Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Duda-Lave -moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Duda-Lave -moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 133>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2008 u 21:35
Sve je predivno, ne znam što bih izdvojila.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2008 u 08:34
Da Andrea,moja kuća je u prvoj liniji do mora pa svi moji gosti sijede ujutro na svojim balkonima ,piju kavicu i gledaju na Kornate smile142 zaista je lijep pogled
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2008 u 08:35
smile127Andrea,nema frke
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2008 u 14:41
mirta..nakon nekoliko pokušaja presađivanja ipak sam uspijela
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2008 u 14:49
mali šipak kojeg sam najesen bila samo zapikla kao grančicu(njih 5) i eto primio se jedan i sada je već malo krasno drvceBig%20smile
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2008 u 16:00
Prošetala sam malo tvojim slikicama i uživala! Sve je super, i vidjela sam da ti nitko nije  rekao naziv ovog cvjetića. Zove se cotula hispida. Imam ju i ja ali mi je ove godine skoro nestala zbog vlage! Bila je blizu jednog seduma koji se toliko proširio i zasjenio ju!
Sve ti je prekrasno, a pogled  s balkona neopisiv!ClapThumbs%20Up
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2008 u 21:32
moja mala mrtina izašla iz sjemenke,bijeli cvijetići će jednoga dana u petom mj.lijepo mirišati 
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2008 u 21:39
pravi pelin,bila sam kupila malu biljčicu na placu u Šibeniku sad se je već malo razgrano
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2008 u 21:49
tritoma ove godine u pravoj komi..bila sam prerevnosna i očistila sam(počupala) sve suho lišće..kao da joj dam zraka da nebi počela trunut  smile42baš sam budala..inače cvate ludilo da po dvadeset krupnih cvjetova 
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2008 u 21:54
ma glavno da je živa....nagodinu će nadoknaditi Smile
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2008 u 22:03
divlja lozica stvarno fino napreduje već sam ju bila potkraćivala ali ona stalno baca nove i nove grančice
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2008 u 22:04
Iris,kad se sjetim kako je prije cvala dođe mi da se objesimsmile43
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2008 u 22:12
ove godine sam posadila  kane,sve su ove visine ,valjda će cvast sljedeće godine
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2008 u 22:17
MM kaže da nema se love za bolju ogradu,a ja kažem da ću napraviti najbolju..hehe..eto bršljan raste ko lud 
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2008 u 22:20
bršljan sam stavila uz duž cijele parcele i divota je zelen  u ljeto dok je oko mene suha trava
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2008 u 22:24
koliko je bršljanu trebalo da se tako raširi po ogradi....i moje su ružne...treba ih sakriti Smile
i koliko si sadnica sadila po metru dužine ?
 
p.s. koje slatke šinjorinice
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2008 u 09:20
male šinjorine su ti moja kćer Lavanda i mala gošća RuskinjaSmile
Što se tiče bršljana ova vrsta koju  ja imam vrlo brzo raste,za dve godine imaš dobar kvadratni metar potpuno prekriveno a .on se sam dalje širi i užiljuje.Meni su ograde provizorne od žičane mreže pa sam mu u početku samo malo pomogla da ga podignem ostalo on sam.
Ako si za poslat ću ti Big%20smile
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2008 u 09:29
Prekrasno, a što se tiče bršljana mislim da se kod mene širi i brže, jer ja ga svake godine "slistim" skoro do kraja, a sada je opet krcat zid.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2008 u 12:29
Triša vidim da imaš bršljan u malom prstu Smile ja sam teška na škarama ,a to koji put nije dobro...ja ću slikati jedan problem a ti mi pomozi molim te smile143sa savjetom.Riječ je da je bršljan nagnom se na susjedove stepenice(rekao je da ga bršljan hoće "pojesti"..u prevodu odsjeci ga) ja ga samo malo uvijek isfriziram,ali sad je stvarno se nagno .Ako ga ječe pošišam odrezat ću potpuno lišće i doč do debljih grana,jel to smijem i kad..da se uspije oporaviti.Slika slijedi tokom dana
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2008 u 17:04
Originalno poslano od člana Duda-Lave Duda-Lave napisao:

moja mala mrtina izašla iz sjemenke,bijeli cvijetići će jednoga dana u petom mj.lijepo mirišati 
 
Duda kako ti je uspjelo iz sjemenke? Ja to tražim već dugo ali nikako nabaviti,imaš li ti koji viška? Ili negdje kod tebe u mjestu?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 133>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.