Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - SunceRi-što nastaje u pomanjkanju materij
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


SunceRi-što nastaje u pomanjkanju materij

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 61>
Korisnik
Poruka
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2008 u 22:58
meni ovo s peglanjem nije jasno....kakav je ono karirani uzorak ispod smeđeg papira?? hippy daj mi pliz malo pojasni...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2008 u 23:04
ok kakvo peglanje...ne peglam kuci aliimam negdje peglu...i ja slusam pozornosmile59
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 00:55
draga kuglice su preprekrasne,stvarno preljepe.platna mi se sviđaju,bas sva,ovu prvu salvetu iman i ja,ma je jos nisan iskoristila,sad si mi dala ideju...ovu sa bocama nisan tila narucit i sad mi je bas zaj..radovi su ti cista desetka,svaka castsmile141
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 07:57
Originalno poslano od člana spring spring napisao:

Imaš pp!!

Meni se najviše sviđa ova s bijelim bocama.. baš mi je zapela za oko.. a pitanje? jesu to salvete ili papir?


Koke, to ti je papir...predivno se radi s njim i nema nabora.
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 07:59
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

ti vrapca sam sam malo dosla virnut a urlas oma na mene...evo mee...dakle po meni-salice ok-komercialne za kuhinju szper, pikse su mi isto za kuhinu, sunce mi j eodlicno a boce favorit...kupila si me..daj mi tu salvetuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu......odmaaa
nego ja sam zavrsila kalendar al nemam snage za dizati..a padam


Heej, aj' baš mi je drago da ti se sviđaju, ne mogu ti dati salvetu boca, to je papir ne salveta, super se s njim radi...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 08:01
smile227..Sunčeko,"maznula" sam ti sliku,to  ja radim dogodine za svoj bor.fenomenalne su ti kuglesmile79
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 08:06
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

draga kuglice su preprekrasne,stvarno preljepe.platna mi se sviđaju,bas sva,ovu prvu salvetu iman i ja,ma je jos nisan iskoristila,sad si mi dala ideju...ovu sa bocama nisan tila narucit i sad mi je bas zaj..radovi su ti cista desetka,svaka castsmile141


Hvala Kaća, i meni su kuglice favoriti...drugi tjedan ide ostatak kuglica, a platna imam samo veća, mala mi odmah planu...morat ću opet u nabavku Wink
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 08:18
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Draga moja...motivi u ti zaista super....meni se sviđaju ova dva mala platna sa kavama...baš su mi onak za objesiti negdje u kuhinju i pasti oči po toj pjenici
Ja isto volim raditi na platnu
Jesi vidjela onu foru sa peglanjem salveta?
Mislim da sam stavila u onu temu sa savijetima....budem još pogledala pa ti stavim link....
http://asket.blox.pl/2008/08/Klejenie-na-zelazko.html

<<to je super baš kad želiš naljepiti saletu bez ijedne zgužvana crtice....
   


Znas sto ,vidjela sam to ali bi ipak htjela vidjeti kako se to radi u živo..ovako ne kužim baš svaki step!
Jesi li ti sve skužila? Ako jesi daj upute na hrvatskom za bubamaru i mene.
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 08:47
kaaajjjjj
 
dakle sve isto ali  i peglam ili kaj?
 
daj ceski ne mluvim i mrzim jer je bivsi tam...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 08:55
Vidjela sam da ne znaš još šta sa rubovima na kuglicama.A da probaš samo kontur pastom proći po rubovima?
Sorry,nisam komentirala zadnje slike jer su me kuglice očarale(što se i vidi jer ih opet gledamsmile39)a i šta da komentiram kad nemam riječi
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 09:03
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Vidjela sam da ne znaš još šta sa rubovima na kuglicama.A da probaš samo kontur pastom proći po rubovima?
Sorry,nisam komentirala zadnje slike jer su me kuglice očarale(što se i vidi jer ih opet gledamsmile39)a i šta da komentiram kad nemam riječi


thanx na prijedlogu, ali nisam baš preveliki obožavatelj kontur paste..nekako mi je pre greza, izgleda mi nedovršena...
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 12:23
sunce...

predivno....sve ti je krasno...ispalo
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 13:55
Originalno poslano od člana leonarda leonarda napisao:

sunce...

predivno....sve ti je krasno...ispalo


hvala ti Leonarda...baš ste mi od pomoći Wink
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 14:02
bus objasnila mi peglanje........................smile43
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 15:57
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

bus objasnila mi peglanje........................smile43


Ma kokiceee, neznam ni ja, vidjela sam samo one slikice sa neta, nisam nikad radila uživo.
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 18:05
hmmmmmmmmmm, nekak  mi se cini sve isto kao kaj delamo samo kaj je izmedju i peglanje....................neg ja sam danas stavila pramenove....sad sam prava plavusa
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 18:59
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

hmmmmmmmmmm, nekak  mi se cini sve isto kao kaj delamo samo kaj je izmedju i peglanje....................neg ja sam danas stavila pramenove....sad sam prava plavusa


ma to sam i ja mislila jedino što me buni je ono ljepilo prije, koja je svrha peglanja onda???
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 19:42
Pa valjda da ne bude "bora" haha
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 20:38
valjda da, da bude ravno i mozda ljepilo jace primi-ono termicka obrada
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2008 u 14:47
sunce pp san ti poslala,a sad cu ovde ponovit,radi se o izravnavanju nabora.ukratko,kad zalipite salvetu,pozeljno je prvo stavit ljepilo pa onda salvetu,daleko manje nabora bude..i nakon sto prijeđete spuzvom ili spuzvastim valjkom po motivu,one nabore koji su ostali ispritiskate tom istom spuzvicom.to san sasvim slucajno otkrila,sama,nisan nigdi procitala i skroz san zadovoljna ucinkom..
edit:da nebi bilo zabune,kad kazen da san sama otkrila,mislin na ovo pritiskanje,sve drugo san pokupila od nasih majstorica Wink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 61>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.