Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - VA DIHE MORA
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


VA DIHE MORA

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 43>
Korisnik
Poruka
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2012 u 17:35
 
 
 
 Malo ljubavi,nitkom na odmet!
 
 
Liriopa 
 
Današnji mir u uvali 
 
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2012 u 20:01
Krasan zagrljaj agave i kaktusa, ma kako si samo to dobro uočila, imaš ti oko za detalje na svim poljima Wink Clap
I vrime ti ide u prilog, bonaca ko uje LOL

život je more
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2012 u 02:19
Evo me opet malo kod tebe..Divna bonaca vlada zaljevom na ovim zadnjim slikama...Izgleda kao da tu nikad nije puhala buraWink...Neka se je konačno smirila jer bilo je strašno..
Obje kućne srećice su ti prekrasne, a naročito Bela.. Moj je sin sa curom i njenim retriverom bio dva dana na Plitvicama u velikom snijegu...Ajme što je pas uživao, bio je ko ralica na slikama koje mi je poslao. Imam dojam da ti psi uživaju na snijegu...Kako Bela jeli i ona voli snijeg?
sutra je novi dan
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2012 u 07:11
Belina, slika ljubavna je krasna! Zagrljaj! A Bela je ljepota samo takva.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2012 u 07:54
Treba svratiti k tebi ujutro. Udahnuti morski zrak u toj divnoj mirnoj vali.
Pa onda zaviriti u vrt... i eto tvoje dobro oko je uhvatilo "bodljikav" zagrljaj....
A liriopa....Još jedan dokaz da za moj vrt nisu nikakve biljke u zemlji... osim lovora. Moja je mići grmić, koji ubogi nastoji živjeti između silnih lovora.Tvoja je prekrasna.Big%20smile
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2012 u 11:16
Beli, i mene je slika bonace u tvojoj uvali oduševila!!  Mirno more ka zaliveno uljem, sličiica za pravo meditiranje, beskrajno smiruje, vabi na disanje punim plučima!!  Ko bi rekao da je ovih dana kod tebe bura lomila i divljala!!

Baka Bea, hvala na objašnjenju za travicu,  malo mi je preteško za pamčenje, pa će to za mene ostati Belinina trava, a tako svi odma znaju o čemu pričam!! 
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2012 u 11:40
Drage posjetiteljice!
Hvala Vam na posjeti.....
ta bonaca je trajala 45 minuta,a onda se more opet počelo mreškati,i smirenije nastavilo gibati se.
Veselim se kada Vas vidi,ali klupice su sve za sada slobodne.smile71
 
 
 
 
 
 
Draga Jagoda,
voli i Bela snijeg,ali je više morski pasWink
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2012 u 12:29
nadam se da su moje travice pristigles Krka, preživjele ove burne dane.
Bella je predivnaSmile!
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2012 u 14:19
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

nadam se da su moje travice pristigles Krka, preživjele ove burne dane.
Bella je predivnaSmile!
Draga RS,
trava je iz mog vrta,nadam se da je preživila ovu hladnoću i buru?
Kako tvoj vrt u Senju?Kako Ti?Hvala ti što navratiš u moj vrt.
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2012 u 14:20
uh blago tebi kako je lijepo nema snijega a kod nas užas sve pomrzlo,polomljenj,zatrpano Cry
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2012 u 14:28
Originalno poslano od člana forzicija2005 forzicija2005 napisao:

uh blago tebi kako je lijepo nema snijega a kod nas užas sve pomrzlo,polomljenj,zatrpano Cry
 
Draga Forzicija,
bilo je bilo grozno,puhala bura 11 dana ,a tem.-7,nisam izlazila 11 dana iz kuće,dobro da sam sa forumom,inaće bi se već lječila od depresije.Wink
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2012 u 15:01
nemreš vjerovati kako je sad mirno more, a prije koji dan ono ludo vrijeme Confused
ma ljepše ga je ovakvog vidjeti
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2012 u 18:53
Tražim vrt bez snijega, pa evo napokon sam ga našla. I uz to još i bonaca i krasno cvijeće. Uživancija.
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2012 u 21:40
Malo osvježenja u ove ledene i zamrznute dane
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2012 u 16:58
 
Draga Anaida,jesam ih!
 
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2012 u 17:03
 
Juke
 
Juke,poslije orkanske bure
 
 
 
lovor,ostao sa malo lišća
 
 
haucere
Danas mi je agava ovakva!?
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2012 u 17:58
Belina,
predivno je va tvojoj vali. Kad su dica bila mala, vavik san se kupala ispred tvoga vrta, a da to nisan ni znala.
Slonići su predivni, i ja ih volin.
A Yucce, bura jin je polomila pera, ko i javoriki. Agava valjda ni smrzla.

Puno smile79.

Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2012 u 22:01
Joj, šta sve bura može učiniti! Nadam se da će se sve oporaviti i zasjati.
Sutra je novi dan.
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2012 u 22:17
Meni ovako na slikama izgleda da će se biljke brzo oporaviti od nevremena. Brzo će im sunašce dati snage, kao i ti kad im pružiš potrebnu njegu, a mi ćemo uživati u lijepom vrtu zajedno s tobom.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2012 u 22:25
Krasni su slonići! Clap
Ovim biljkama koje si slikala neće biti ništa, juku trebaš samo dobro isfrizirati i bit će ko nova!
Pozdrav iz danas sunčanog Bola!
život je more
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 43>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.