Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće oko i ispred kuće.....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće oko i ispred kuće.....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8586878889 226>
Korisnik
Poruka
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 22:46
stvarno svaka čast na tolikom trudu oko biljčica, baš ih pravo maziš i paziš! a sada sam tek vidjela novu titulu, čestitke guru!Smile
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2009 u 12:46
Stvarno bogata zbirka biljkica!
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2009 u 13:28
Niho, istina je da ti jedva hodaš u kući Smile , sad tek vidim da ja imam još dosta mjesta!! (vratila se ja s puta po Europi pa šetam vašim vrtovima)
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2009 u 14:40
Ajde Niho što uradi tim kaktusima, nosaš ih i premještaš ko mačka mlade...smile96  E, jadan S.... što li je on dobio bodljikavo uz ili pod krevet.....Wink
Gledam ti malo tu agavu amerikanku, kako ti je tako zdrava, bez ijedne flekice-mrlje, ko da ti je u hladu, moje nikad nisu tako lijepe, zdrave, uvijek im dolnje lišće dobije fleke i moram ga rezat...... ova je tvoja izložbeni primjerak Thumbs%20Up...
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2009 u 16:06
Pozdrav svima. Ja sam nova na ovom forumu. Sve pohvale za temu, slike su prekrasne, a i nasmije se čovjek s vama. Vani tak tmurno i hladno, još i virozu imam, a onda naletim na ovu temu i mam mi bolje.Inače obožavam biljke.
Niho, sam da ti kažem da ljepšu kolekciju cvijeća u životu nisam vidjela. Samo nastavi sa slikama, a i ja probam poslat koju, ak uspijem, budući da sam informatički skoro pa nepismena.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2009 u 16:13
Bigmamma ova Niho samo vara. Ona zapravo ima rasadnik, naročito kaktusa!LOLLOLLOL
 
 
Zezam se da me ne bi ozbiljno shvatila. Ali doista ima zavidnu kolekciju biljki a posebno bodljikavaca!Big%20smile 
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2009 u 16:28

Da zavidnu! Očice mi lijepe ispale!smile94

Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2009 u 17:55

-Eto kod mene su počeli jaki mrazevi tako da više nemam cvijetajućih vrtnih biljaka do proljeća ali imam nekoliko kućnih koje su uznapredovale,a i ponovile se....

.
.


** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2009 u 17:57
Jesmo se šalili s tvojom cikasicom, ali stvarno ti je prekrasna
Na vrh
plavooka View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 17 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 73
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje plavooka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2009 u 18:02
Draga Niho...biljke su ti stvarno prekrasne...ali ova cikas palma obara s nogu.
...a agava..ma da li je stvarno moguce da je tolika. Koliko je dugo uzgajas???
.......iznenadila sam se...smile78
Bolje sutati nego blesavo govoriti.
Prvo ispeci pa reci!!!
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2009 u 18:16
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Jesmo se šalili s tvojom cikasicom, ali stvarno ti je prekrasna
--------------- Hvala Otok najljepša ali sad sam je opet premijestila u dr, sobu gdje ima više svijetlosti i gdje joj je ledeno - valjda kažu da tako voli-a tek koliko je ja volim samo da znaLOLLOLLOL
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2009 u 18:27
Originalno poslano od člana minimode minimode napisao:

stvarno svaka čast na tolikom trudu oko biljčica, baš ih pravo maziš i paziš! a sada sam tek vidjela novu titulu, čestitke guru!Smile
--------------- ma hvala ti najljepša od tebe mi gode pohvale jer si ti stvarno profesionalac...............smile78
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2009 u 19:47
Lijepe su ti biljke, posebno mi se sviđa adam i cikasica.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2009 u 21:18
Gdje je na kraju završila ta cikasica, da nije na putu k meni možda
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2009 u 22:19
Niho jesi ikada prebrojala svoje ljubimce? stvarno ih je puno i svi super rastu pa šta im radiš? svaka čast Big%20smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 16:26
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Niho, istina je da ti jedva hodaš u kući Smile , sad tek vidim da ja imam još dosta mjesta!! (vratila se ja s puta po Europi pa šetam vašim vrtovima)
------Hvala ti Anaida ai stvarno se i nađe mijesta -uvijek vičem da neću a opet nabavljamWink
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 16:27
Originalno poslano od člana kontesaa kontesaa napisao:

Niho jesi ikada prebrojala svoje ljubimce? stvarno ih je puno i svi super rastu pa šta im radiš? svaka čast Big%20smile


----------Kontesa ima ih jako puno-dupli ima vagon-pojedinačni ima oko 200 možda i više ---------------Tongue
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 16:28
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Gdje je na kraju završila ta cikasica, da nije na putu k meni možda
------------- Ma biće i za tebe -moramo Otok nekako opljačaktiLOLLOLLOLLOL
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 16:29
Originalno poslano od člana nuna nuna napisao:

Lijepe su ti biljke, posebno mi se sviđa adam i cikasica.
-------------- Nuna hvala -ali brate jedva sam došla do Cikas palme i ovoga Adama sa krupnim listovimaTongueTongue
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 16:32
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Ajde Niho što uradi tim kaktusima, nosaš ih i premještaš ko mačka mlade...smile96  E, jadan S.... što li je on dobio bodljikavo uz ili pod krevet.....Wink
Gledam ti malo tu agavu amerikanku, kako ti je tako zdrava, bez ijedne flekice-mrlje, ko da ti je u hladu, moje nikad nisu tako lijepe, zdrave, uvijek im dolnje lišće dobije fleke i moram ga rezat...... ova je tvoja izložbeni primjerak Thumbs%20Up...
 -------------------- Ma daj Korijenko da je moje ljepše od tvoga ---ma nemoj me nasmijavati -ja kod tebe kad se ne sruši od ljepote -------------A za Agavu mogu ti reći i da je hlad baš malo više pokriva nego sunce i zato je tako jaka joj boja -ali od sunca posvijetliWink-a da znaš da imam mladi 4 kom TongueTongue
 
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8586878889 226>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.