Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - dvorište malog kaktusa
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


dvorište malog kaktusa

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8687888990 222>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 23:17
Dicentra i kockavice su ti procvale, kad sam bila u šetnjici uživo nisu imale ni pupića, samo malecki listići!!!

Vrtić ti se svakim danom sve više šareni!!!  A za vidjeti svaku novinu trebalo bi svračati svakodnevno!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 23:26
Evo istih bugica! I moja je identična!
Magnolija je prekrasna i srdašca!smile141
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 23:29
rascvjetano.šareno,divno zaista sam uživala,prekrasno cvijeće imašsmile78
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2011 u 22:14
kupila si bogumilu, kako ona uspjeva na kontinentu, vjerovatno u grasti! ostalo ti je sve u cvatu i prekrasno je!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2011 u 22:18
prekrasna srčeka, magnolija ti ima neku posebnu boju,a bugica je WOWClapThumbs%20UpHeartHeart
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2011 u 06:24
Zaista svakodnevno nešto novo kod nas procvate. Ja sam se jutros, mogu ti reći, dobro uplašila.. Kad sam u 5h kretala na posao, temperatura  je bila samo +1 celzijevac!! Nekoliko puta sam provjeravala da li ja to dobro vidim, i zaista je bilo tako. Srećom mraza nije bilo.. Uh! Inače sam s MM-om bila na kratkom izletu i naišli mi na Festival cvijeća - pa sam se i ja vratila s novitetima doma LOL
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2011 u 06:49
Anaida,na mom auto koji je bio vani je led,a ja nisam pokrila kaktuseConfused
 
Mari,pa to je obična magnolija,još je mala,ali meni lijepo izgledaTongue
 
Antonija,ja sam lani imala bogumilu u tegli,lijepo je cvala cijelo ljeto,sad čekam da pusti listićeSmile
 
SarajkaHug
 
Mira,sad ću ići naći sliku od lani,da vidiš kakva je ljetos bilaTongue
 
Free,a da ti češće dođeš na kavicuTongue
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2011 u 06:52
Evo našla sam ju,bila je lani još manja od ove koju sam sad kupila
 
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2011 u 19:14
baš ti je lijepa, nije li joj mala tegla s obzirom kolika ona može narasti!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2011 u 21:54
Bugica je preslatkaThumbs%20UpThumbs%20UpThumbs%20UpThumbs%20Up
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2011 u 21:55
. Bacaš me u očaj. Moja koja je dobro zaštićena ostala u vrtu je još uvijek golih grana i tko zna da li će uopće nešto biti od nje. MM me svaki dan tenta da ju išćupam a ja ne dam.

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2011 u 22:31
bugice su prekrasne a srdašce prelijepoBig%20smile
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2011 u 23:00
Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

Evo našla sam ju,bila je lani još manja od ove koju sam sad kupila
 
Prekrasna ti je bugica! Hajde neka i ova mala, nova bude takva pa svi sretni! Krasne fotke si napravila i nisu više mutne. Lijepe zumbule imaš!
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 20:36
Antonija,čekam da počne listati,nadam se da bude,pa je onda posadim u veću teglu iako i ova nije mala.Tongue
 
Moon,Lora to je slika od lani.Wink
 
Duda,hvala tiClap
 
Mira,pa ja nemam ni jednog zumbula,gdje si to gledalaWink
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 20:54
Bio moj brat u posjeti,i pita on mene,očeš moje kaktuse da udomiš,kaj mislite da sam mu rekla,ovih dana odmah letim tamo po njihTongue
 
Danas je bio lijep proljetni dan,malo sam okopavala,malo presađivala,pa naravno da je i koje slikica pala.
 
Ovo se ne vidi baš najbolje,to je krivac mojeg dolaska na forum,tražila sam na netu damašćansku ružu i našla ju ondje,i naša draga Flavi mi ju je darivala,istina da je još mala,ali ako je cijelu ovu hladnu zimu preživjela vani,onda vjerujem da će ove godine i cvasti.
 
 
rododendron je u punom cvatu
 
 
jaglaci su mi još uvijek lijepi
 
 
maćuhice s tisom u tegli
 
 
ovo je samo djelić sukulenta,također dobivenih od dragim mi djevojka
 
 
posljednji narcis u ružičnjaku
 
 
babosvilka je počela cvasti
 
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 21:04
žuti tulipani,ti su mi najdraži,žuto je moja boja
 
 
imam i crvene tulipane
 
 
bergenija je također počela cvasti
 
 
ovome ne znam ime,ali uvijek cvate s tulipanima
 
 
graničica već ima cvjetne pupove
 
 
i za kraj jedna od meni najdražih cvijetova,cvijet moje mamice,srdašce
 
 
 
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 22:46
Uživam u lijepim sunčanim slikicama mojeg kraja! Lijepe tulipaneke imaš, babosvilka mi je uvijek draga a graničica ti već pupa - vau!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 22:53
Sve ljepota do ljepotesmile39
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2011 u 00:45
Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

 
Mira,pa ja nemam ni jednog zumbula,gdje si to gledalaWink
Pardon, narcisi su ti prekrasni! Krivo sam napisalaLOL
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2011 u 01:35
Prekrasne proljetne slike u tvom vrtu Kaktusiću...Magnolija je super, a srdašca također...Moja su već gotova sa cvjetanjem pa uživam gledajući tvoja...Onaj žuti grmić kojem ne znaš ime, a ne znam ni ja je baš lijep, paše uz tulipane...Nisam bila na Smrčkijadi pa ti se nisam javila...Nadam se da najkasnije prekosutra šaljem paket, izvini ali nisam stigla prije...
Vidim da tvoje graničice već imaju pupove, kod mene još nemaju, čini mi se da je još rano...WinkWinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8687888990 222>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,314 sekundi.