Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trišino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trišino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8283848586 243>
Korisnik
Poruka
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 17:43
Posadila sam koliko sam mislila -ruke mi otrnule i jedva sam ušla na internet i odma na tvoju temu jadna zapela. ma kako nebi da te pohvalim bolan i još se ljutiš a ja ti htijela reći procvijeto mi Krompirkosmile213-kao neka ljubičasta boja-------a tvoga nema ili je upao u ciglu pa ne možeš do njega --crko sigurno ----zlato moje milosmile80
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 18:30
Baš mi drago da ti je procvjetao. Ima moga ima, lijepi je i veliki, ali stalno buljim u njega, sad idemo u potragu za bijelim.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 18:46
Triša, kako uopće komentirati ženu sa više od 10000 poruka i više od 80 stranica sa slikama iz vrta.

Uvijek sve prekrasno
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 18:49
Hvala otok, ali voljela bi ipak zaviriti u tvoj vrt jednom uživo, jer to je pravi doživljaj - sigurna sam.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 18:51
Pa ti bar skitaš okolo, ja nisam tako daleko
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 19:00
Ima puno vrtova u koje bih voljela zaviriti uživo, Trišin je naravno jedan od njih, samo se bojim da poslije toga više ne biste od mene ni sličice vidjeli jer bih se posramila Embarrassed. Ovo kako si krenula uređivati će biti super, ustvari sviđa mi se ideja jer to i ja pokušavam, ali u nedostatku trajnica posadim ljetnice, a kada nešto dobijem ili kupim u međuvremenu piknem bilo gdje, gdje ima mjesta, pa onda opet mijenjaj Big%20smile. A ustvari ni to nije loše, tako vrt uvijek izgleda drugačije....
Da li bi felicija mogla opstati kod mene ili bi ju po zimi morala pospremati u podrum?
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 20:38
Triša Clapza prkose i košaricu.
A ricinusi! Pa ja sve mislim kako su moji krasni a ono tvojima ni do koljena!LOL
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 22:04
Kat-rea nisam sigurna za feliciju, trebalo bi možda pitat baku beu-ona bi to znala.
 
Baka ricinus je narastao preko 2 m - svima se sviđa - kad pomisliš da za nekoliko mjeseci od sjemenke izraste tolika biljka - stvarno je vrijedna pažnje.
 
Sigurna sam da će i druge godine u moje dvorište.
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 22:18
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Triša, kako uopće komentirati ženu sa više od 10000 poruka i više od 80 stranica sa slikama iz vrta.

Uvijek sve prekrasno
----Za ovo nema komentara-žena kao ona to se ne može opisati već je treba doživijeti kao što sam ja 24 -sata i leći malo pored te divne osobe i šaliti se. Na oto sve u njen vrt ko uđe ne može se zaboraviti lako. Tu nema šta nema . Cvijetni .Guru je malo za osobu kao što je ona. To može samo žena koja da sve od sebe i slika svoj vrt- svu svoju ljubav posveti cvijeću i sve to sa nama podijeli . 10.000 poruka a od toga jako puno ljepote pokazano a malo riječi je dato . Cvijetni Guru je zalsužno dobila  samo ona i njen rad i njeno cvijeće :Samo mogu još jedno reći Triša volim te nesebično i imaš jedno veliko poštovanje od meneTongue
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 22:43
Triša, drago mi je kaj se i tvoje plave ružice otvorile!!!
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 01:53
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

 ricinus je narastao preko 2 m -


smile39moj ni pedalj.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 13:29
Triša, odlična ti je ta tvoja ptičja perspektiva, vrt, cviće, ideje  smile39neumorna ženo  smile120Thumbs%20UpHeart
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 16:13
Kraljica cvijeća i forumasmile120
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2009 u 01:24
Evo i mene nakon duže pauze u tvom dvorištu.Uvijek lijepo i raznoliko a poseban mi je ricinus od 2 metra....ClapClapClap
sutra je novi dan
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2009 u 20:50
To ona može reći vama da je 2 metra -pošto je ona niska on je za nju sad ko kuća a nije toliki ja sam vidjela nema toliko u njemusmile96
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2009 u 21:29
Znala sam da će niho opet nešto komentirat. Ma da ti staneš pod njega pa da vidiš koliki je narastao, e sutra dobiješ sliku- slikat ću se s njim-valjda se neću otrovati.
Hvala svima na predivnim rječima, pa ko se nebi družio svama kad ste tako, tako - ma ponestaje mi riječi (a to se meni zbilja rijetko dogodi) ma prave ste sve, a moja niho valjda si shvatila da su osjećaji uzajamni.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2009 u 21:41
Ma kako da nisam bolan zato sam ti nešto poslala na pp da se sijetiš ponekadCry
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2009 u 09:03
Triška ove ružice plave su i meni zapele za oko na inventuri kod Andree...označila sam ju križićem Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2009 u 11:13
Hoćemo slike Triše i ricinusasmile213
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2009 u 15:37
One plave ružice su zakon, vrt ti je ove godine prekrasan i dobro govori Hoya kad usporediš s prošlom vidi se razlika. Clap
život je more
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8283848586 243>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.