Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trišino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trišino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8586878889 243>
Korisnik
Poruka
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2009 u 18:20
Bože koliko sam puta pregledala i pokušala nešto pisati i odustanem nešto me malo zaguši borim se sama sa sobom. I evo sad napokon pregleda suzni očiju i puna emocija i imam za svaki cvijet -ćošak reći po nešto . Toliko malo mijesta a toliko ljubavi pa to još nisam nigdje vidijela , Neko može imati svo bogastvo oko sebe ali nema ono što ti imaš .  Imaš ljubav koju malo ko ima . I to se stvarno vidi . Ma svaka ti čast još jednom -skidam ti kapu  i svemu tvome što imaš oko sebe. Ali evo opet nisam mogla više jače je od mene suze naviru ko lude. smile79. jedna tvoja mi biljka kod mene znači svo bogastvo -a mogla si malu Trišu staviti u svoj vrt i uslikati i nju u toj svoj ljepoti --ali i tmsmile156
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2009 u 19:11
Cosmos do dva metra Shocked.

Jel je ricinus jednogodisnja biljka ili...?
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2009 u 22:03
Da zvrk jednogodišnja je i zato me fascinira, dakle do godine opet iznova.
 
Hvala svima što lutate mojim dvorištem, iako nema baš previše mjesta niti za koraknuti, ali već neke biljke prolaze, pa će biti malo tužno, a onda opet proljeće......
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2009 u 22:13
ma dosta si sadila bolan i ne vidiš se kad izlaziš iz kuće od njega ----- pusti sad nas malo da mi svoje biljke pokazivamo -smile85
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 09:59
Prekrasna je ta tvoja mala đungla!!
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 10:35
Triška pa čime si hranila te cosmose da su narasli toliki? Wink
baš volim zvijerkati po tvom dvorištu smile199
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 12:28
bas dzungla,ali u pozitivnom smislu
zeljela sam i u stvarnosti proviriti u tvoj vrt,ali nadam se da cu drugi put to i uciniti
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 13:03

Lili, Kontesa, Gio hvala vam drage moje. Pa ne znam koliko je pozitivno to što sve raste visoko, vjerojatno je ipak nedostatak sunca, iako ga po meni imaju i previše. Kozmosi su ogromni, ali ovi veliki slabo cvjetaju, no nadam se da još hoće.

 
Gio kad dođeš u Zadar, lijepo jedan dan dođeš u Rijeku, a mi organiziramo cjelodnevno druženje s tobom, to bi bilo super.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 13:40
Sve je lijepo i sve je zdravo...
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 16:01
Sve je jako lijepo..
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 13:18

Ovo je tako super! Cosmos od 2 m, a moji su već 2 tjedna u komposištu.

Bršljan mi je prva liga. Pa makar imao i bijele cvjetove. LOL
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 14:05
šalu na stranu ali stvarno je kao u botaničkom vrtu smile57
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 08:48
Originalno poslano od člana bromelija bromelija napisao:

šalu na stranu ali stvarno je kao u botaničkom vrtu smile57
----------Ma to sam ja davno rekla smile120
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 09:11
Predivno izgleda...koliki cosmos i ricinus...
Ma predivno ,samo pohvale...
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 21:19
Noćurak me baš fasciniraClap. Ja pratim svoje od tvog sjemena, ove godine očigledno ništa, ali spremna sam za cvatnju iduće godine Smile
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 21:33
Pozdrav cure, nije me bilo nekoliko dana i moram priznati da najprije zavirim u svoje dvorište da vidim tko mi se šeta mojom malom oazom.
Tu ste i drago mi je i hvala vam što obilazite moj raj,
Silvek  moj je noćurak cvjetao druge godine, a sada sam ih nekoliko posadila u Skradniku, pa očekujem da će na proljeće cvjetati. No naravno iz sjemena taj put ipak traje nešto duže.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 21:33
Triša ako budeš imala sijeme od onog svog .noćurka pripremi mi -------ili korijenčić mi jedan mali izvadi sa strane ili te ženo nema više na listi moji obožavateljasmile51
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 22:01
Ono je Amarantus-i za tebe  ima svega -zlato moje milo i znaš koliki je ima 2 metra a ovo tebi baš treba
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
marijankica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 152
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marijankica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 22:18
puno lijepih biljćica
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 21:45
Vidim da ste opet prošetale mojim dvorištem, a ne znam dali ste obratile pažnju na moje dature. jedna mi je jutros poklonila dva cvijeta
 
 
Ovo niste mogle vidjeti, jer sam jutros stavila sve aloe koje imam na jedno mjesto
 
 
Tu sam nešto mjenjala, pa ne znam dali je ovo možda encijan ili nešto drugo
 
 
Kažem ja Lori na kavi - imam jedan plavi cvijet sličan plumbagu, zadnja riječ u nazivu je plumbagoides, a ona sveznalica kao iz topa: pa da to ti je ceratostigma plumbagoides !!!!!
 
 
Ova "mutna" lantana došla od lantane, a preko hoye jako interesantana najprije roza , a ustvari žuta
 
 
Ovo je nakakav interesantan puzavac, simpatičnog cvijeta, ali jako zanimljivog lišća, koje je gore zeleno, a ozdola ljubičasti - molim nekog tko mi ga je u Skradniku donio da reče kako se zove
 
 
 
Travu mi je poklonila Hoya - raste ko luda
 
 
Svi moji hibiskusi predivnog lišća, ali nema cvjetova
 
 
Ovaj oleandar zeleno bijelih listova je od Jelse s Splitske kavice trebao biti crven, ali sretna sam i sa roza cvjetom.
 
 
Ruža penjačica u drugoj cvatnji bacila nekoliko ovakvih buketića
 
 
Toliko za večeras. Počela sam s jesenskim radovima u dvorištu, ali još uvijek je prevruće pa se radje kupam - bit će vremena.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8586878889 243>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.