Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moje cvece-moja ljubav
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moje cvece-moja ljubav

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8182838485 126>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 3 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2013 u 00:31
Leona ja ti kao i Carol moram reci da me je zuta tekoma osvojila ! Jako je lijepa sto ne znaci da i sve ostalo nije predivno ! Ponavljam se , zar ne ?   Wink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2013 u 09:42
Originalno poslano od člana Carol Carol napisao:

Leona, zuta Tekoma je prekrasna. Vidim da je jos mala, a puna je cvijeta. Oduševljavaju me i skabioze, posebno ona tamno crvena, nisam niti znala da postoji tolko boja.

Carol,draga,hvala,da Tekoma je malena,a pravo da ti kazem ni ne znam koliko raste dali je neka vrsta patuljaste videcu,to sam dobila pelcer u jesen i eto sad vec cveta neprestano,ja je isto zaista obozavam,skabioza imam nekoliko boja,prvi put sam sejala prosle godine.smile73
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2013 u 10:51
Drada Leona teško je naći riječi kojima bih mogla opisati svu ljepotu tvojih biljaka i tvog vrta.
Zato ovog puta neću reći ništa, jer je šutnja često riječitija od bilo koje riječi.

Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2013 u 20:46
Leona31 krasne biljke, krasne slike
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2013 u 20:39
Originalno poslano od člana gute Fee gute Fee napisao:

Leona ja ti kao i Carol moram reci da me je zuta tekoma osvojila ! Jako je lijepa sto ne znaci da i sve ostalo nije predivno ! Ponavljam se , zar ne ?   Wink


Ma kakvi ponavljas ,znas da nam svima godi pohvala iskusnijeg clana a to je sad slucaj kad me ti tako lepo pohvali,hvala ti draga Gute.smile79
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2013 u 20:40
Originalno poslano od člana tikvić tikvić napisao:

Drada Leona teško je naći riječi kojima bih mogla opisati svu ljepotu tvojih biljaka i tvog vrta.
Zato ovog puta neću reći ništa, jer je šutnja često riječitija od bilo koje riječi.


Joj EmbarrassedEmbarrassedEmbarrassed,pa sta da kazem...hvala ti,i ti si jedno velikosmile84
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2013 u 20:45
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

Leona31 krasne biljke, krasne slike

Moon,ako ti kazes tako ja samo treba da

Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2013 u 20:53
možeš se ti draga komotno uobraziti koliko divnog cvijeća imaš , ovakve boje tekomu još nisam vidjela smile64
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2013 u 21:30
Originalno poslano od člana Leona31 Leona31 napisao:

Originalno poslano od člana Betty Boop Betty Boop napisao:

Joj,joj,joj...kakve lepote smile64 Pošto znam kroz koje muke prolaziš da održiš sve ove divne biljke u životu,a one i dalje prelepe,bujne,cvetne skidam ti kapu i još više ti se divim smile211smile141
I moja euforbija se raširila,rascvetala i da znaš da obožavam tu biljku i presrećna sam što si mi omogućila da uživam u njenoj lepoti smile79smile84

E bas si me nasmejala za Euphorbiju,bas bih volela da ti vidim lice sledece godine kad ne budes znala sta ces sa njima koliko se same sire -samozasejavaju.LOL

Dobićeš moju fotku uredno zapakovanu,s mašnicom i autogramom smile156smile198smile77
The impossible is often the untried.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2013 u 21:34
Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

Originalno poslano od člana Leona31 Leona31 napisao:

Tekoma Stans neumorno cveta




Prelijepo!!!
ma jel moguće da ima žuta tekoma........ajmo s e mijenjati..Wink
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2013 u 21:38
Beti,ne moras da se trosis,vec sam te zamislila,jel hoces da ti slikam koliko ih je u basti izmedju kukuruza,paradajza,kupusa....smile156
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2013 u 21:41
Originalno poslano od člana enrikova nona enrikova nona napisao:

možeš se ti draga komotno uobraziti koliko divnog cvijeća imaš , ovakve boje tekomu još nisam vidjela smile64

Da evo sam se uobrazilaWink...svako cvece je za sebe posebna prica,s'moje tacke gledista,i svako ima svoju lepotu i car...uh dajte malo vode...LOLLOL,draga Nona imas ti i te kako lepsih cvetnica i onog drugog od moje tekome...cini mi se tvoja banana...
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2013 u 21:50
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

Originalno poslano od člana Leona31 Leona31 napisao:

Tekoma Stans neumorno cveta




Prelijepo!!!
ma jel moguće da ima žuta tekoma........ajmo s e mijenjati..Wink

Niho,nije to ona za van ovo je sobna biljka,a kakvu to ti imasWink?Smile
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2013 u 22:45
Originalno poslano od člana Leona31 Leona31 napisao:

Beti,ne moras da se trosis,vec sam te zamislila,jel hoces da ti slikam koliko ih je u basti izmedju kukuruza,paradajza,kupusa....smile156

Ma,šta fali???WinkLOL sigurno ti povrće izgleda baš egzotično i lepo na oko sa tim zeleno-belim cvetićima smile79
The impossible is often the untried.
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2013 u 22:49
ma kad svratim kod tebe najradije bih se rasplakala,toliko ljepote a nikako da stigne barem mali dio tog prelijepog cvijeća,ma draga bez rijeći sam  kad šetkam tvojim vrtom

Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2013 u 06:38
Originalno poslano od člana Betty Boop Betty Boop napisao:

Originalno poslano od člana Leona31 Leona31 napisao:

Beti,ne moras da se trosis,vec sam te zamislila,jel hoces da ti slikam koliko ih je u basti izmedju kukuruza,paradajza,kupusa....smile156

Ma,šta fali???WinkLOL sigurno ti povrće izgleda baš egzotično i lepo na oko sa tim zeleno-belim cvetićima smile79



smile79
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2013 u 06:42
Originalno poslano od člana sarajka sarajka napisao:

ma kad svratim kod tebe najradije bih se rasplakala,toliko ljepote a nikako da stigne barem mali dio tog prelijepog cvijeća,ma draga bez rijeći sam  kad šetkam tvojim vrtom



Nema ti druge nego ''nekog'' da posaljes za mali deo,mozda dobijes i visesmile156
hvala ti draga moja Sarajka,i bas mi je drago da si dobila vremena da se pojavis na nasim stranicama.

Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2013 u 09:58
Draga Leona. cijeli osmi mjesec nisam bila kod tebe, prošla sam tri-četiri stranice unazad i nauživala sam se prekrasnog cvijeća kod tebe, imaš samo birano i neobično lijepo , sve mi se sviđa, povrće sobne biljke koje su sada vani i naravno sve ove cviječke vani.smile79
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2013 u 14:48
Originalno poslano od člana Smail Smail napisao:

Draga Leona. cijeli osmi mjesec nisam bila kod tebe, prošla sam tri-četiri stranice unazad i nauživala sam se prekrasnog cvijeća kod tebe, imaš samo birano i neobično lijepo , sve mi se sviđa, povrće sobne biljke koje su sada vani i naravno sve ove cviječke vani.smile79


Aha sad ce padne kritika,kako si samo mogla da ne svratisLOLLOL ,draga moja lepo si to rekla ali i ja ti kazem dosla bi na casove kod tebe,na obuku za uredjenje jer kod tebe mi se mnooogo svidja.smile82
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2013 u 14:59
Smail evo mojih Celosia sa paradajzom sam nikaoLOL

[URL=http://s1296.photobucket.com/user/cukice26/media/SDC11942_zpsd0e9596e.jpg.html][/UR





Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8182838485 126>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,610 sekundi.