Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kiki-Moja utjeha
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kiki-Moja utjeha

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7879808182 112>
Korisnik
Poruka
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2012 u 23:13
pravi si feniks - staro oživiš.
Prekrasna su tvoja djela
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2012 u 20:35
PREDIVNOsmile93
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2012 u 20:53
Radovi su ti zaista fenomenalni. Pravi si umjetnik
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
dinazg View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 30 Travanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 156
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dinazg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2012 u 08:01
polica ti je savršena!!
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2012 u 10:06
Hvala djevojke.Ovo je ormar rađen za isti prostor.Zove se:gledaj me-ne diraj me jer je na njemu obloga od neke prugaste sive plastike.
Izgleda jednostavno ali to sam radila 2 dana. 
PRIJE
 
 
POSLIJE
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2012 u 12:34
I opet skidam kapu tebi i tvojim radovimaClap
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2012 u 13:58
Savršeno čime si ga prebojala? nemam riječi meni baš ne izgleda lagano trebalo je to sve napravit dali si ga cijelog lakirala ili samo salvetu'? prekrasan je i još koliko si peta lakirala i dali si ga šmirglala nakon koje ruke laka za sad to ak se još kaj sjetim budem te pitala spremam se u veeeelllliki pothvat napraviti 2 dvokrilna ornara i stol i stolicu i još neke sitnice sve u istom štihu sebi za buduči atelje i gostinjsku sobu (fala bogu pa rijetko tko prespava kod nas tak da bu glavna uloga mog ateljea mm mi je reko da ga bu napravil još ove godine,pa me to sve zanima
DA BI ČOVIJEK BIO SRETAN NIJE VAŽNO DA PUNO IMA ,NEGO DA MALO TREBA....

Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2012 u 20:45
Okvir je drvo (brusila),na rubove šebi sa svijećom,a vratnice neko jeftino smeće.Križanac između mediapana i fototapete.Fuj!Brušenje ne dolazi u obzir.2 ruke akrilne bijele,salveta i auto lak mat jer nigdje nisam mogla naći veliki akrilni mat lak za parkete.Zato mi tu fali Bauhaus.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2012 u 07:56

smile71    smile227     smile211 


svaka čast...  Clap


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
kerber View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kerber Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2012 u 12:03
Gledam, divim se...nemam  riječi....oduševljena samClapSmile
Ove sitne ružice me fasciniraju, kako si samo uspjela sve tako detaljno izrezati da se ne vidi ni jedan  prijelaz!?! svaka čast.....
ormar, polica Star...zašto ne staviš i komodu da se divimo kompletu u cjeliniWink

Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2012 u 13:30
Komoda nije moje djelo pa nebi bilo fer.U najavi mi je i radni stol.
Što se tiče ružica,na nos su mi izašle.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
tanja-66 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 589
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanja-66 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2012 u 19:21
Prekokrasno
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2012 u 09:37
Koji izazov,a?Jedini je problem ova daska koja se ne može priljubiti i zabiti.Ima li ko kakav prijedlog?
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Julija D View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Julija D Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2012 u 12:56
smile211Sve za 5!!!
"Život nam vraća samo ono što mi drugima dajemo." I. Andrić
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2012 u 17:09
Da probaš sa građevinskim ljepilom ima kupit u maksu ,hausu i tom sličnim mjestima ili onaj nekakvi silikon mi smo ljepili lajsne na zid i nedaju se skinut
DA BI ČOVIJEK BIO SRETAN NIJE VAŽNO DA PUNO IMA ,NEGO DA MALO TREBA....

Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2012 u 18:03
Ova lajsna se neda ni pomaknuti a kamoli saviti.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2012 u 22:14
prekrasno si to napravila. Ajde s ovom stolicom u vodu (barem dio koji bi htjela stisnuti) da drvo omekša. Možda čak dan-dva. Probaj je onda pričvrstiti stegama ili špagom - već nekako ali je prije potapanja u vodu pošmirglaj tu okolo jer kad sve dođe na svoje mjesto bit će ti teže (barem ja tako mislim).Nadam se da ćeš već nešto smisliti. Možemo probati zajedničkim snagama stiskati (dok pametniji ne popusti ha ha)
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2012 u 11:20
Stavljala sam mokru krpu okolo,ali se brzo sušila pa sam odustala.Još jedino da je potopim u toplu vodu.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2012 u 14:30
nije stvar u toploj vodi nego da sve to stoji potopljeno u vodi dan-dva, neka bačva ako ide cijela stolica ili kakav lavor pa samo taj dio potopi. Baš me zanima da li ćeš uspjeti (u što ne sumnjam)
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2012 u 15:14
Ormar je
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7879808182 112>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.