Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kami - decoupage
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kami - decoupage

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 33>
Korisnik
Poruka
jelika View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 509
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2009 u 14:19
kami....prekrasni radovi... nemam te riječi pohvale koje bi opisale kako je sve prelijepo
imam jedno pitanje... trebali bi mi podlošci za čaše oni obični od pluta... mislim da su tvoji takvi... jel mogu znati gdje si ih nabavila.... mislila sam već tražiti po bircevima... ali mi je malo neugodno
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2009 u 14:46
Hvala draga jelika :) Moji su ti obični kartonski od pive, bijeli su s jedne strane pa onda zalijepim dva, tj. dvije reklamne strane jednu na drugu...
Ja sam užicala frenda koji radi za jednog distributera pa sam dobila cijeli paket... Ak nemaš nabaviti od koga, pošaljem ti jednu kuverticu s paketom podložaka ;) A plutenih navodno ima u Metrou...
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2009 u 15:11
sve mi je super kod tebe...kako si uredno sredila vjesalice...ja bi sigurno sve namuljala...
Na vrh
marinnera View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 55
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marinnera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2009 u 19:03
jelika ove plutene podmetače imaš za kupit u emezete, milsim daje u paketiću 6 komada i da košta cca 5kn
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2009 u 21:17
krasni radovi, a znam kakav je i čaj od ličkog samoniklog bilja mmmmmmm smile186
ANĐELKA
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2009 u 08:02
Kami, vjesalice su ti zaista prekrasne, bas po mom gustu...ali trenutno bih radije malomjesavine onog tvog lickog caja... mora da je fantastican... a kakav bi i bio kad si ga spremila u onako prekrasnu bocu Wink
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2009 u 08:19
maslacak7, marinnera, anđelka i lluvia: puno vam hvala, veseli me kad vam se svide moji uratci...Heart

Evo dijela staklenki (to su one od k+ instant kave Tongue), ove će tek biti predane...
Slikice nisu savršene, puno su ljepše i živopisnije uživo, ali bolje i ovako...

prije i poslije punjenja...


ovako ostavim "prozorčiće" da se vidi čajek Embarrassed


A ovo su redom teglice (ima malo 3D i šljokica, točkanja i sjenčanja i sve su prelakirane...)









Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2009 u 08:58
Odlično....obožavam reciklažu.....još kad pomislim da si unutra spremila finu mješavinu čaja..smile71
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2009 u 09:01
Hvala, mare-nostrum... u svakom slučaju mi je draže biti u laganoj kreativnoj strci s vremenom,
nego trčati po dućanima i čekati na blagajnama u tjednu prije Božića...
Te teglice su ionako čekale da budu napunjene čajem pa su ovako samo dobile dekorativno blagdansko ruho Embarrassed
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2009 u 09:37
Čajek - teglice su pre - pre - slatke! Pogotovo onaj detalj etiketica na poklopcima! A čaj mi je već zamirišao, mmmmm... smile170
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2009 u 15:02
Izzy, hvala što si im posvetila malo svog dragocjenog vremena Heart
Etiketice se slabo vide, na jednoj su snježne pahuljice, a na drugoj točkaste vijugice.
Bit će toga još, samo slika niotkud (ni od kud?!) Tongue
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2009 u 16:53
Kami smile141sviđa mi se prekrasne su.
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2009 u 16:55
Draga Dorina, a kaj ti se to sviđa? Vješalice ili staklenkice? LOL
Hvala što se uvijek tako divno oglasiš Heart
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2009 u 17:14
mmmmmmm, super smile186
ANĐELKA
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2009 u 17:43
staklenke sa čajekom su mi super primamljive... krasno izgledaju i sadrže neku dobru domaću mješavinu. jako jako primamljivo.
 
a vješalice, ah vješalice... kad ti se bude štucalo, i tebi i Iluvii, znajte da radim vješalice i mislim na vas
Na vrh
jelika View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 509
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2009 u 19:19
Joj Kami bila bi ti jako zahvalna kad bi mi mogla poslati par komada ovih tvojih podložaka... odužit ću ti se sa salvetamaBig%20smile
I jel može jedno pitanje... naravno da su me oduševile i vješalice i ove posudice za čaj... a pitanje- koja je podloga salvetama na posudicama za čaj, ova bijela boja... mislim da li si prvo pofarbala s bijelom i onda lijepila salvete???  Ja sam još samo u pokušajima salvetne tehnike pa eto raspitujem se.... sori na gnjavaži!!!
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2009 u 23:04
Nema problema... Sve teglice sam sa spužvicom dobro potufkala bijelom akrilnom bojom, kad se posušila sam lijepila salvete i kad se ljepilo posušilo sam dekorirala zlatnim markerom ili šljokicama i onda sam sve polakirala hobby lakom na bazi vode...
Mislim da je to dovoljno da se nabrzaka isperu i pobrišu kad se potroši čaj pa mogu služiti za čuvanje nekih drugih trava, začina, orašastih plodova ili kao vaza za kuhače i slično :) 
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 10:47
Mislila sam na staklenke Embarrassed ali i vješalice su prekrasne.smile78

Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 11:39
Draga Kami,
fasciniraš me na svim poljima svoje kreativnosti....jer osim što si tako jedinstvena , ta tvoja volja, urednost, zamisli...predivno ...u svakom pogledu.
Posude za čajke su mrakač i vjerujem da su udomitelji tih tvojih radova bili presretni kad su ih dobili.
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 12:07
...uuuuuf, krenut ću od tamo gdje sam stala....od prekrasne Filip pločice koju si savršeno doradila i odlično se dosjetila kako s njom i nakon peglanja Elf ...tebe i Lluviu smatram velemajstoricama za vješalice...nevjerojatno kako ih savršeno obradiš, precizno i s istančanim smislom za svaku sitnicu....premoćne su Bow%20Down ...a reciklirane flašice pune ljekovitih trava za fineeeeee čajeve...što reći osim da ljepotom i (multi)funkcionalnošću za-div-lju-ju.... talent spojen sa savršenstvom izrade =
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 33>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.