Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Karli - Kad se male ruke slože sve se može
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Karli - Kad se male ruke slože sve se može

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 20>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2013 u 21:49
Dragi svi, evo malo i mene i da vidite kako je trenutno kod mene vani smile79








"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2013 u 21:54
Zato nam i izreka kaže sveta Kata snijeg na vrata, a 25. studeni je tu. Je da je idilično, ali ja još ne bih na svoja vrata 
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2013 u 22:17
lijepo je za vidjeti ovako iz tople sobeSmile
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2013 u 22:18
očekivala sam ovakve slike.
prekrasno,
mir i tišina nad tvojim usnulim vrtom.
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2013 u 22:22
Karli Hug neka ti je srećan prvi snežak  smile79 
The impossible is often the untried.
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2013 u 22:25
Bravo za prve zimske slike!
Nije baš da priželjkujem snijeg, ali lijepo izgleda.
Mir, noć, tišina..... i već me asocira na Božić!HeartHeart
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2013 u 22:50
Lijepi prizori, priroda čini svoje. 
Draga Karli, sad fino odmarajte i ti i tvoj vrt. 
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
LeoNata View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LeoNata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2013 u 23:06
Joooj šta bi moji klinci dali da su sad kod tebe! :)
...budi u miru sa Bogom, bez obzira kako Ga zamišljaš, i bez obzira čemu težiš u bučnom komešanju života, zadrži mir u svojoj duši... ovo je ipak divan svijet, teži da budeš sretan...
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2013 u 07:47
Baš je idilično,ali ni ja ne bi da mi sad pokuca na vrata.
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2013 u 11:37
Baš je lipo kod tebe draga Karli
prekrasna i opuštajuća bjelina u tvom vrtu
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2013 u 15:12
Draga Karli,neka se drugi raduju ja ne mogu,meni su draze slike pretoplog leta
smile161   vidi,pa zar nije ovako lepse....uh bas ne volim zimu.Wink
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2013 u 15:53
Karli, idilično izgleda tvoj vrt, ali nadam se da je prestao padati smile79
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2013 u 20:16
Draga moje, sve skupa, hvala što se navratile da vidite prve pahulje. Da stao je negdje noćas. Nema ga puno, više je to voda i bljuzga, ali je bjelo još uvijek. Priroda izgleda baš lijepo. Sve povijeno do zemlje. Dosta je težak.
Svima skupa šeljem jedan veliki
 -bucka123 Hug
- blue sky Hug
- SlavujVk Hug
- Betty Boop Hug
- dadinica Hug
- Glikica Hug
- LeoNata Hug
- miska Hug
- Camellia Hug
- Leona31 Hug
- Nisa Hug
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2013 u 19:45
Evo kako je kod mena danas, još samo malo tragova od snijega je ostalo, padala kiša jučer cijeli dan i sve se otopilo, ali kažu na prognozi stiže opet.
Veliki pozdrav ih maglovite i hladne Like.


"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2013 u 16:48
Karli hvala ti na odgovoru o ukrasnom luku, malo se na forumu piše o njemu a meni se baš jako sviđa. Vidjeti ću kako će se preko zime ponašati u vazi pa ako nikne možda ga tako i ostavim ili ako uspijem urediti dio okućnice na proljeće, uvijek ga mogu preseliti u vrt.
 
Kod tebe je vidim bilo snijega, a kod mene za divno čudo još nije! Par pahulja je zalepršalo ali nije se stvorio pokrivač. Ali zato je poprilično hladno, tek stupanj iznad ništice... nije strašno ali treba organizmu vremena da se privikne, slijede minusi! smile65
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2013 u 16:35
Samo da provjerim imali zainteresiranih za grudanje i sanjkanje smile117
Slike slikane odmah nakon dolaska s posla, i hodajući onako s fotoaparatom po snijegu i buri oko kuće, stvarno sam pomislila što će susjedi misliti, je poludila, vani kao u Sibiru a ona slika. Prolupala sto posto. Ali bilo ajde odmah, jer poslije mrak brzo padne pa opet ništa. smile79











"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2013 u 16:36
Originalno poslano od člana desert rose desert rose napisao:

Karli hvala ti na odgovoru o ukrasnom luku, malo se na forumu piše o njemu a meni se baš jako sviđa. Vidjeti ću kako će se preko zime ponašati u vazi pa ako nikne možda ga tako i ostavim ili ako uspijem urediti dio okućnice na proljeće, uvijek ga mogu preseliti u vrt.
 
Kod tebe je vidim bilo snijega, a kod mene za divno čudo još nije! Par pahulja je zalepršalo ali nije se stvorio pokrivač. Ali zato je poprilično hladno, tek stupanj iznad ništice... nije strašno ali treba organizmu vremena da se privikne, slijede minusi! smile65


Nema na čemu. Poslat ću ti ja malo snijega. Nemože tvoj kraj biti bez njega, kako bi to izgledalo.  smile79
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2013 u 18:39
Evo me na grudanje
Šimširi sa kapicama od snijega su ko sladolediMig
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2013 u 18:56
Karli baš si divna ali ipak mi nemoj slati snijeg! LOL Skroz mi je čudno kada gledam fotke po forumu a kod mene toliko da je zabijelilo - nije niti vrijedno spomena! Za Liku nije čudno da ga ima, ali je čudno da ga u Gorskom kotaru baš i nema! Shocked Ma doći će on, ne brinem... smile118
Sada bih trebala pohvaliti tvoju inače prekrasnu okućnicu ali ipak ću biti poštena i suzdržana jer meni se proljetna i ljetna verzija puuuuno više sviđaju!  smile219
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2013 u 19:54
Originalno poslano od člana desert rose desert rose napisao:

Karli baš si divna ali ipak mi nemoj slati snijeg! LOL Skroz mi je čudno kada gledam fotke po forumu a kod mene toliko da je zabijelilo - nije niti vrijedno spomena! Za Liku nije čudno da ga ima, ali je čudno da ga u Gorskom kotaru baš i nema! Shocked Ma doći će on, ne brinem... smile118
Sada bih trebala pohvaliti tvoju inače prekrasnu okućnicu ali ipak ću biti poštena i suzdržana jer meni se proljetna i ljetna verzija puuuuno više sviđaju!  smile219


Ej, desert rose i meni se moj vrt i svi ostali više sviđaju u proljeće i ljeto. Jer ja mrzzzim zimu. Možda da je kraćeg trajanja, ajde onda bi išlo, ali ovako od sada pa do 01. petog. Auu boli glava od jakna, kapa, grijanja (uvijek guram muža, vatra, nemoj zaboraviti naložiti vatru, ajde baci drva u peć ....). Jedino u mom vrtu zimi su mi slatki šimširi sa tim bjelim kapicama i onaj moj dečkić s tačkama onako natrpan. Pusa.  smile188
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 20>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.