Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kontesin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kontesin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 104>
Korisnik
Poruka
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 13:55
Baš mama maca flafasta izgleda ljuto ,pa valjda kčer maca bundasta ne bude dobila
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 14:09
Kontesa kad na proljeće niknu lukovice što si ih posadila pa to će biti prava aleja a i plastenik će biti super. Šta ćeš napraviti od željezne konstrukcije ili će biti samo provizorno?
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 18:46
stvarno kakav plastenik pravis?
mace su preslatke
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 21:51
štefice,već je bundasta par puta dobila po noseku kad se htjela družiti,ali mama kaže šu!pa se i bundasta naša počela drugačije ponašati iako se još ne usudi na mamu postaviti smile155
korijenko, ja se nadam da će to biti lijepo,a dio lukovica je zbog lijepog vremena već počeo nicati,ali sam zaključila da lukovice ubuduće moraju ići na neko drugo mjesto gdje neće ići ljetnice jer ću ih stalno morati vaditi i stavljati
e sad..plastenik je zamišljen od drvene konstrukcije i pleksiglasa,ali naišla sam na onaj dupli samo je malo skup(skoro 100 kn/m2) Confused ne bih htjela onaj obični jer neće držati temperaturu niti malo zimi,pa ako netko zna neku povoljniju cijenicu samo neka kaže Smile temelji postoje od nečeg drugog, treba nasuti dosta zemlje ili šute da se nivelira i malo naliti dekice gore,postaviti ostalo i voila Wink

prihvaćamo i druge ideje na razmatranje  Smile

Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 21:58
i još nekaj...
sashaaaaaaaaaa me jaaako obradovala danas smile107smile213
prvo malo sjemenki Smile


pa onda malo užicanih biljčica smile64
yuca,cotula hispida i plavo nešto trajno


ostići,hibiscus narančasti i crveni


i ljubice,moje miljenice i svaštaaa našto Smile
jedva čekam da to sve posadim smile213baš mi je super dan danas
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2008 u 09:30
Super su biljčice, i ja sam bila sretna kada sam ih dobila i odmah jkurila posaditi. Drže se super, a sjemenke čekaju rano proljeće.
Vidim da si i ti nestrpljiva.smile162
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2008 u 10:55
ajme Triša samo da znaš koliko smile127
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2008 u 13:10
bit će tu dosta posla smile127
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2008 u 20:38
Sretno s plastenikom, plexiglas je navodno jako skupWacko
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2008 u 21:23
tnx silvek Wink ono što sam ja našla i što bi bilo super jer je dupo,košta preveć,s obzirom na to koliko bi ga trebalo...pa sad zato i pitam za druge ideje...može se napraviti i samo sa jačim najlonom,ali to nije to Confused i ne sviđa mi se...moja ideja je da se tamo držio dio biljaka i preko zime što bi sa duplim stijenama moglo proći (barem mi se tako čini)...
sutra je napokon petak i bježimo na svoje brdo smile213
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 13:17
Kontesić, sve je lijepo na tvom brijegu!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 20:27
nadam se da si vec posadila nove biljke
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 21:32
đo,draga,jesam što u privremeno stanište što na njihova prava mjesta jer me ovaj vikend neće na brdu biti i već mi to fali unaprijed Unhappyidem na izlet sa firmom...u Sarajevo Approve
i opet sam skužila da nisam slikala pola toga,ali nešto i jesam...uglavnom po kući

posadila sam sashine ljubice Smile

možda je kut slikanja  malo čudan,ali htjela sam većinu uhvatiti

još malo ljubica i pokušaj pelcanja azaleja (ako se ne varam) i kako mi se čini za sada se dobro drže


imamo tu i dva božićna kaktusa,crveni i narančasti,naravno zapelcani,ali otrgnuti od maminih Wink


orhideje ni vrit ni mimo...dobile premještaj


dupla kalanchoa,japansko drvo i nešto...pojma nemam kako se zove,ali raste



ne znam kako se zove,ali je presađen preko ljeta i fino se razrastao,a do njega sam mu "brata" nedavno presadila...iako ne znam ime znam da sam ga dugo snimala i žicala Wink




ovdje ima svega...lijevo skroz bi trebala biti jedna vrsta paprati koju dugo tražim,a nikako naći i slučajno kod kupovine neke druge biljke nicala i ona..vidjet ćemo da li je to ono što želim...u sredini je možda mlado japansko drvce (izbilo je pored onog već prije slikanog,a pošto nisam bila sigurna,presadila sam ga neka raste) i na kraju još jedna ljubica (sasha je bila jaaako darežljiva) Wink


to je to za sada.. Thumbs%20Up

Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2008 u 06:00
fino se provedi u Sarajevu!Obraduj nas slikama...
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2008 u 10:34
Kontesa dobro se provedi u Sarajevu, dobro se zabundaj, i misli na nas dok kafenišeš na Baščarčiji.
Ukrasne vaze od kalanhoe i stara petrolejka Thumbs%20Up
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2008 u 12:38
ne smijem zaboraviti fotić :)
e sjetila sam se nešto pitati...jel aloe vera može vani u kamenjaru prezimiti ili ju moram unijeti u kuću?
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 06:25
Uh, koliko je to novih biljčica!!! Za aloe veru ne znam, ja bi ju unijela (ali ja bi sve unijela LOLLOLLOLLOLLOL pa nisam baš mjerodavna davati savjete)
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 09:00
aloe vera ne znam da bas moze prezimeti napolju,bolje ti nju unesi,sto je sigurno-sigurno je
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 21:49
eee sad ste me zabrinule  Confused tek ću idući vikend na brijeg i ne mogu prije presaditi aloe veru,a najavili su zahlađenje..pa sad nema izbora,nego kako se snađe Ermm 
danas sam našla super košarice i to povoljno...još ih samo obložim najlonom i mogu poslužiti za cvijećke Smile kako male stvari uljepšaju život Clap
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 22:11
kao što sam najavila,bila sam u Sarajevu,taman je snijeg pao smile66 i sreća da sam ponjela čizme ibera,kao  za špancir,na kraju su jaaako dobro došle Sleepy

znam da ne spada u vrt,ali nisam našla neku prikladniju temu paa stavljam tu sličice i dojmove (počinje zima pa nema slika vrta) Embarrassed
oduševila me spontanost i gostoljubivost,a ražalostila slika izvan glavnog grada...Confused



dočekao nas je snijeg...sarajevski "brijegi" Wink


a miljacka je i dalje mirno tekla


austrougarska utvrda ako se ne varam


park prirode Vrelo  Bosne..trebalo bi ga obići u proljeće




sa svojim stanovnicima koji su spremno pozirali Wink




glede prirode je to otprilike to...jedva čekam da vidim kako je na zagorskim bregima Wink

Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 104>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.