Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moje dvorišče
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moje dvorišče

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7980818283 89>
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 22:26
Ma skidam preko portala i zablokira mi nakon 2 slikeErmm
Silvek,imam taj plavi iris al ne znam odakle mi žutismile42(aj muči,ti uopće niš ne slikašsmile232)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 07:59
dobro jutro, navratila sam da vidim kak se razvija zagonetni pupoljak s prethodne strane, možda je smiješno, ali da nije neka narcisa?
lijepi pozdrav
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 08:32
Shasha ovo  par slika mi je osvježilo svojim bojama dan!Clap
 
Ono što ti niče... baš sam znatiželjna. I ja sam posadila neke lukovice, nemam pojma što. Sad izgleda lišće kao tulipani, ali nisu. Čekam kao i ti, znatiželjno, da nikne.Big%20smile
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 09:36
Tako je i kod mene - efekt iznenađenja kad nešto nikne uvijek je prisutan. A i dobrodošao Smile  Bar imamo što isčekivati i čemu se veseliti! (Shasha, hvala puno za savjet o santolini!)
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 11:34
Kod tebe dođem zbilja odmoriti oči, uvijek i iznova nešto posebno, znam da ću biti dobre volje kad se vratim doma.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
primorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 769
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje primorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 13:18

Shasha i ja moram pitati da li je to erica? Baš mi je super.

I sad čekam da vidim cvijet tog zagonetnog irisa.
Tko ima "zašto" zbog kojeg živi, može se nositi s gotovo bilo kojim "kako"
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 19:42
hehe,otvara se polako moje žuto čudo-vište
Slikala sam danas malo no neda mi se slike stavljati al malog žutog budem
Naravno da je Silvek izgleda u pravu bila.
Na vrh
kapetanica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 16 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kapetanica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 19:47
Moj duboki duboki naklon draga Saška takvo krasno dvorište imaš. Danas sam ga u tri maha pregledavala priznajem samo slikice, a za vikend ću u miru i pročitati sve a naročito  tvoje "humorističke" opaske kojima sam se krasno nasmijala, prekrasna si.
 
Koliko dugo uređuješ svoje dvorište? Pomažu ti tvoji ukućani u tome?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 20:13
Nema mi slike!!!!!smile39
Hvala Kapetanice.Ja to sve sama radim.Razbacujem kako mi se prohtije pa onda selim,rasađujem i opet ispočeka nešto mutim.
 
Evo je onda opet(neko mi krade moje čudovište žutoooo!!!)
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 20:54
Da ne slikam samo ovo gore žuto,potrudila se ja danas i malo više
Zvončike
Ok izgledaju s obzirom da je do neki dan bio snijeg
 
 
 
 
 
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 20:58
kamen pozelenio i nekako se dovukli neki sedumi na njega(taj mrav mi klinci stalno negdje stavljaju,odustala sam micati ga)
 
 
nikako se sjetiti kak se zove grmić.veliki nisam slikala jer mi je ovaj mini baš sladak
 
 
cotulice isto ok izgledaju.Obično su ,nakon snijega,u lošijem stanju
 
 
zumbulčeki će uskoro
 
 
i narcise..
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 21:01
Dok ovi gore ne krenu,vesele me rane proljetnice...
jetrenka
 
 
jaglaci
 
dok ovako cvate onda je"cica-maca"
 
 
šafrančeki
 
 
 
i procijepak
 
 
 
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 21:06
prekrasne proljetnice a ima tu i lijepih zvončikasmile78 
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 23:27
super su heuchere Thumbs%20Up ponašaju se kao da zime nikad nije ni bilo Wink
(baš gledam pod lišće jel imaju mlade smile156)
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2010 u 07:00
Proljetni kolaž!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2010 u 07:55
Ima tu svašta, ima  bomesmile48, još ću malo pričekati (sa znaš ti čim i znaš ti zašto smile96). A sad ozbiljno, samo toliko imaš zvončika ? Cccccsmile60.

Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2010 u 10:25
smile102Ivna
Konte,gledam i ja no jadne su.Mislila sam da će se one brže razrasti.Sad će 2godine a ono skoro ništa.Jedna mi je velika i nju sam već čerupala i opet je veća od ostalih.A sve imaju iste uvjete.
smile79curice
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2010 u 10:30
čuj draga...teško budu narasle velike kada se stalno čerupaju Wink treba ih pustiti na miru dvije, tri da se pošteno razrastu...valjda Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2010 u 10:30
Upravo je nevjerovatno kako te biljčice odmah nakon snijega krenu velikom brzinom i odmah cvjetaju.

A zvončikama je očito ljepše pod snijegom, nego kod mene na buri
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2010 u 10:35
Mala biljka koju ee ne možeš sjetiti je mahonia, a ja sam otkrila još jednu za mene novu biljku koja mi se jaaakooo sviđa - jetrenka. Šta je ona ko mali žbunić ili ko pokrivačica tla....krasna je Thumbs%20Up
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7980818283 89>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.