Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 28>
Korisnik
Poruka
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2011 u 18:15
e moj Ante, nije to bio zahtjev, samo sam bila malo znatiželjna, nisi se trebao mučiti po toj buretini, no hvala na trudu...baš mi je drago vidjeti kako je av elijepo lepršavo u ritmu bure...krasan Beloperone u prednjem planuSmile.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Ante3009 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 838
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante3009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2011 u 19:44
Nije mi redstavljalo neki problem, treba i buru savladati.Beloperone je u prolazu a ovo ljeto je bio prekrasan.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2011 u 21:26
ClapClapClapPrekrasan, uredan, rascvjetan....SmileThumbs%20Up
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2011 u 21:30
Ante predivan vrt, kuća, ma sve, burne slike su baš po mom guštu, kao i plavi plumbago i naravno moja ljubimica felicia.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2011 u 21:35
I po buri je prekrasan vrt, odlično si snimo Clap
život je more
Na vrh
Ante3009 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 838
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante3009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2011 u 21:36
Hvala, kuću sam ja projektirao (ne cijelu, nego kad smo je renovirali i malo nadogradili) kad sam imao 19 a vrt sam uredio godinu dana kasnije. postojale su samo dvije masline i jedna žižula dok je sve ostalo posađeno od tada pa do danas. Naravno, ne mislim stati na tome i zato sam jako izbirljiv što se novih biljaka tiče jer prostora u vrtu je jako malo.
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2011 u 22:43
Ante3009,
kuća i cijela okućnica - nemam riječi, (sve je već rečeno).

                                        smile94
Uživam šetati tvojim vrtom, gdje tako mladi znalac sve posloži na svoje mjesto.
Predivno!smile57
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2011 u 05:26
Originalno poslano od člana Ante3009 Ante3009 napisao:

Jutros sam si malo bio vrijedan pa poslikao vrt ali nešto ne valja sa učitavanjem, tako da sam samo uspio staviti jednu fotografiju. Vrt je polako u prolazu i čeka sađenje proljetnih lukovica, maćuhica i slično.
Sve je baš gdje treba biti, nevjerojatno uredno i na najbolji način razbija "strogost" ove originalne kuće! LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
Ante3009 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 838
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante3009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2011 u 19:09
Iako je listopad, to nije omelo ovog ljepotana da baci nove grane i procvjeta

Verbena izbliza

Bijeli Plumbago
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2011 u 19:24
Taj tvoj ljepotan je jorgovan ili meni trebaju nove očale?Thumbs%20Down
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Ante3009 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 838
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante3009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2011 u 19:31
Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

Taj tvoj ljepotan je jorgovan ili meni trebaju nove očale?[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley21.gif" height="17" width="23" align="absmiddle" alt="Thumbs%20Down" />

Naravno da je, Syringa vulgaris "Sensation"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2011 u 20:28
predivan jorgovan
Na vrh
Ante3009 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 838
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante3009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2011 u 20:53
Hval gioiaa, čim sam ga vidio prije godinu i pol znao sam da ga moram imati.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2011 u 12:29
zaista senzacionalan jorgićWink...i još k tome jesnska cvatnja! Ovi bijeli rubići na laticama su jako dekorativni...Ante, jel ima miris?
I ostale dvije biljkice krasne, klasični elegantni bijeli plumbago, zgodna verbena, koja je vrsta? (baš sam znatiželjna baba, zar ne?)
lijepi pozdravčekSmile
Na vrh
Ante3009 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 838
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante3009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2011 u 13:15
Jorgovan lijepo miriše, čak malo drugačije od domaćih. Verbena je puzajuća, mekanih listića (neznam joj točan naziv ali znam da ima i onih većih cvijetova s jačim izdancima i pomalo hrapavim listovima). bio je tu i plavi     plumbago (imaš ga na 1. ili 2. stranici ove teme) ali je stradao prošlu zimu.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2011 u 14:57
Dolaziš li kad u napast da izvadiš malo betona i proširiš vrt?
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Ante3009 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 838
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante3009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2011 u 17:06
Originalno poslano od člana Kiki-ko? Kiki-ko? napisao:

Dolaziš li kad u napast da izvadiš malo betona i proširiš vrt?

svaki dan
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2011 u 17:44
Dragi @Ante, prije svga sve pohvale, malo je mladića u tvojinm godinama koji bi nešto ovako lijepo napravili.

Ja se skoro pa i slažem sa Sarinom tvrdnjom da se može naslutiti doza engleskih vrtova. No meni tvoj vrt ima dozu kolonijalnoga štiha, lepršavost i čiste linije.

Sada sam prvi put ovdje, i prva pomisao kad sam vidjela panoramske slike bila mi je ovo je oaza ljepote. Oprosti, ali mislim da bi ovo bio idealan naziv tvoje teme.

Kako sam već rekla, prvi put sam ovdje i stoga ti iako sa velikim zakašnjenjem želi izraziti srdačnu dobordošlicu!



Na vrh
Ante3009 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 838
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante3009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2011 u 20:42
Hvala
Na vrh
Jasenka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 505
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jasenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2011 u 20:44
Predivan vrt i savršeno prezentiran!! smile55
 
A jorgovan mi je smile69
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 28>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.