Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kontesin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kontesin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8081828384 104>
Korisnik
Poruka
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 14:28
Eto vidiš kak je lijepi taj tvoj brijeg! Rascvjetan, zeleni, šareni, osunčan!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 14:56
Krasno Konti, baš krasno
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 15:00
Konte, divota.Najedamput cvijeća na sve strane.Još ti i eche... onak lijepo cvjeta!ClapClapClap
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 15:19
Echeveriu sam već drugdje pohvalila,vidim da i ti voliš ciceke,a cvijeće imaš ko u prići,pakujci ti već cvatu,ipak sam ja sjevernije od tebeWinkTongue
Na vrh
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 16:11
Kontesa , krasno! Pakujcici su bas slatki, jedvA cekam da moj procvjeta, pojma nemam koje je boje cvijet.
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 16:19
smile57
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 18:38
odmah sam ozdravila kad sam vidla tvoje slike.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 21:15
TB ako je tako onda ću redovito slikati pa buš zdrava i čila Wink
Anaida, Otok, Anastazija Wink
Bako...na tom mjestu je bila naslagana građa, a cvijećke sve na privremenim mjestima..za neke cvijećke sam se i sama začudila da ih imam LOL
Maso i ja čekam da procvatu još neki pakujčeki i još mi je draže da ne znam koje su boje...ovi su već viđeni u vrteku Wink kao veće mi je iznenađenje LOL
Kaktus...niš mi o cicekima ne pričaj...mi svoju macu damo sterilizirati jer se otela kontroli i onda mi se u subotu dođe susjedina micika omaciti LOL spremila košaru i dekicu i kad je sve bilo gotova, preselila susjedi LOL


Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 21:19
Konti,nemoj se ljutiti na susjedu,takvim problema i ja imam,a moja maca također steriliziranaTongue
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 21:45
ma kaj bih se ljutila pa nije ona kriva..maca je odlučila da bu ovaj puta tu izglegla Smile mjaukala pred vratima dok ju nisam pustila i hodala zamnom dok joj nisam mjesto složila..bome je bilo 5 do 12...dok se meni kliker upalio LOL još me svako malo došla špotati u kuhinju da ju pomazim jer joj je teško Embarrassed 
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2011 u 09:41
polako se rascvijetava tvoj brijeg Big%20smile....sam ti krampaj uvijek je  sve ljepše i ljepše LOL,potočnice su prelijepe ja ih jednostavno nemogu imati ovdije a i  imaju dobro ime ,moja rodna kuća je puna potočnica zato ih gledam sa sijetom a one mi kažu "ne zaboravi me" Big%20smile
 a kaj se tiče mace ..hmm....čuj sve to ide u rok službe dobrosusjedskih odnosaLOL
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2011 u 09:52
divno ti je i rascvijetano! neznam šta bi izdvojila, pakujci, fritiralia, hosta... sve je za petClap
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2011 u 22:14
Konte, tebe nema a onda nas obraduješ predivnim slikama!
 
           smile39
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2011 u 22:19
krasno smile186
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2011 u 22:02
djevojčice Hug
imam samo par novih sličica..nekako sam se više ovaj vikend fokusirala na stvari na stolu LOL

rekla sam da ću ih preseliti, ali još su na starom mjestu i otvorili su sezonu




sa desne strane je nekadašnja štala i ako uspije plan, trebali bi ju sakriti pasiflora i sarajkin klematis, a ispred toga presađujem cvijećke iz privremenih cvijetnjaka...

šeboj tako fino miriši da je krasio u uskršnji stol  kombinaciji sa irisima i jorgovanom Smile


vidjela sam ovu pokrivačicu kod Bromi, nit ja joj ne znam ime, ali jako je clatka i fino se širi



malo ljubičica


phloxić


kozlokrvina je procvala


ali i vejgela..


ginko se fino drži...još da dočekam da naraste Big%20smile ovaj je iz sjemena


i moji miljenici imaju pupove...lupinus


ma jako se veselim svim cvijećkama pa svaki vikend hodam oko njih kao malo dijete kada se veseli svojim igračkama LOL



Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2011 u 22:03
Svi smo mi k'o mala djeca ............ svaki cvijetak nas veseli .........u tome je čar!
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2011 u 22:16
Draga Susjeda , nasetala sam se i nadivila sam se tvojem cvijecu ! Zelim ti i dalje vrt pun sarenog cvijeca !    smile79
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2011 u 22:24
Konte, nije loše fukusiranje na ono što je na stolu, ali ja radje bacam pogled na tvoj vrt i imam uvijek što vidjeti. Prekrasno je sve, veselim se lupinusima i njihovim slikama.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2011 u 22:37
Ma mogla si baš sliknuti i ono na stolu...Wink.
Šalim se naravski.
Bregi su sve ljepši i raskošnijiThumbs%20UpClapClap
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2011 u 22:40
Baš ti je lijepo.
A zašto bi selila perunike. Sviđaju mi se tu gdje jesu.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8081828384 104>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.