Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - gerberi1 - decoupage galerija radova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


gerberi1 - decoupage galerija radova

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 41>
Korisnik
Poruka
gerberi1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 588
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gerberi1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 12:07
"ako Ti predstavljas raj,hoces li me povesti tamo"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gerberi1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 588
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gerberi1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 12:09
"ako Ti predstavljas raj,hoces li me povesti tamo"
Na vrh
gerberi1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 588
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gerberi1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 12:13
..............eto,teta salvete,malo oslikanih boca........ostalo slijedi.......smile229
"ako Ti predstavljas raj,hoces li me povesti tamo"
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 13:10
Prekrasna ti je posuda za luk ali ni boce ne zaostaju. Već dugo nitko nije radio sa frostijem na bocama (nadam se da ne griješim). Nastavi samo tako
Na vrh
gerberi1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 588
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gerberi1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 19:18
hvala ti Gogs....neznam ti ja sta ti je frost,ja sam radila sa bojama za staklo(konturne boje),....hvala ti i za podrsku.........smile79
"ako Ti predstavljas raj,hoces li me povesti tamo"
Na vrh
Lily_storm View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 59
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lily_storm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2011 u 12:30
Lijepi radovi!

Ona metalna kantica sa ružama i bijela vaza (isto sa velikim crvenim ružama) su mi favoriti!
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2011 u 23:23

A meni je najljepša ova posljednja boca. Baš je simpatična.

Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2011 u 07:49
I meni se jako sviđa ova zadnja boca (ne mislim pri tome da je ostalo loše, ali ova mi je no.1). Daj nam molim teWink malo opiši na koji način dobiješ tako pravilne "peljice" sa strane, pleaseee...vidjela sam da ti je čini mi se neka od naših iskusnih majstorica savjetovala da radiš kontur pastom ali me zanima da li si napraviš prvo neke pripreme ili imaš tako preciznu ruku...pusa
Na vrh
gerberi1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 588
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gerberi1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2011 u 09:38
hvala vam moje tete salvetice.....jani,ma ja to radim kontornom bojom,samo povlacim crte,pa kako ispadne...valjda imam mirnu ruku,ali prvo iscrtam jednu stranu pa onda idem na drugu,puno je lakse....jedino jos nisam usavrsila kako da mi masna ispadne kako trebaEmbarrassed.......nije tesko ,pokusaj......puuusa svima.....evo sad sam radila jednu bocu sa malim cokanjcicima za kolegu...zeni se,pa hoce za svatove.....nadam se da ce mu se svidjeti....ako neko ima neku ideju molim vas da mi kaze....bojim se da se ne osramotim...........
"ako Ti predstavljas raj,hoces li me povesti tamo"
Na vrh
gerberi1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 588
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gerberi1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2011 u 09:42
"ako Ti predstavljas raj,hoces li me povesti tamo"
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2011 u 19:24
Ma kakvi osramotiti, sigurna sam da će biti jedinstveni.
Na vrh
gerberi1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 588
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gerberi1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2011 u 10:12
joj ElzaBuba hvala ti lijepa....ma znas kako je to...kad pravis za sebe nije problem ako pogrijesis,ali za druge me strah.....pogotovo sto imam samo ovu jednu salvetu(stara je),pa se bojim kako cu je napraviti....a sad mi traze jos takvih boca a ja nemam salveta.....upravo sam narucila iz NJemacke pa kad stignu stavljam na forum...ako nekom bude trebalo.....jos jednom hvalaaaaa
"ako Ti predstavljas raj,hoces li me povesti tamo"
Na vrh
tifany View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tifany Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2011 u 11:12
bočice su ti presavršene,bez greške,jako mi se sviđajusmile141
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2011 u 13:12
Dobro nam došli! Radovi su prekrasni,jako ljepi. Ova boca sa kupinama i malinama je genijalna! gdje ste nasli motiv?
Na vrh
gerberi1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 588
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gerberi1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2011 u 21:40
tifany,hvala ti lijepo...Smile
rose,hvala i tebi...motiv je sa dvije salvete,jedna je mala a jedna je sto se sad dijeli po bolnicama kad donesu jelo.....smile45
kako smo mi sakupljaci malo neobicni koristimo svaku priliku kad su salvete u pitanju,po svatovima,raznim festama i tako i bolnicama,...pogledacu dali imam jos koju ako ti treba...samo mi javi....
"ako Ti predstavljas raj,hoces li me povesti tamo"
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2011 u 23:26

Meni se baš sviđa komplet. Sve je na svom mjestu i bit će stvarno poseban. Da sam uočila nekakav nedostatak, ja bih to svakako rekla. Jedino ne znam s čim ćeš polakirati čokanjčiće kako bi se moglo piti iz njih a i kako bi se mogli prati. Pretpostavljam da trebaš onaj lak za porculan koji se peće u pećnici.

Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2011 u 13:37
predivan komplet
Na vrh
gerberi1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 588
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gerberi1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2011 u 16:22
mima35,hvala ti.....ja sve lakiram sa lakom na bazi vode,predjem dva puta i dobro posusim......zasad nije bilo nikakvih problema......

valliSa,hvala lijepa.........i svim teta salvetama se zahvaljujem...smile169
"ako Ti predstavljas raj,hoces li me povesti tamo"
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2011 u 23:01
savršeno!!!!prava mala tvornica,prekrasne su ti,već dugo nisam vidjela ovako dobre boce!smile64smile211
Na vrh
gerberi1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 588
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gerberi1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2011 u 07:41
slavica 08...hvala ti lijepa.....nijedna ne ostane kod mene,sve razdijelim,sinoc su otisle za mladence.....bas sam se bojala,ali su se ljudi odusevili....hvala ti lijepa,draga teta salvetice.....smile79
"ako Ti predstavljas raj,hoces li me povesti tamo"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 41>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.