Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - DECOUPAGE
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


DECOUPAGE

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7980818283 86>
Korisnik
Poruka
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 10:08
Kutiaj je tako nježna i romantična, podsjeća me na moj omiljeni film "prohujalo s vihorom" .Drago mi je da si se usudila raditi s ovim papirom , jer mi je papir predivan. Na tvojem mjestu ja bih nazvala vlasnicu NB Nataliju. Imaš na njihovim stranicama njen broj mob. Vrlo je ljubazna i voli u detalje objasniti. Papiri su novi , ali dosta skupi, pa ne znam da li je ko radio s njima. PS Tigrastu naranđastu mačkicu ću najvjerojatnije dobiti za kojih mjesec dana. Imam neke grozne printere koji mi rade crtice,,pokušat ću pronaći neku salveticu.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 10:12
Anđelće ova kutija ti je super, čipka izvanredna, takvo što ja mogu samo sanjatismile93
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 10:57
Anđelka ne stignem te stalno pratiti, ali zato kada dođem uvijek se oduševim tvojim radovima.
Zaista radiš prekrasne radove, svaki je ljepši od drugog!!!
 
smile141
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 11:17
vratila se anđelkaClap..........sad imam konkurenciju u dobrim fotkamaWink.....šalu na stranu drago mi je vidjeti da si opet u sedlu i da su grozni završni računu završeniThumbs%20Up
vaza možda je a možda i nije loše poslikana ali je jako lijepa.......i 2k odličan........za problema s čipkom ne znam,nisa imala čast raditi s tim ali netko će već nešto znati..smile71
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 12:12
p,rekrasno je ,ovu čipku prvi put vidim,možda će tko iz Zagreba više znati,ovdje toga nema ali ja znam da neke stvati nisam smjela prelaziti lakom pa sam to rješavala s aqua klakrom(marabu).ovo je prelijepo!
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 13:09
Kakva lijepa kombinacija strašno mi se dopada,svaka čast Anđelka.
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 15:47
smile89kutijica ti je romanticna. Ja sam ti u vise navrata, radila sa cipka papirom i jako sam se razocarala.Pokusala sam na tamnoj podlozi (ram za slike) vide se malo obrisi cipke, na svijetloj podlozi nevidi se nista, a na srednjem tonu boje, isto vide se obrisi cipke djelomicno.Poslala sam e-mail, Tei Jukic (vodi radionice NB hobby&art), nije mi jos odgovorila. smile220
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 16:11
kutija je za mene nesto potpuno novo i jako lijepo.cestitke.smile73
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 23:52
Ja ti oko papira ne mogu pomoći, al mi se sviđa ova kutija koja je felinu podsjetila na "Prohujalo s vihorom"
..i meni je tako neke asocijacije i osjećaje izvukla na površinu    Za kutiju:
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 00:24
...vaza je možda, samo možda loše poslikana, ali je izuzetno lijepa, a maltezerić presladak do bola Puppy%201 ...mislim da će curica biti oduševljena.... no, najviše me oduševila kutija, motiv koji si pronašla je fenomenalan, naročito za nas nostalgičare za (uvijek) nekim boljim starim vremenima Movie%20Theater ...bez obzira na teškoće s rižinim čipka papirom kojeg još nisam isprobala, kutija je preeeeedobra smile71
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 11:34
curice smile79, a za čipka papir..... bit će još pokušaja, nadam se uspješnijih!
ANĐELKA
Na vrh
katarina77 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 06 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katarina77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2010 u 17:43
jao od ove kutije jednostavno predobra je još u mojoj boji surer anđelka jedan veliki
decoupage je čista ovisnost, kada kreneš neznaš stat
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2010 u 21:01
ovo je poklončić za jednu malu djevojčicu, kćer od mog kumčeta, stara je svega 3,5 godine, a voli se dotjerivati ko i svako žensko, pa sam joj napravila jedan "kozmetički set" istina, sa naljepnicama, ali to je za nju puno, puno ljepše nego naše salvete
sunči%20003
 
sunči002
 
sunči001
 
ANĐELKA
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2010 u 21:20
preslatko je,bit će oduševljena sigurna sam!sviđa se i nama starima a kako onda neće njoj,motivi su savršeni,predivno!
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2010 u 21:22
koja je to sretnica što će dobiti ovakav komplet, presladak je
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2010 u 22:04
Mislim da si joj pogodila poklon 100%-neće ga ispuštat iz ruku.
Znaš kako su se prije dame češljale-100 poteza četkom....eeeee, mislim da će ona to ponovo uvest:)))
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2010 u 22:14
smile89djecije, veselo, mislim da ce malena biti jako vazna i bitna sa svojim setom za dotjerivanje smile141
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 01:40
Anđelka predivan set za jednu curicu tog uzrasta,sva će se šepuriti i hvaliti se njime.
Na vrh
tatjana_s View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjana_s Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 08:38
prekrasno odabir motiva pun pogodak za curicu, vjerujem da ga neće ispuštati iz ruke kao ni moja Pia (2,5 god) svoj
ništa mi ne pripada do misli koja nesmetano iz duše mi ističe
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 08:57
anđelka ti si u nekoj slatkoj fazi........kad vidim ovu tvoju tortu krenu mi sline.....gdje ju nađe,dovodiš me u napast.....smile50
kompletić je presladak,potpuno primjeren jednoj maloj šminkerici.......mogu zamisliti sjaj u okicamasmile94
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7980818283 86>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,438 sekundi.