Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8687888990 203>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 10:47

Vidim da vam se sviđa jorgovan... i meni strašno i to baš ovaj tamno lila.

Taj mi raste kod pčelinjaka i toliko je već veliko stablo da se je nagnuo na jednu stranu koliko je krcat cvjetovima ove godine, ja ne pamtim da je bio ovako lijep i baš mi je drago da će ga curke vidjeti u petak u živo.
 
Isto tako krcat mi je i bijeli jorgovan....danas mi je dan od "luftanja" pa ću malo slikati, nema veze što pada kiša....
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 11:00
O draga moja: Sretan ti rođendan!
 
A vrt - ma predivno!
Ali od moje zadnje posjete tvojoj hacijendi ja pamtim ipak najljepšu sliku i to mi je simbol, vizija tvog vrta: TM i ti u radovima, u sumrak, umorni, ali zadovoljni.
Sretno ti bilo i sve ti još više i još ljepše cvjetalo!
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 11:01

Prekrasno imanje i poprilična kolekcija biljaka, svaka čast. Baš na priliku zemaljskoga raja!

Vidim da imate dosta košnica. Kako se uspijevaš obraniti od pčela? Moj susjed ima 30 košnica i bome me bodu ko sumanute. Nekako su agresivne ove godine.
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 11:13
Ma vidi vrta, kako se je samo rođendanski okitio
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 11:50
Hvala vam drage moje na čestitkama Hug
 
M. Gogo, na veliku žalost sumnje mog tate kroz zimu su se obistinile. Još uvijek ne znamo što se je točno dogodilo ali sve pčele ali kompletno sve košnjice su poginule, da ti pojasnim.... kad je tata otvorio (njih se kroz zimu ne smije dirati) košnjice ili su unutra bile uginute pčele ili ih uopće nije bilo.
To se je dogodilo  i nekim drugim pčelarima u našem kraju a tata kaže da je već lani primjetio da se nešto čudno događa jer su bile strašno agresivne i ponašale su se čudno...... Njemu je u jednu ruku strašno teško jer pčelari od malih nogu i to mu je tradicija u obitelji a u drugu ruku već par godina planira sve prodati i odustati od pčelarenja jer ove je godine navršio 88 god i ima previše posla sa svim i svačim....
Eto tako, baš tužno, ja sam odrasla sa pčelama i nešto osnovno i naučila iako se ih strašno plašim i nikad se ne bi mogla baviti pčelarenjem.
Tata se još uvijek nada da će se možda kakav roj pčela vratiti iz šume, barem jedan......
Mislim da ako nastavimo uništavati i zagađivati prirodu ovakvih će se stvari događati sve više i više Cry
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 12:17
Ma vidi ja na tebe zaboravila -..............SRETAN TI ROĐENDAN-.---sunce moje zlatno smile99-da mi budeš živa i zdrava i duga vijeka žeim ti od srca---------Voli Te NIHO--------
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 12:18
E sad malo tvoj vrt da komentarišem---------ostala sam bez rijeći. Samo ima 1 problem tu ja se satre zavirujuči negdje da vidim tm. a ne bi ga niko pronašao --samo da ti kažem -cicijooooooooooo-a srcad su mi zakon i snalazi se jkako znaš
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 12:59
Vrt ti je prekrasansmilie_ga_042.gif.
Žao mi je zbog pčelicaCry, u zadnje vrijeme su pisali da mobiteli i slične stvari štete pčelicama i dezorjentiraju ih. Na žalost sve uništavamo oko sebeConfused

Sretan rođendansmilie_love_012.gif
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 14:40
Sretan rođendan draga Korijenkosmile169,puno sreće,puno ljubavi,puno zdravlja,puno veselja od srca želim ti ja.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 15:16
smile73 smile79
život je more
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 16:33
smile82 SRETAN ROĐENDAN TI,SRETAN ROĐENDAN TI
SRETAN  ROĐENDAN KORIJENKOOOOOO
SRETAN ROĐENDAN TIIIII....
 
žal mi je pčelica..
al vrt kao i uvijek besprijekoran 
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 18:26
Sretan rođendan!
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 18:48
Sretan rođendan draga Korjenko!!Vrt je predivan,ali onaj crveni javor me je ostavio bez daha!!!smile71
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 23:32
Sretan rođendan sa zakašnjenjem smile82
crni tulipan mi jesmile227
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 12:01
Ma hoću <Pedra bolan šta čekašsmile232
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
radosnica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje radosnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 23:05
Korijenko kod tebe im svačega lijepog za pogledati. Dobro da si postavila klupice jer sam bila u zaostatku nekoliko stranica. Sve je u tako kratko vrijeme postalo bujno, mnoštvo različitih boja, prekrasno!smile91
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 00:09
Žao mi je zbog vaših pčela Unhappy
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 22:02
Evo me, evo me.... ova me kiša više toliko ljuti, sve u vrtu stoji ništa ne raste ne cvjeta samo travurina i korov Angry.
Ali ja svejedno stalno nešto čačkam i pretumbavam, kad ne mogu u vrtu onda barem na balkonu.
Situacija je sljedeća ...
 
Tu ima svega i svačega udrobljenoga, sve nešto što najbolje raste u polusjeni i ovo mjesto na balkonu mi je savršeno za takve biljke
 
 
Ove dvije begonije žutu i crvenu sam dobila od mame za rođendan... lani sam imala bijelo roza kombinaciju
 
 
 
 
 
Tu ima par vrsta čuvarkuća, Trišine crasule rosularis, Dudin sukulent sa žutim cvjetićima, pa neki sukulent što smo ja i jagoda kupile isti u MBM.....
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 22:07
Ovo su isto primule iz MBM spašene sa akcije, bile su ružne i komad 5,00kn
 
 
Nova azalea - dobila sam ju od susjede za rođendan
 
 
Klivija - neće pa neće, svake godine sve ružnijo lišće ali svake godine procvate Thumbs%20Up
 
 
Verin crnoglavac...
 
 
 
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 22:08
Ma svaka čast nezna se šta je ljepše ali i kad sam bila kod tebe mene je tvoj čošak već tad oduševio -smile78
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8687888990 203>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.