Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj prvi vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj prvi vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 184>
Korisnik
Poruka
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2008 u 02:41
Bijelu repu sam tek onako bacila u neočišćeni dio zemlje ( neprosijan,ali nema otpada) i nikla ko luda. Da sam je stavila u proljeće nebi se ništa pojaviloWink. Ovako će je uništit zima.



Ovaj cvijetag je cijelo ljeto bio neprimjećen , a sada je sav promijenio boju u rozo.




Eto toliko od mene. Laku noć ili dobro jutro.Tongue Smile
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2008 u 10:40
Opet ne spavaš po noći, a po danu nemaš vremena - neka izdrživost ti je vrlina vidi se. Korjen bi bio odlična "noga" za tvoj stol, ma svašta ti ovako usput padne na pamet.
Radne akcije za pohvalu, gledam malo svoju generasiju ne mogu potrčat, ne mogu poskočit, sve su neke kilave i umorne - pa nije ni čudo kad samo gledaju sapunjače i sjede u foteljama i kukaju.
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2008 u 23:51
Nisam izdržljiva. Da vidiš kako me suprug u jutro budi, komedija. Nažalost dan je kratak, a oped nekad dođe dan da jedva čekaš da prođe. Sad će doći zimsko vrijeme sa lakšim tempom, ali manje slikica.Smile Tongue
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2008 u 09:45
Nema veze ako i sličica bude manje, uvijek se možemo vraćati na ove koje vidimo ( i jako rado gledamo) na tvojoj stranici!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2008 u 16:20
Hvala , hvala. Nadam se da se nasmijete mom neredu, baš koliko ja uživam u vašim vrtovima.smile171
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2008 u 16:32
smrcko ja ovde ne vidim nerad
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2008 u 18:58
Kad smo kod pogađanja imena, jesi li Šmrcko ili SmrčkoQuestion Ajde pomozi baki da te ne zovem krivo.smile99
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2008 u 19:10
Umalo se ne izleti pravim imenom.Tongue LOL
Šmrcko, ali svejedno i u stvarnosti mi miješaju pravo ime. Čak mi različite nacije prekroje na svoje, meni to simpa. Wink
Nisi ti baka , nego komad koji surfa netom i puna znanja i iskustva.smile131
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2008 u 19:12
Da, može se i tako reći. Ako zaboravnost i smotanost prekrstiš u znanje i iskustvo.Clap 
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2008 u 19:20
Nemoj mi se vaditi sada. Vaše generacije imaju bolje pamćenje od naših generacija na pesticidima uzgojenih mozgova. U povjerenju nekad prevrnem stan da nađem stvar koju sam specijalno ostavila da ne zboravim.
 A smotana definitivno nisi, kad sam vidjela dvorište i kućica iz bajkesmile39
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2008 u 19:42
...ja san nona i to tako lipo zvuci, a pamet manja leh kod unuke, ka mi lipo besedi.......nona ti si malo blentavaApprove 
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2008 u 20:58
Ovo ću morati uokvirit i pokazati mojoj dječici, koja me smatraju za bezopasnog čudaka. U bolje dane me tretiraju kao kućnog ljubimca. Najčešća rečenica koju čujem je "maaama ti to NE razumiješ, nisu to tvoja vremena."smile101
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2008 u 21:34
Nebrinite razumjet će oni sve jednog dana . Vi ste biseri ovog ludog vremena i da vas samo poslušaju bila bi nada u bolje sutra, a ovako smile174  smile50   smile51 smile52 smile49.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2008 u 13:06
Da, to s imenom sam i ja već par puta fulala, pa onda dodajem ili oduzimam slova c, č, š, s... SmileSmile Nek si ti nama vrijedna, nasmijana i draga - a ostalo kako kad tipnemo na tipkovnici. Nekad nam ruka zadrhti dok vidimo koliko ti i TM radite Wink!!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2008 u 15:24
No problemo, od djetinstva imam različita imena i nadimke. Inače mi je strano ime, pa ga brkaju , prevode itd. Ima samo jedna varijanta mog pravog imena od koje mi se digne kosa na glavi (ne znam zašto), nećete je pogoditi.  Wink
Ne drhte samo tebi ruke, meni i noge drhte od radova.LOL
Nazovite me kako hoćete. Ja nekima stavim od milja npr. Triška ili Trišica, nadam se da ni drugi ne ljute.Smile Tongue
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2008 u 17:05
LOLLOLLOLLOLLOL za drhtanje Big%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smile
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2008 u 18:10
Nisam sigurna da ti je ime tako strašno. Imam ja prijateljicu kojoj je srećom drugo ime Walkiria. Ajd se ti mjeri s tim. Inače sam berba '45, poznajem 2 Sovjetke, po jednu Lenjinku, Staljinku i Krasnaju. Sve su one decenijama bile Seke, Marice i Bebe.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2008 u 18:37
Moje ime je francusko , ali rijetko kod nas. Možda sam srela jednu osobe s tim imenom u mladosti. Ne nije mi ime strašno, ali ljudi simpa preokrenu zato što ga ne susreću. A ima i prevod na hrvatski pa i to koriste( ime jedenog sveca). Prezime mi je takođe prilagodljivo svakom kraju Hrvatske te mi i to zbrkaju i uvijek potjera za nalazima ili dokumentima, to je jedino frustrirajuće. Nedavno mi je novac bio blokiran u Njemačkoj izostavili su mi prvo slovo imena na uplatnici i nastao je problem, 15 dana ceremonija.Tongue
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2008 u 00:37
Nastavak radova.



MM se morao zavlačiti , otišao je pod beton.





Djelić monstrumovih pipaka.


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2008 u 00:44
Moje mini maćuhice.








Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 184>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.