Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moje cvece-moja ljubav
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moje cvece-moja ljubav

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8081828384 126>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 3 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2013 u 21:15
nocne Euphorbia



Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2013 u 21:16
Lepe Kate





Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2013 u 21:18
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2013 u 21:20
Kod tebe opet neke egzote......
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2013 u 21:31
No dobro..... sad opet moram tražiti po googlu tu... ibizeu luteu
Sve je lijepo, ali ona mi zape za oko, em nepoznanica, em prekrasna!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2013 u 21:52
Pokušala sam nadoknaditi zaostatak ali vidim da će mi trebati više vremena, a to kad malo još zahladi tako da sam pogledala samo tri stranice unatrag i oduševila se raznovrsnošću i ljepotom kolorita. Ljubav se ljubavlju vraća a to tebi tvoje biljčice uveliko vraćaju.smile120
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2013 u 22:30
Originalno poslano od člana milica7 milica7 napisao:

Kod tebe opet neke egzote......

Milice pa sve stare a novo cvetanje...WinkLOL...hvala Hug Hug
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2013 u 22:33
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

No dobro..... sad opet moram tražiti po googlu tu... ibizeu luteu
Sve je lijepo, ali ona mi zape za oko, em nepoznanica, em prekrasna!

Dadinice vise me nasmeje tvoj smajli nego post,a razlog sto bas neces biti odusevljena nema neki lep miris ali ima lepe velike listove i bas lepe cvetice i mnogocvetna je iiiiiiiLOL...a na pp Tongue
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2013 u 22:44
neobične i lijepe biljke.
bordo skabioza me oduševila!
Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2013 u 07:46
Leona, ne znam sta pre da izdvojim, da li nocne ili dnevne slike... Sve ti je prelepo! Iako kazes da je sve sagorelo, to se kod tebe ne primecuje!!! Ali, najzad, evo i malo osvezenja, nadam se da ce i tebi i tvome cvecu prijati!smile76
 I, svaka cast kako si uslikala Ibicelu,slika ti je za 10+
Ali posebno je interesantna njena caura, mozda je zbog toga zovu i "baba roga" . Molim te, obavezno slikaj kad napravi cauru! Pozdravsmile79
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2013 u 07:46
Originalno poslano od člana Leona31 Leona31 napisao:

Tekoma Stans neumorno cveta




Prelijepo!!!
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2013 u 10:00
Prelijepo kod tebe Leona, običnih i neobičnih vrsta; tekoma je jako lijepa; u mom susjedstvu su sve narančaste, iako lijepe, nisam dobila želju posaditi, ali ova žuta već...

ova slika oduševljava

Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2013 u 07:53
Originalno poslano od člana SlavujVk SlavujVk napisao:

neobične i lijepe biljke.
bordo skabioza me oduševila!

Hvala Slavuj VK,Hug ove godine sam malo sejala ali najvise ima bordo,i zaista je lepa jer po sebi ima i one laticice druge boje.
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2013 u 07:58
Originalno poslano od člana Wanessa Wanessa napisao:

Leona, ne znam sta pre da izdvojim, da li nocne ili dnevne slike... Sve ti je prelepo! Iako kazes da je sve sagorelo, to se kod tebe ne primecuje!!! Ali, najzad, evo i malo osvezenja, nadam se da ce i tebi i tvome cvecu prijati!smile76
 I, svaka cast kako si uslikala Ibicelu,slika ti je za 10+
Ali posebno je interesantna njena caura, mozda je zbog toga zovu i "baba roga" . Molim te, obavezno slikaj kad napravi cauru! Pozdravsmile79

WanesaEmbarrassed,hvala,samo kod mene nema osvezenja,Angry ,i zaista je sve sagorelo trava kao da nikad nije bila zelena,svud okolo je padala kod mene nije ni grmeloLOL,Ibicela tek cveta,ima bas puno pupoljaka i pocela je da se lepo siri,naravno da cu slikati kad izadje seme,a mogla bi i tiLOL.smile79
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2013 u 08:00
Mali kaktus Hug,veruj da je i ja volim i za mene je posebno lepa.
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2013 u 08:05
Nisa Hug,i kod mene su mahom te narandzaste,ja ni dalje nemam zelju za njima,jesu lepe posebno kad vidim kod komsija popela se uz cetinar nebu pod oblake,bas lep deluje,ali u komsiluku,LOL,ovo je saksijska,dobila sam pelcer u jesen ,i ona je vec cvetala u prolece i ne prestaje,imam i neku drugu vrstu sa drugacijim listovima ali nisam joj videla otvorene cvetice jer su pre otvaranja pootpadali,napravila je i mahunicu,smile79
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2013 u 08:11
Joj,joj,joj...kakve lepote smile64 Pošto znam kroz koje muke prolaziš da održiš sve ove divne biljke u životu,a one i dalje prelepe,bujne,cvetne skidam ti kapu i još više ti se divim smile211smile141
I moja euforbija se raširila,rascvetala i da znaš da obožavam tu biljku i presrećna sam što si mi omogućila da uživam u njenoj lepoti smile79smile84
The impossible is often the untried.
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2013 u 08:17
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Pokušala sam nadoknaditi zaostatak ali vidim da će mi trebati više vremena, a to kad malo još zahladi tako da sam pogledala samo tri stranice unatrag i oduševila se raznovrsnošću i ljepotom kolorita. Ljubav se ljubavlju vraća a to tebi tvoje biljčice uveliko vraćaju.smile120

Aralijaaa EmbarrassedEmbarrassed,pa nista vise necu reci osim ovogaHug,bice mi jako drago da te ponovo vidim.
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2013 u 22:41
Originalno poslano od člana Betty Boop Betty Boop napisao:

Joj,joj,joj...kakve lepote smile64 Pošto znam kroz koje muke prolaziš da održiš sve ove divne biljke u životu,a one i dalje prelepe,bujne,cvetne skidam ti kapu i još više ti se divim smile211smile141
I moja euforbija se raširila,rascvetala i da znaš da obožavam tu biljku i presrećna sam što si mi omogućila da uživam u njenoj lepoti smile79smile84

E bas si me nasmejala za Euphorbiju,bas bih volela da ti vidim lice sledece godine kad ne budes znala sta ces sa njima koliko se same sire -samozasejavaju.LOL
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2013 u 23:01
Leona, zuta Tekoma je prekrasna. Vidim da je jos mala, a puna je cvijeta. Oduševljavaju me i skabioze, posebno ona tamno crvena, nisam niti znala da postoji tolko boja.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8081828384 126>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,438 sekundi.