Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8081828384 272>
Korisnik
Poruka
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 22:29

Big%20smileBig%20smileBig%20smile 

Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2009 u 08:03
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Lora, ovo što baki treba i ne traži mjesta vodoravno. Sad će okomito popunjavati vaze slapovima. Da riješi križaljku vodoravno i okomito!
 
Znači bako od sjemenki koje skupim napraviti, kako ti kažeš, flance i onda tek tebi?
Ako može, super. Jer ako ja posijem vrag zna što će niknuti!WinkLOL
Lora, pokušavam ugurati što mogu. A kad prođeš kraj Konta (al' ne traži konobaraWink) onda ćeš vidjeti da za dihondru iam još prostora, okomito kako kaže Hoya!Big%20smile
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2009 u 08:42

Ohoho, vidim da je bilo odlično u gljivama! Baš mi je drago da ste se dobro provele i našle lovca Luku! Vidim dobar je bio i ulov šta se tiče gljiva!...najvažnije od svega je što ste preživjele "ručak" ! Ja se osobno ne kužim u gljive, jedem samo one koje mi tata donese iz šume i to se svodi na vrganje i one žute lisičke...jedino u njega imam povjerenja, ali me fasciniraju ti ljudi koji se razumiju u gljive.

Smrcko je J A K O  debela, naročito IZA UHA! LOL Ma kakva je to debljina...ja sam za nju sumoborac! Naša je Smrckić baš dobra, lijepa i šlank....Big%20smile
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2009 u 12:50

Hoya mislila sam na vas dok sam jučer i sama brala sunčanice i danas ih imamo za ručak. Super ste, baš mi je drago da ste bile skupa, pa još toliko gljiva - prekrasno.

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2009 u 13:20
A da mi slijedeći put upriličimo kavicu iza berbe gljiva?Pa dobre duše udijele nešto i ostalima!WinkLOLLOL
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2009 u 20:31
Ja sam za kavicu u šumi. Samo ako nas hoće smrcko voditi.
Bralo se na livadi i u šumi - znači za sve "uzraste".
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 02:04
Šmrcko je krepao danas. MM me probudio poljubcima i kavom. Oprao suđe( ni sad ne vjerujem svojim očima) samo da ustanem iz kreveta. Znači u 9 sati sam stala na noge i do kad si me vidjela sam u pokretu. Današnje gljivarenje je bilo na 4 noge, da bi našli nešto sigurno jestivo morali smo se verat po strminama.  I sad mi noge drhte.

A idemo pješice na izlet ili što? Ako vas je više moram si nabaviti dobar štap, tko će vas dovesti u red bez strogoće?

Da Flavija baš sam šlang, obrazi su pred eksplozijomLOL
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 14:28
Ova tvoja "Scaevola aemula" me očarala, prvo sam mislila gle kak zanimljiv cvjetić ima i kako su joj latice smiješno samo na jednoj strani pale, a onda čitam dalje...... i dobijem sve odgovore.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 13:59
Tija, samo da opstane. Voljela bi da vam ih mogu podijeliti!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 14:08
Ja sam tu scaevolu vidjela kod još nekoga na temi....budem se sjetila, ali netko tko je "na moru" isto to ima.....
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 14:54
Otok na moru i Silvek na kopnu!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 15:09
Samo moja nije tako lijepa kao tvoja. Bila je posađena u vrtu, pa sam je neki dan premjestila u teglu, stavit ću je na zaklonjeno mjesto, možda se održi
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 22:57
Je ste li što riješili sa vodom?smiley1507.gif Žao mi je da se to desilo nakon ovoga sa geodetimaCry
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 09:31
Smrcko, idemo dalje, život je za hrabre !
Još imam snage boriti se i samoj sebi reći da smo svašta preživjeli pa da ćemo i to!
 
Nemoj se žalostiti - ja sam samo malo, malo tužnja nego inače!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 09:36
Aj
de Hoya, svi smo uz tebe. Znam da je teško, ali nedaj Bog većeg zla.
.Svjesna sam toga sa su to samo riječi, a pred tobom je vrlo konkretan problem. Vjerujem da ćeš to nekako riješiti.
Lijepi pozdravsmile75
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 12:36

Hvala vam što me bodrite !

Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 13:01
Ne smiješ biti tužna, dobit ćeš bore kao jasmiley1692.gif. A baš si mi lijepa i zgodnasmiley1661.gif
Svakom se to moglo desiti, na žalost i drugi članovi su prolazili kroz isti problem. Napravite to sada kako treba da se ne ponovi. Baka je spominjala duple cijevi.

Je li mogla biljka probiti cijev?



smiley1638.gif


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 13:26
Hoya smiley1507.gif ...ja sam uvjerenja da će se to sve ipak brzo riješiti, a šta možemo...uvijek nešto iskrsne u životu...jedno prođe, drugo dođe...e pozdravio te lovac Luka....
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 13:27

Mislila sam da je palma, ali nije jadnica ništa kriva. Cijev je ležala na jednom bezveznom, malo oštrijem kamenčiću i godinama kod svakog otvaranja vode lagano trzala i strugala po njemu.

To smo tako kupili. Sad je OK, ali se pitamo koliko je takvih bezveznih kamenčića ispod ostatka cijevi.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 13:29
cure gdje je nestao optimizam? lijepo kaže ret.sara "nedaj Bog većeg zla? ja sam bila bez struje 3 mjeseca zbog MM idrugih okolnosti, i opet sam proslavila rodjendan uz svijeće, vino i mjuzu s linije na baterije
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8081828384 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.