Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zagorje zeleno ....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zagorje zeleno ....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8081828384 94>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 3 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2014 u 08:06
hvala draga na savjetu...ja ove godine ništa nisam skuhala...samo malo kecapa za djecu...sve je propalo,nisam znala ni da se sprica mlijekom a za staklenik nemam uvjeta... Embarrassed  
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2014 u 12:33
Navirila na brzinu k tebi Tongue.Tvoj aster prkosi ovom vremenu, moj je polako počeo trunuti kao i sve ostalo.Confused Takva mokra godina smrdala i uništila večinu. Kazala sam da nagodinu neću više ništa saditi. Samo se nerviram.
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2014 u 23:21
A ja se nadam da bude iduca godina unatoc loshim prognozama bolja
i ako budem ziva i koliko toliko zdrava , opet cu sijati i saditi ! Mislim da
sam po tom pitanju "nepopravljiva" !

                                                                         blume-0397.gif von 123gif.de Download &amp; Grußkartenversand

Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2014 u 09:56
Originalno poslano od člana dijana7566 dijana7566 napisao:

Navirila na brzinu k tebi Tongue.Tvoj aster prkosi ovom vremenu, moj je polako počeo trunuti kao i sve ostalo.Confused Takva mokra godina smrdala i uništila večinu. Kazala sam da nagodinu neću više ništa saditi. Samo se nerviram.
sve zavisi u kojem djelu zivimo...ovdje je ima dosta al ako je kod tebe bilo puno kise mora da te obeshrabri...nedaj se...nagodinu moze biti i bolje..uvjek je tako..kad izgubimo nadu nesto se okrene....sretno sa tvojim vrtom...hvala na posjeti...smile58
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2014 u 10:00
Originalno poslano od člana gute Fee gute Fee napisao:

A ja se nadam da bude iduca godina unatoc loshim prognozama bolja
i ako budem ziva i koliko toliko zdrava , opet cu sijati i saditi ! Mislim da
sam po tom pitanju "nepopravljiva" !

                                                                         blume-0397.gif von 123gif.de Download &amp;amp; Grußkartenversand

tako treba..neodustajati..truditi se..pa kako bude...i ja sam nepopravljiva...radim sve sto mozda nebi smjela...al najlakse je je reci meni to neide,ili ja to neznam,neda mi se i tako...najalakse je naci izgovor za odustati...al kad sam vidjela svoje rajcice ove godine..katastrofa...znas da sam rekla ma necu vise...al ipak sam hvatala sjeme...hshahhahahsmile112
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2014 u 11:52
Gute samo da ti mahnem da sam malo pogledala novosti na susednom bregu.Sve isto kao kod mene,osim veselih kuhara.I ne žalosti se,slijedeća godina mora biti bolja za naš vrt.
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2014 u 18:32

   @ JosipaNu
       Mi na nasem bregeku nemamo poplave , ali kako hodamo tako ispod cipela na travi
       pljusti voda ! Zemlja ju vise nije u stanju gutati ! Napila se dosta i previshe !
                                                                                                                                             Regen bilder
     @  Camellia
          Draga Camellia , znas kak se veli  ..... ni jedno dobro a ni jedno zlo nisu zauvijek .....
          tako ti i ja idem od toga da ce iduce godine ipak sunce imati vishe za reci nego kisha !
                                                                                                                                                           Sonne bilder
                                      Drago mi je da ste bile posjetiti me          smile79
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2014 u 22:43
Sva sreća da ima biljaka kojima paše ovakva mokra klima. Anemona ti je lijepa, a vidjet ćeš kad se proširi, bit će ko bijeli oblačić. I astre i trave uživaju na kiši u tvom vrtu. Jedino je nezgodno kaj se ne može saditi u blato, a trebali bi neke biljčice preseliti iz vrta u vrt. Valjda se bude malo prosušilo prije zime da krenemo u akciju.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2014 u 23:19
Ah draga moja , koji ti ja stres imam opet iza sebe ! Volim ljude , jako ih volim ,
ali sad mi je vec pomalo i tih nenadanih posjeta dosta ! To se naravno nikad
nebi odnosilo na tebe i Cucu !

M. je danas , dok je bilo malo sunca , neke biljcice presadil , ja sam mu asistirala
a onda nas je potjerala debela
                                                           Regen bilder
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2014 u 23:28
Htjela sam malo vani raditi , vrijeme lijepo , sunce ..... ali komarci , htjeli su me pojesti !
Opet sam sva ispikana !  Nekih super lijepih slikica nemam , samo ovo :

     
                     
                          

                                                    

                            

                   

                                                        

                                     

                  

                                                            


Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2014 u 00:08
Ma lijepih je tu slikica i cvijeća.
Sutra je novi dan.
Na vrh
rubensica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2013
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rubensica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2014 u 00:14
Dalije si sijala ili su iz gomolja?
“Nije dovoljno samo živjeti!” – reče leptir, “Potrebno je imati malo sunca, malo slobode i malo cvijeća!” (H.C.Andersen)
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2014 u 09:41
Draga moja gute Fee, ali ovo jesu super lijepe slikice... smile89
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2014 u 10:09
dalije su prekrasne....nez kakav je ono plavi izmedju ruta i dalija...al je prekrasan urod...
Na vrh
rubensica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2013
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rubensica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2014 u 10:29
Ja mislim da je taj plavi - ageratum
“Nije dovoljno samo živjeti!” – reče leptir, “Potrebno je imati malo sunca, malo slobode i malo cvijeća!” (H.C.Andersen)
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2014 u 21:56

     @   lucy

           Ah draga , da samo znas , slikice varaju, ukupna slika nije za pokazati ,
           razveseljavaju jedino ti mali elementici !

     @   rubensica

           Dalije sam ti ja , kad smo se vratili , donesla sa sobom , svi gomolji su bili
           friski i zdravi i posadili smo ih , no voluharice su se pogostile , samo 2 visoke
           i jedna niska su nam ostale !
    
     @   bugica

           Kak sam rekla , da dojdes i da vidis sve u zivo , razocarala bi se ! Kisurine su
           unistile sve osim par biljcica koje se jednostavno nisu njoj pokorile !

     @   JosipaNu

           Da , kak je rubensica rekla , to stima , to je stvarno ageratum , jedna od biljcica
           koje su kisi jednostavno zaf**kale i rekle "pish me v... " !

                              Drago mi je da ste bile tu !       smile79
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2014 u 22:03

   Htjela sam danas pokupiti malo sjemena , konacno se pocelo susiti , stavljala sjeme u
   casicu , okrenem se nakon nekoliko minuta , kad ono mali   "gugic "  (gustercic) u njoj ,
   i broji sjemenke    Wink  ! Evo vam ga , fakina !

                                           

              


Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2014 u 22:08
hahaahaah....mala mrcina...kako se samo naso tu....hahhah
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2014 u 22:27
Nisam htjela da se muci i broji do kraja to sitno sjeme pa sam mu pomogla da
odsheta po travici dalje ! Mozda nadje nesto drugo zanimljivo ! Taj mali zmaj !

                                                                                                                                                   Drachen bilder
                                                                                                                                 
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2014 u 22:39
Baš sam se nasmijala malom zmaju. Kod tebe uvijek veselo.
Sutra je novi dan.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8081828384 94>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.