Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - vrt uz more
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


vrt uz more

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 17>
Korisnik
Poruka
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2011 u 14:28
Originalno poslano od člana ivančica flower ivančica flower napisao:


ogi-moj najdraži cvjetak


Prvo me osvojio Ogi, pa još u kaputiću, pa još mora pljeviti mladi luk, pa gledam dalje slikice, i osvoji me ona sa tvojim balkonom skoro pa u moru!!

Ogiju jedan pusek za 4. rođendan, a tebi, ako ti suprug napravi jezerce, neka jedan dio bude dubok barem 60-70cm i ja ti šaljem pink lopoč!!!  Kakvo je to jezerce bez lopoča!!!smile79  A zauzvrat ja kod tebe cijelo ljeto poslije 21.30h kafenišem!!!  LOL
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2011 u 16:41
Krasan vrt, na krasnom položaju...ovaj put me oduševila viola (ako sam dobro zapamtila ime).Ono predivno, bogato ljubičasto....Thumbs%20Up
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2011 u 17:18
ivančice predivan položaj kuće, kod mene juga ko u priči, ali bez mora
a biljčice su ti divne, za koju godinu će to biti pravo šarenilo, unatoč svim okolnostima

vidim da spominješ zadar pa se možeš javiti koji dan prije, ako budeš imala vremena i ako nam obaveze dopuste, možemo se naći,
imam par biljčica (za početak) koje bi sigurno izdurale južinu i vrućinu, a možeš ih testirati i na sol Wink
(npr. campanule za vani, žuta pupaljka, vinca tj. zimzelen, ako ti se sviđa..., plavi pakujac, neke sedumiće)

a moram pohvaliti i ogija, baš je fotogeničan, a i vrijedan, morati ćeš i njemu odvojiti neki kutak za vrtlarenje, da ne čini štetu u povrtnjaku LOL
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2011 u 17:36
svaki put me razveselis sa slikama,ali ovaj put mi je najsladji Ogi
Na vrh
ivančica flower View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 416
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivančica flower Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2011 u 19:15
Lovro,što se mene tiče,slobodno ti dođi na odmor,ali požuri jer još malo i biti će sve oko mene puno kupača i šetača,tako da kod mene ljeti baš i nema mira,ali ti lijepo napravi ležaljku ispod nekog udaljenog bora i uživaj!

Maso,Ogi je zaista drag i rado se igra sa svima!
Viola-tako taj cvijet zove moja mama,ja ga imam i u žutoj boji ali je još malen i ne cvate.Nakon cvatnje,stvara se sjeme,pa ako želiš rado ti pošaljem.

Freeland44,dok mi napravimo to jezerce...Sad smo tek na idejama!A ti slobodno na kavu dođi kad god hoćeš,baš sam se prije neki dan upoznala s Dudom i njenom Lavandom(duda-lave s foruma),bile su kod mene i baš nam je lijepo bilo!Šaljemo ti ja i Ogi puno pozdrava!

baka,da viola je taj ljubičasti cvijet,ako želiš sjeme rado ti pošaljem! Hvala ti na posjeti,uvijek si rado viđena gošća u mom vrtu!

Natalija,ja sam na Murteru,često ja i MM odemo do Zadra na kavu,pa sljedeći put kad uhvatim vremena vrlo rado ću ti se javiti,hvala na pozivu.Hoćeš možda na Dane cvijeća,Sv.filip i Jakov.negdi oko 1.5. je to.mi planiramo ići.

Gioiaa,Ogi je zaista strašan,jedva čeka ući u friško okopanu zemlju,odma počne kopati,njurati nosom,valjati se,zločko jedan mali!

Još jednom velik pozdrav svima!

Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2011 u 22:12
Prekrasan vrt Murterko...  evo jos jedna forumašica za kavu smile128
Gledam i neznam gdje si na otoku..ja sam doduse isto na otoku  al tek 2 g i Dudu sam upoznala al ovaj dio neznam gdje je...
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2011 u 23:25
Lijepo uređen vrt, ovaj detalj mi se jako svidio

život je more
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 06:28
Ivančica, imaš zgodan vrt u koji si uložila mnogo truda.
Topli pozdravi s kontinenta.Big%20smile
Na vrh
ivančica flower View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 416
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivančica flower Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 09:00
Maaslacak7,vjerujem da ćemo se uskoro upoznati i družiti!Javit ću ti se na pp.

Lantana,da baš su krasna ta kolica,a pošto mi je ta maćuhica baš nekako posebno lijepa stavila sam ju na počasno mjesto.

Perla,trudim se koliko mogu,svaki dan sam bar sat vremena u vrtu!Nekad ima puno posla,najgore mi je kad trava naraste,pa nikad kraja...Ali kad na kraju uredim i vidim kako to sve lijepo izgleda,zaista budem sretna.Hvala ti na posjeti i također puno pozdrava!
Na vrh
ivančica flower View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 416
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivančica flower Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 09:23

Ovo vam dosad još nisam spomenula!
MM je ljubitelj kornjača,odmalena ih ima u jednom vrtu,zimi se ukopaju ispod zemlje i uopće ih ne možemo viditi,a kad zatopli izlaze vani!
Baš prije par dana su izašle,imamo ih 10,neke su i 40 godina stare!

a ova je skroz mala,muž je drži na dlanu tako da možete bolje vidjeti njezinu veličinu!
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 09:29
Tako rado svratim na tvoju temu jer položaj tvoje kuće je fan, fan,a fantastičan........a vidim i toliko truda da uljepšaš svoj mali raj! Wink
Na vrh
ivančica flower View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 416
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivančica flower Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 12:43
bergenia,samo ti dođi kad god poželiš,volim imati goste u svom vrtu,ai cvijeće je sretno,odmah bolje raste!
Na vrh
ivančica flower View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 416
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivančica flower Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 17:28

moj mezimac je danas opet bio u šteti
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 05:21
Originalno poslano od člana ivančica flower ivančica flower napisao:


Viola mi je zaista prekrasna ove godine i dugo joj traje cvijet,više od mjesec dana,a kako tek miriše!
Sjećam se tog mirisa iz bakinog vrta, a i prelijepa je! LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 06:28
I Ogi je uz tebe vrtlar,kako je vridan iskopao je veliku rupu ,pa se dao na posa u kapulismile78Viola je predivna,znam kako miriši,to je cvit moga djetinjstvasmile71
Na vrh
ivančica flower View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 416
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivančica flower Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 10:46
Misty-da,Mira021,teško je zaboraviti miris viole,cijeli vrt ima njen miris,nadam se da će mi i žute uspjeti kao ova.Ovu violu sam slučajno pronašla u jednom polju,uzela sam je kao skroz malu biljčicu.
Ogi je pravi vrtlar,rupe kopa odlično,ako nekom treba za voćke posaditi,samo neka njega zove!
Na vrh
opsjena View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 227
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje opsjena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 21:08
smile227viola ja prekrasna, ne sjećam se da sam je negdje već vidjela, jel to mediteranska biljka ili uspijeva i drugdje , kako velika naraste . Ogi je tako sladak da bi ga uzela  da sam tu negdje .
Na vrh
ivančica flower View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 416
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivančica flower Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 22:13
Viola je višegodišnja biljka,naraste oko 70-80 cm,lako se razmnožava sjemenom. Ne znam jeli je mediteranska biljka,ako želiš rado ti pošaljem sjeme,mislim da će biti za 2 mjeseca.
Na vrh
ivančica flower View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 416
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivančica flower Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2011 u 08:43

U bačvu sam posadila novo cvijeće,a ovaj ljubičasti puzavac je lani posađen,zimi potpuno nestane,a u proljeće se probudi.Ima sitno bijelo cvijeće.
Na vrh
ivančica flower View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 416
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivančica flower Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2011 u 08:46

Jabuke će uskoro procvjetati,nadam se da im ova bura koju su najavili neće skinuti pupove.
Imam dvije,zlatni delišez i idared,lani je na svakoj bilo po par plodova iako im je tek treća godina.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 17>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.