Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj prvi vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj prvi vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8081828384 184>
Korisnik
Poruka
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2009 u 22:51
Tikvice su  ukrasne i jestive, to je patišon tikvica Wink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2009 u 23:00
Stefkaja hvala na posjeti

E hvala Silvek. Ja ih već pojela sirove na salatu, ništa nisam gulila i sjemenke sam pojela ( mekane su). Pitam susjedu jesu li ukrasne , a ona pojma nema. Ona ih koristi za punjenje hranom, izgledaju kao košarice.Embarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2009 u 23:01
Smrcko te patišone je moja baka nekad kiselila i mi smo to jeli...znači da je jestivo, a i fino je, koliko se sjećam! smile188A mahune, šta kažeš da su ti preguste....pa kak si to sijala....onak po redu ili u grupicama (kak se inače grah sadi/sije)? Stvarno su preguste.....smile68
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2009 u 23:13
O Flavija, želim da što više stane i pretjeram. Sadila sam po grupicama u redove. Ali sve proklijalo, po kućici možda 6 zrna.Ovu godinu se učim, iduću će biti bolje
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2009 u 23:24
Ma normalno Wink....važno da je niknulo....a druge godine malo rjeđe posadiš! Begonije si pošpricaj nekim fungicidom jer ovo vlažno vrijeme pogoduje gljivičnim oboljenjima!
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2009 u 23:28
Hvala Flavijica na savjetusmile78. Svakako sam planirala u ponedjeljak u poljoprivrednu apoteku, te ću vidjeti za sve biljke kakav fungicid. I za vrt.Embarrassed

Evo upravo izađem na balkon, kad kiša rominja, kao nije dugo padalasmile39
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2009 u 08:07
Pa zar si toliko bila gladna da si i one ljepotice morala pojesti -smrcko -smrckosmile232 ali i smiješnosmile96
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2009 u 08:33
Smrcko, odavno nisam bila u tvom vrteku i jako sam iznenadjena.
Odusevljena sam tvojim cvijecem i povrcem.
Imas cak i aroniju, ma ti si prava.
Primjetila sam i nove dekoracije sa panjevima, fenomenalni su i ja isto obozavam panjeve.

Ali one dekoracije u kamenjarima me uvijek ostave bez daha, stverno je prekrasno.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2009 u 09:15
A kisa i dalje pada u tvome kraju Big%20smile (vidis kako nekada moze biti i previse kise LOL).
Ukrasne tikvice si popapala ShockedTongue, neka mozda ti susjeda da jos koju pa ju ostavi da ti ukrasi tvoj dom !
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2009 u 10:54
Hvala vam na posjeti u moj vrt .

Može biti previše kiše, korijenje ne može disati. A moguće da se đubrivo ispere u dublje slojeve zemlje. Uglavnom se vidi da biljke pate, a naravno nakon ovoga će doći one strašne vrućine i sve spaliti. Tikvice su počele gnjiliti i odpadatiCry.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2009 u 11:16
Ajde šta se žališ Wink, sve ti je super, da nije bilo ove kiše nebi se sve biljke koje si zasadila ovako lijepo primile. Ove što već rastu oporavit će se.
Sve ti je skoro pa idealno!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2009 u 11:25
Partijanerice budna siWink.
Pa kad mi ti kažeš da mi vrt skoro pa idealan sad ću sesmile39od sreće. S obzirom da si ga vidjela u živo i nemoj nikome reći što si vidjela
smile79
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2009 u 11:46
Vidjela sam, ljudi, dvoje izuzetno vrijednih ljudi koji trče na mjestu i čekaju početak utrke.
Kladim se da će brzo do cilja.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2009 u 11:48
E baš si me nasmijalaLOLLOL
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2009 u 01:44
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Ovu i ovakvu biljku sam godinama gledala i jedva sam smogla snage zamoliti za sjeme. Sad ga imam po cijelom vrtu i baš sam ponosna.

Čovjek koji ima jastučac isto je donio sjeme iz Njemačke. Pa valjda neće biti toliko osjetljivo na mraz, a za sušu - to sam se uvjerila - ne smeta.
Pokušala sam zasaditi u grumenčić zemlje - za nevjerovati: raste ko ludo



Ovo mi nije niklo niti jedna biljčica.CryCryCryCry Ti to imaš Hojče????
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2009 u 10:03

Šmrcko već i nemam riječi za izraziti divljenje tvom vrtu i silnom trudu. Ali se i vidi.

A nasmijala si me s tikvicama.Prvo pojedeš pa pitaš je l' jestivo!LOLLOLLOL

A da nije? Tko bi čitao odgovor?WinkLOL
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2009 u 13:33
Moja baka ima ona i paradajza ovdje lipo iz -Konzuma-ona uzgojila crven ma crveniji ne može bitismile156
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2009 u 14:34
lijepe tikvice- ima ih još?   smile50
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2009 u 01:51
Hvala vam na posjeti u moj vrtek.

Na žalost samo te dvije sam dobila, ali su bile ukusne i to sirove pojedeneLOLLOL
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2009 u 05:56
dok te ja polovim ode vrijeme, krasno ti sve
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8081828384 184>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.