Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja djedovina-sestrin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja djedovina-sestrin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8687888990 103>
Korisnik
Poruka
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2012 u 15:20
..nema toga što naša Kiki ne može učiniti elegantnim znalačkom upotrebom i strateškim razmješatjem zgodnih kamenčića, školjki, oklopima ježinca, krasno ti to ide, baš mi se sviđaSmile...
lijepi pozdravSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2012 u 20:16


Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2012 u 20:20
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Dekorativni detalji čine tvoj vrt uvijek  interesantnim Clap


Slažem se.
 
 
Slažem se i ja ,smile113
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2012 u 20:29
Hvala cure.Dobro mi dođe utjeha.Baš se jučer pitam jeli mi niknuo peršin koji već treći put sijem.I blitva.Ista priča.I kako se ove godine moram zaletiti posaditi češnjak i mladi luk srebrenac.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2012 u 22:59
Mom novom kaktusinjaku očito ovo mjesto jako paše.Čak sam ga i proširila.








Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2012 u 23:16
Neki su se dobro oporavili i razmnožili.Još me samo zanima kako će preživjeti zimu i sol.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2012 u 23:28
Ja ću opet reći da je to kod tebe ljepo, prirodno, opušteno....vidim da i ostale cure tako misle, a ti misliš kako mi tebe samo tješimo ? Ti bi htjela vrt iz časopisa, zašto ? Tvoj vrt je specifičan i samo tvoj. Netko reče: uredno složeni kamenčići, školjke, ježinci.... pa što ćeš više ? A ovi kamenjari, pa ono zvono, sova i svi ti detalji čine tebe i tvoju osobnost !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2012 u 08:29
smile141za kaktusnjak
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2012 u 08:52
Originalno poslano od člana Kiki-ko? Kiki-ko? napisao:

Neki su se dobro oporavili i razmnožili.Još me samo zanima kako će preživjeti zimu i sol.
 
super si slozila kaktus garten ,ja bi da sam na tvom mjestu malo prekrila ih za prvu godinu,imas zid taj prisloni uz njega neke daske i malo prekrij...da ne bude poslje jao meni ,bolje spriječiti nego liječiti ....za do godine uzmes od mene onih bodljikavih opuntija pa i njih tu posadis ,bit ce to prelijep kaktus garten
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2012 u 22:33
Imam Antonijinih opuncija na drugom mjestu.Krasno se šire.Ja bi onaj tvoj veliki razgranati koji cvate boja tamne ciklame.(Ima ga na Silbi grm 2 sa 2).Samo,ovaj prostor je toliko skučen da mogu staviti još samo par sitnih.Što se tiče prislonjenih dasaka,lebićada odnese sve što nije dobro zabijeno.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2012 u 00:16
Kikin vrt- kao vrt male razigrane djevojčice, jako mi se sviđa !!  Iako si rekla da djecu voliš samo na gradelama, mislim da u tebi još čući mala djevojčica !!  Još ćeš ti nas sa koječime uveseljavati !!  smile79 Jer ovo je vrt razigrane curice sa svim damskim detaljima i manirima!


Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2012 u 17:07
Moraću te razočarati.Ovi ježevi su stvarno dječje djelo.Mene je to nedavno prošlo
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2012 u 18:02
...jako si lijepo sredila kaktusnjak,KikiSmile...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2012 u 22:17
Limun je toliko propao da sam ga morala ošišati.Žao mi je da nije propao skroz.Ništa od njega.

Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2012 u 09:25
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2012 u 22:57
Dobro si složila kaktusnjak, uvijek je dinamično kod tebe! Clap
život je more
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2012 u 01:33
Prije 8 godina još kad je strelicija pred zimu dobivala kučicu.



Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2012 u 01:36
Isto stara fotka.U doba dok sam imala šumsku peruniku.Sada sam zadnje ostatke presadila iza kuće nebi li se oporavila.Baš me zanima.


Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2012 u 18:52
Držim fige za limun, i perunike, ma biti će dobro vidit ćeš , a kaktusnjak da možda malo zimi zaštitiš nailonom da ne dobiju  vlagu i sol???
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2012 u 19:37
Nisam dobila pohvale od gazdarice nego baš naprotiv pa sam izgubila volju.Nije me briga.I manje idem i manje radim.Ovaj put sam išla posaditi kapulicu i češnjak,najviše zbog sebe.I to sam radila nekvalitetno i u zadnji čas jer sam zatekla poplavljenu kuću pa sam vikend potrošila na čišćenje (kao da ću dobiti pohvalu ili bilo što za to).
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8687888990 103>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.