Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - mare-nostrum početak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


mare-nostrum početak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7879808182 100>
Korisnik
Poruka
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 16:38
...Mare draga, čudesna tehnologija današnjice poklopala je sve kaj sam ti napisala glede i u svezi onog predivnog seta sol-papar-ocat-ulje, neodoljive lampe s makovima i meni najljepše limunske zdjele... no, nema veze, idemo dalje, vidim ti već prašiš punom parom i baš si mi dala super ideju, takvu jednu stolicu iz prošlog stoljeća imam i sama, ružna je da ti nemrem reći koliko, ali uvijek dobro dodje k'o rezerva, samo ovako savršeno srediti jedan stari stolac... bojim se da moram još malo onog kulena pojesti... tebi je to pis of kejk, stolac je wooooow Love%20YouLove%20You
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 18:42
E znaš, i ja sam tiovu salvetu pregledavala i mislila se:
ma jesi lipa, al šta ću s tobom?!!!!!
Ti si je stvarno na najbolji način upotrijebila
Ne bi ni ja na ovo sjedala...bio bi to grijeh...bolje koji manji predmet...a i ne znam koju težinu može podnijet ovaj stolac
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 18:45
Ma kako si samo našla stolicu veličine salvete?l
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 21:45
Samop je j edan dan dovoljan da ne vidim tvoju stranicu, i evo ti novih radova. Kupujem stare stolice i saljem ti da ih uredis, to je najbolje rjesenje.
Jucer su me na kavi zafrkaveale da idem samo na stranice dekupaza, a na njihove vrtopve da i ne zavirim, sta se
moze kad me vrtovi ne interesiraju.
S UUUUUUPPPPPPPEEEEEERRRR
BBBBBLLLLLOOOOOGGGGG
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 23:03
Među nebrojeno mnogo tvojih prelijepih radova ova stoličica zaslužuje važno mjesto, a negdje sam pročitala da salveta nije baš iskoristiva , što si ti demantirala i meni se čini jako iskoristivom.Volim ruže, ove nježne boje a iskoristivi su i sitni detalji.
Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2010 u 18:11
Mare ja uvijek i uvijek kasnim, ali ipak mislim da nikad nije prekasno da pohvalim divan rad! 
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2010 u 19:27
Mare,jesam li ja to vidjela stolicu svu u ružama(ja više definitivno ne stignem pratiti sva događanja).Zamalo mi je promaknulo.Ti si ženo prava !otvorena za sve opcije.Nimalo uskogrudna niti ograničena 5+ Gdje sam ja bila do sada???
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2010 u 21:50
opet samo Clap
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2010 u 21:59
Moj naklon mare,nema potrebe nabrajati posebice tvoje radove,svi od reda su fantazija,a što se tiče stolca,njega ipak izdvajam-ideja,uradak 5+5.
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 13:09
drage moje tete i supatnice u ovom divnom hobiju uvijek me iznova iznenadite svojim komentarima .......čak i kad sama nisam prezadovoljna učinjenim vaši komentari mi daju polet i otvaraju mi vrata novih ideja......
ova stolica je zaista slučajno napravljena i čak sam razmišljala staviti ju u galeriju ili ne........a eto poklopilo se da su dimenzije sjedala baš 33x33 i da je salveta savršeno "sjela".......a ruže kao motiv?......mogla bih reći da je to čista slučajnost a možda i nije.......meni su svi motivi dragi i prije svega ovisi o predmetu koji ću motiv koristiti.......eto upravo završavam nekoliko stvari i ima tu svega i maslina i nota i grafike a i ruža........naravno,ne sve na jednom mjestuLOLLOL......
još jednom hvala vam svima na divnim i poticajnim komentarima i šaljem vam svima puse smile79smile79
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 13:17
Mare štagod ti uzmeš u ruke, pretvoriš u savršeno djelo!
Zaista si svestrana, za razliku od nas nekih-ja npr.najviše volim radit kutije, neki drugi pisanice, neki namještaj, pa onda neki boce i ostale staklene stvari,itd., da ne nabrajam.
Ti sve možeš i znaš raditi i to je dokaz tvog majstorskog statusa. Bravo wonderwoman!!!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 20:04
stolica je fenomenalna i imaš pravo, ova salveta funkcionira samo u cjelini! Predobro!
ANĐELKA
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 23:35
joj vec dugo nisam bila tu sram me bilo ,a kod tebe toliko lijepih radova pisanice su ti preljepe, al stolac san snova pa gdije li si ove salvete nabavila ,kako su lijepeeeeeee bas sam ti zavidna na toj stoliciSmileWink
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 10:16
anđelka i rosa2 hvala smile79.......btw pisanice nisu moje....
 
a sad nešto malo ,slatko ,cvjetno,dapače s ružama.........
mala psiha.......hehe zgodno zar ne?.......u etno ruhu.......ubacila sam par ruževa unutra ......a ima i ogledalo pa se jedna dama može bez problema "naružiti".........Wink
kraj kantice za cvijeće je ruž......kako bi političari rekli-reda veličine.......
i na kraju ali ne manje važno i jedan dekupažirani novčanik.......za Esprit salvetu zahvaljujem Felini......sad se pitata kako se novčanik uklapa u današnji prikaz minijatura.........uklapa se,uklapa........ne veličinom ali sve češće sadržajem Confused........
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 10:35
Mare smile39Thumbs%20Up Big%20smile
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 10:54
Bravo, prekrasno!
ANĐELKA
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 12:24
kantica je moj favorit, ali i ostalo je sve petThumbs%20Up
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 12:38
sve je divno ali moj favorit je onaj novčanik,pogotovo ako ima u njemu štogod!smile73
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 12:42
mala komodica je prekrasna,dovoljna da u nju satnu nama najdraze stvarčice pout ruža,laka ili manjeg mirisa. kantica je prekrsana,bas njezna i romantična,jakoooo ljepo,sve za 10!smile76
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 12:50
"špric -kanta" iliti kantica je odlična, novčanik mrak a komodica ....     
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7879808182 100>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.