Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moji vrtovi, moj okoliš
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moji vrtovi, moj okoliš

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8384858687 90>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2013 u 07:08
Draga Miro, kod tebe je još uvijek sunčano i cvjetno.. Jesen kao da još nije dotakla morski vrt!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2013 u 12:14
Originalno poslano od člana Leona31 Leona31 napisao:

Cesto sam bila u tvom vrtu i uvek se divila prelepim biljkama i finim fotkicama,ljubav i paznja izviru iz svakog coska a rezultat tome su prekrasni koloriti tvojih rascvetalih biljaka,sve cestitke,Lagerica ti je za divljenje,Lespedesa da ne pricam preprelepaaaaa
ali ni sitniji primerci nisu ostali nezapazeni ovo me odusevilo

 
Leona ovo je erodiu, našla sam naziv.Thumbs Up
 
 
 
Anaida ima još sunca, ove dane je padala kiša ali je još uvijek lijepo kada zasija sunce.
Hug
Rijeka

Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2013 u 17:47
Onaj morski pogled iz tvog vrta je divan,posebno nama kontinentalcima u ovo kišno vrijeme.Erodium i ja volim sa tim sitnim cvjetićima.
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2013 u 21:41
Lady in Red je krasna, kod tebe sigurno prezimi. Moja Lady je trajala samo jednu godinu, nakon zime se vise nije pojavila.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2013 u 15:10


opet sam nešto naučila, moja nepoznata ljepotica kod tebe je dobila ime: erodium !!  Ja sam joj samo tepala ....mala saponaria !!



Nona, a jel dugo nećeš navračati ovamo ?? Tak da znaš...tu te čekamo !!!  A daš mi malo da i ja ljuljuškam onaj čarobni bonbončić zbog kojeg ne dolaziš ovamo ???smile79
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2013 u 16:05

Free sad si me zeznula, a ja sam se već poveselila da je Mira tu i da je stavila sliku  "čarobnog bonbončića".

Mirooooo javi se ,čekamo tebe i slike !

U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2013 u 19:01
Originalno poslano od člana Mira K Mira K napisao:

Za sada toliko smile79
 
Dok nam ne dođe lijepo vrijeme i ponovno uživanje ostavljam vam jednu uspomenu na moje opuštanje
 
 
 
 
 neka i mi još užinamo u pogledu i odmoruSmile
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2013 u 20:03
Htela i ja citirati ovu prelepu fotku,al' se suzdržah nekako EmbarrassedLOLLOL Od lespedeze jedva odvojih pogled...to mi je tako zanimljiva biljčica da bih je satima mogla posmatrati Clap a i sve ostalo cveće ti je...ma,k'o Bog!smile73   
The impossible is often the untried.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 22:09
Ej nona nema ti više odmora na ovoj ležaljci, sljedeće ljeto ćeš voziti kolica i učiti prve korake. Neka vam je sretno svima. Hug
Lespedeza je svih osvojila Clap
život je more
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2013 u 23:43
Evo me cure! Znate da sam u slatkoj gužvi oko svog najdražeg cvjetića pa ne stignem do kompjutera. Neka, tako to ide... Da Lantana u pravu si kada kažeš da će drugo ljeto biti druge zabave a ležanja u ležaljci manje nego ovih godina, veselim se tome Tongue Neka je samo zdravlja!
 
Evo da vas pozdravim sa nečim što još cvjeta kod mene, ruže nisam stigla poslikati jer mi je dan kratak... još cvjetaju.
 
 
 
Tekomarija stigla iz Osijeka, za sada se lijepo drži i cvijeta ( Lana2 Heart, zahvali gospođi...)
 
 
 
Rođendanska kamelija od mojih cura
 
 
 
 
 
Neumorne rudbekije
 
 
 
 
 
 
 
 
Rijeka

Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2013 u 23:46
Jedna posebna ruža, jerihonska ruža darivana snahi pred porod  a onda mom Karlu se lijepo otvorila i sada se polako zatvara i čeka novo oživljavanje.
 
 
Rijeka

Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2013 u 23:47
Dok vas opet ne dođem pozdraviti, znajte da mislim na svih vas i da vas svih volim!
 
smile71
Rijeka

Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2013 u 00:11
Kamelija samo što se ne otvori, krasno
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2013 u 00:59
i mene privlači kamelija kao i moonClap ali i ona ležaljka s pogledom na moreWink
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2013 u 08:16

Pozdrav i tebi  smile78!
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2013 u 08:48
prekrasne slikeShocked a kamelija tako lijepo I zdravo izgleda
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2014 u 14:01

Evo nas u Novoj, ispratili smo staru...





Nije pod snijegom ali je lijep




Evo i cvjetća












Još nam se nije pokazala prava zima.... judić počeo cvasti






Rijeka

Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2014 u 14:24

Kamelija puna pupova








Lavanda cvjeta






Zimski jasmin



Rijeka

Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2014 u 14:36
pozdrav u Novoj Hug
 koja raskos ce biti kada ti kamelija procvjetaClap
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2014 u 14:40
Klaudija, hvala na posjeti, pozdravima Hug

Moram skoknuti do tvoga vrta da vidim kako je tamo počela Nova Wink
Rijeka

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8384858687 90>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.