Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijetomanijakov vrckav  vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijetomanijakov vrckav vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 12>
Korisnik
Poruka
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2012 u 16:24
Eto mene malo i mojih ljubimaca

Svakodnevno nesenje van nutra,polako misicu rastu
Zlatna kisa

Magnolija ,susjedova vec ocvala a moja tek krece .





Bara se morala micat za 2m,zbog gradnje staklenog vrta,ali sam ju zato prvi put ocistila jaooo sta je bilo svega unutra od tegli,cepova,vrecica,...ipak je ovdje vec 20 godina


Ovo je prednjio dio vrta,sto se mog tate tice on bi samo travu zasijo ,al evo dobila sam ove godine jos jedan komad zemlje ,kaze susjed za 10god bus imala cijeli hehee
Taj isti susjed mi je doneso oko 50 lukovica narcisa,nesto gladijola ,pa sam ih piknula u zemlju ,pa cemo vdit sta bude ,a gladijole cekaju jos toplije dane


Nova ideja ,svake godine muka oko korova a ovako ih bar cuvarkuca gusi ,a ljepi kontrast ce bitit kad se razrastu
crveno-bijelo
Velika gorica
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2012 u 23:40
Nije li na drugoj slici keria japonica?
Tata ima dobar sistem, daje ti vrta malo po malo za uređenje da se ne umoriš previše Wink. Kad ovaj komad zrihtaš, dobit ćeš novi dio. To ti je ko sapunica. Super ti ide.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2012 u 07:44
Jaglaci prekrasnih boja. šafrani, tratinčice...prelijepoooo LOL 
A imam i pitanje, kad si posijala daturu? Embarrassed 
Time is something you can never get back..
Na vrh
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2012 u 12:02
Anabistrica ,da imas pravo sad sam goglala ,al tu kod mene to svi zovu zlatna kisa...seoska posla kajt da ti kazem ...

Draga Misty-da -ove dature sa slike su sijane prosle godine u ovo doba .Prezimile su na tavanu i krenule pupat ,makar kod moje sveki su cijelu zimu vani,zmrznu i onda potjeraju iz korijena ,al su uvijek male ,pa sam ja zato ovu unijela u kucu ,nadajuci se da cu uspijet nekako izvest da mi bude kao mini drvce ..
Velika gorica
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2012 u 12:18
Krasni ljubimciClapbravo smile113
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2012 u 12:18
Eto moje fine tresnjice u cvatu





Dvoriste sj ednog nevidjenog kuta ,malo su radovi u tijeku za ljetnu kuhinju ali ova tresnja ukrasava pogled...



Kruskica moja fina ljetna..prosle godine bilo ih je tolko da sam djelila po cijelom kraju .


Dragoljub


Šeboj se sprema cvasti ,prosle godine sijan ..



Salata sijana 09.03...Nikad mi jos nije ovako ljepo uspiela ..sad djelim flance susjedima


Velika gorica
Na vrh
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2012 u 14:46
Eto malo moje dekoracije na stolu za Uskrs ...nadam se da ce zbog topline taman sutra procvati jorgovan i zamirisati ...



Velika gorica
Na vrh
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2012 u 14:47
Velika gorica
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2012 u 16:07
Sve što radiš,radiš s puno ljubavi i truda..Bit će svega,voća,povrća,cvijeća.Bravo Cvjetomanijak.
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2012 u 16:08
Vrckav vrt je svake godine veći i bujniji

Bravo @-}--
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2012 u 18:19
krasno napreduje tvoj vrt, vrckavice jedna...veselim se čekati i vidjeti cvjetnu terasu...lijepe pisanice i lijepi ukrasi krasili su tvoj dom ovih blagdanskih dana...dobro je znati da osim povrća bude i finih trešanjaWink.
lijepi pozdravSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2012 u 18:57
prekrasno je vidjeti trešnju u cvatu i negdje u podsvijesti znati da će biti i krasnih trešanja. Lijepa Uskrsna dekoracija Clap
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2012 u 21:08
Lijepo mi je bilo prošetati tvojim vrtom.......
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2012 u 21:45
prekrasan ti je vrt i svaki puta sve veci ,čuva tebe tvoj tata da se ne umoris najednom previse
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2012 u 07:22
Uvijek je aktivno i vrckavo kod tebe!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2012 u 09:55
smile64        smile78
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
mali_vrtlar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 108
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali_vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2012 u 11:59
Salatica je prava, ma sve ti je tako lipo i sesno uradjeno , smile141
zivot je lip, ako ga zivite u prirodi i sa zivotinjama
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2012 u 23:59
Zgodan ti je bio uskršnji kutak, tek sam ga danas vidla.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2012 u 07:18
Bravo mala! srce mi puca od veselja gledajući i čitajući kako si vrijedna!
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2012 u 11:34
Evo susedice da ti se javim da sam bila ponovo u tvome vrteku. Vidim da ga sa puno ljubavi i entuzijazma uređuješ. Bravo, samo tako nastavi...

Ja ovo proljeće imam preokupacija sa zdravljem i čekanjem moga prvog unuka pa sam jako malo vremena u svome vrteku što mi jako fali.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.