Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Chat - Brbljaonica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Chat - Brbljaonica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8283848586 113>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 08:43
Nema problema piramida je "haker" sve našla i zahvalila curama na lijepim željama....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 17:20
Sad sam i haker,joj,joj,kaj sve te ženske ne buju izmislile.Wink
U zadnje vrijeme ne stignem na sve teme,nemrem stavit slikice,ono malo kaj sam mackala,nikak da se prešaltam u božićno raspoloženje...sve mi je nakak naopačke(valjda kak i ja).
Iskreno se nadam da mi bude druga godina bar malo bolja,ba budem opet mogla na potpomognutu,da bude mm našao nekakav posao,da se nećemo stalno borit s tim novcima....valjda nebude još gore.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 20:19
Hallo jemand zu Hause???Wink
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 20:23
Kuc - kuc!
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 20:24
Ajde na engleskom majstorice da te vidim! smile138
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 20:26
Pečem uštipke,kad završim stavit ću vam sliku da gledatesmile96
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 20:28
Hallo where are you???
 
Mare upravo si mislim šta bih mogla pojesti uz komp, a ti mi spomeneš uštipke!!!
Za kaznu....mislila sam ti reći da ih staviš tu, ali onda će mi biti još gore...Wink
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 20:31
Put pod noge pa dođi.....čekam da mi se ulje ugrije.....dok ti stigneš bit će gotooveWink
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 20:35
Pa bilo bi super kada bih se mogla teleportirati!!!
 
A šta imaš od priloga??? Tvoji korijeni su iz Slavonije???Wink
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 21:00
evo drage moje prvu turu vam teleportiram
 
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 21:06
Kako si genijalna!!!!!!!!!!   smile39
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 21:08
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Kako si genijalna!!!!!!!!!!   smile39
 
Ali ne u struku LOLLOLLOLLOLLOL
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 21:58
Originalno poslano od člana piramidal piramidal napisao:

Sad sam i haker,joj,joj,kaj sve te ženske ne buju izmislile.Wink
U zadnje vrijeme ne stignem na sve teme,nemrem stavit slikice,ono malo kaj sam mackala,nikak da se prešaltam u božićno raspoloženje...sve mi je nakak naopačke(valjda kak i ja).
Iskreno se nadam da mi bude druga godina bar malo bolja,ba budem opet mogla na potpomognutu,da bude mm našao nekakav posao,da se nećemo stalno borit s tim novcima....valjda nebude još gore.
 
držim fige draga piramida da sve krene na bolje smile78
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 16:25
da ne klepećem gdje nije mjesto za klepetanje...
 
izzy, super ti je tema "Proizvodi-što sve koristimo". eh da mi je to bilo prije nekih godinu dana.
 
živjela naša moderatorica! smile55smile135 
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 16:29
Je, je... Ja sam samo otvorila, Kaća je originalno dala prijedlog, a Iris je zadužena za sekciju "Friško iz pećnice" iako sam ja preuzela rizik odabira imena tih topica... smile42Drago mi je da vam se sviđaju inovacije - bit će ih još, a ako imate kakav prijedlog samo recite!
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 16:39
imam prijedlog da nazdravimo i za Kaću i za Iris smile135
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 17:49
smile164
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2009 u 09:03
 cure moje vi smišljajte teme a ja odo u Beč na par dana napuniti baterije i pokupiti ideje smile219
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2009 u 09:46
File sretan ti put, sigurno će ti biti super.
Bečani su sigurno već puno toga okitili, tako da ćeš imati " praznik" za oči.
 
Uživaj i vrati se sa puno slikica Smile
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2009 u 12:05
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Je, je... Ja sam samo otvorila, Kaća je originalno dala prijedlog, a Iris je zadužena za sekciju "Friško iz pećnice" iako sam ja preuzela rizik odabira imena tih topica... smile42Drago mi je da vam se sviđaju inovacije - bit će ih još, a ako imate kakav prijedlog samo recite!

e jesi smotanasmiley1856.gif,jesam ja dala prijedlog ako se racuna da sam o toj temi razmisljala vec odavnoLOL..moja ideja je samo tema "pomoc-sto je ovo?",a za drugu pretpostavljan da je okidac bio dorinini prijedlogClap..Clap i za iris!!i jedan najveciClap za supermoderatoricuSmile
hej vrime je za smile41spremat klopusmile79,odoh jaaaaaaaaaaaaa..

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8283848586 113>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.