Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - LORIN vrt i cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


LORIN vrt i cvijeće

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8081828384 111>
Korisnik
Poruka
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2010 u 03:02
što drugo da kažem za to što posjećujete i hvalize moj vrtić.
To je ono što mi čini veliko zadovoljstvo što me smiruje i opušta.
Ujutro kratka šetnja/inspekcija. Poslijepodne radna akcija koliko mogu i kad mogu. Ponekad radni dio silom prilika izostane.

Šmrčkicenije baš kao u botaničkom zimskom vrtu, ali ima dosta toga. Pa kad su ružni kišni dani šećem iz prostorije u prostoriju i pričam sa svojim biljčicama, zamišljajući da šetam po vrtu.

Hoya i znala sam da češ ga prepoznati
Draga, upravo male stvari i divne geste mogu nekoga nevjerojatno obradovati.To je ono što te čini sretnim i zadovoljnim.
A ti to znaš najbolje

TrišaNije uvijek sve pic-pic. Ima dana i kad je pac-pac.No trudim se koliko mog. Još da nema onih nesretnih škala Ali to je ono što me drži, inače bi već odavno bila "kaput"
I da pogodila si, u kupaoni je onaj luckasti Croton.

Wilmač,Moon, Free, Antonija hvala

Nataly I mene oduševljavaju gazanije i još ovako krcate pupova. Sve razmišljam da ih ostavim da prezime vani.           

Anaida Samo ti dodji, vrlo si mi dragi gost

Gioia Ruža je bila planirana, a camelija je sama uskočila, a bila je jedina....

Nataly I mene gazanije još uvijek uveseljavaju sa svim tim pupovima,Sve razmišljam da ih ostavim da prezime vani.


Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2010 u 03:06
Nemam pojma što se dogodilo prema kraju, sve mi piše debelim slovima, a Nataly, sam dvaput odgovorila...Senilka, što se može

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2010 u 08:33
A gdje prebiva TM?smile96
 
Mislim, uz onoliko  kućno bilje,pa ono na zimovanju, jesi li mu ostavila koji slobodni kutak?LOL
 
Sad malo ozbiljnosti! Vrt si sredila jako lijepo, cvijeća imaš još poprilično!ClapClapClap A na proljeće će to biti gotovo samo ružičnjak!
 
Kuća ti izgleda kao pravi zimski vrt!Thumbs%20Up
 
Kroton se krasno oporavio i plijeni svojim nijansama crvene boje. A što je s pacifičkom? Je l' još mlada, odnosno prekratko kod tebe ili...?
 
 
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2010 u 14:18
[QUOTE=baka]A gdje prebiva TM?smile96
 

 
 
ma da ga nije iselila ili se stisnuo bokče u neki ćošak, kako bi preživio od toliko kričeće ljepoteLOLLOLLOL
Lora prekrasno cvijećeThumbs%20Up
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2010 u 17:29
Bako Mari, hvala......

Ma ima kod mene još uvijek dosta mjesta za MMSvugdje sam ostavila čošak za njega.......Samo ne smijem pasti u napast da kupim još kućnoga , iako si to ne mogu obećati

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2010 u 17:30
Zaboravila sam, Bako pacifičku sam tek pred nedavno dobila......

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2010 u 18:53
Evo i mene malo na šetnji po tvom vrtu i u kućici.Lijepo si uredila dvorište,a i sobno cvijeće je krasno.Moja pacifika je isto takva,ja sam ju dobila ovu jesen,ali mislim da će se lijepo razrasti,tako mi je Anaida rekla,a ja joj vjerujem.
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2010 u 20:46
 Posjet tvom vrtu i tvom cvijeću za mene je svaki put divan doživljaj.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2010 u 22:54
U vrtu je prava jesen, koja ima svoje čari. Krizanteme i gazanije su ti super, dobro si sredila dvorište, noviteti su fantastični, a u kući nema čega nema, pravi si cvjetoljubac Clap
život je more
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2010 u 20:14



Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2010 u 20:36
Lorice evo i mene malo u tvom vrtu nakon dužeg razdoblja, bila sam ja ali ne ostavljam trag! Nije bilo vremena Unhappy! Kod tebe je uvijek tako lijepo taman za divan san!
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2010 u 20:51
smile99
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2010 u 00:50
Lora , setala sam po tvojem vrtu i neznam kaj mi je ljepse :

narandjaste ili bijele krizanteme ili one predivne ruze !     smile79
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2010 u 21:32
Moje Schlumbergere su počele pupati a i cvasti






Onaj pozadi je kasniji i pupoljci su jako maleni

Moj se zimski vrt povećao Nisam ništa sama kupila časna riječ.....



I cvijet Orhideje


Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2010 u 21:42
Šmrčkice prekrasan bucket, hvala ti od srca


Očito da sam postala i senilna, pa zaboravbila svima zahvaaliti

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2010 u 22:59
Draga Lora pregledala sam tvoje nove sličice ove tvoje Schlumbergere kako ti kažeš su sigurno božični kaktusi, boja je prekrasna.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2010 u 08:41
Prekrasan ti je ovaj rođendanski ulov
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2010 u 09:24
Zato sam te i pitala za pacifičku jer je i moja bila lani slična, kad sam ju dobila. Još je bila samo jedna grančica a onda je krasno krenula.
Pa "ulov" kako kaže Otok je prva liga. Znaju ljudi što treba Lori, još krasnih biljki.
Tvoji kaktusi (sl....Confused tko bi zapamtio imeWink) su prekrasni!ClapClapClap
 
Još jednom, draga vršnjakinjo: puno, puno zdravlja tebi i da uz TM uživaš još dugo, dugo u cvijeću i svemu što te veseli!Big%20smile
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2010 u 17:23
Nisi ništa kupila,ali si zato imala rođendan,a svi znaju što ti volišClap
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2010 u 00:22
Hvala cure što stalno posječujete moj vrt
Kad sam smjestila kućmo cviječe u kuču, ni igla više ne bi bila prošla. Prevarilaa sam se . Malo razmišljanja, malo kućne pretumbacije i ssve je na svom jestu a MM i dalje ima slobodak kutak

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8081828384 111>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,363 sekundi.