Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moje cvijece,moj mali raj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moje cvijece,moj mali raj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 11>
Korisnik
Poruka
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2009 u 21:37
Originalno poslano od člana minimode minimode napisao:

smile39uf,  jel to u novom centru ima milion bellsa? ostića? jel sve tamo kupljeno?

samo million bells sam tamo kupila,ostici su iz mbm-a,ma nista me ne pitaj,potrosila kune u mbm,pa mi ostalo samo za tri millioncicaTongue
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2009 u 21:41
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Gdje god išle mislite na menesmile93a možete mi i šta kupiti 

niho,obecajen mislit cemo na tebe..bit ce koji kaktusic za tebeValentine%20heart%20plant
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2009 u 21:44
Proljeće u punom zamahu, odlično. Ovaj zadnji sa uskrsnom kombinacijom mi je presladak.  smile71
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2009 u 22:23
Kaća, boje maćuhica su uistinu posebne! jako, jako mi se sviđaju.
Koji ti je onaj prvi sedum, nije mi poznat (ha, ha, kao ja neki stručnjkak!!) - znaš li naziv seduma i kakav ima cvijet, ako ga uopće ima!
Jajca i tegla - čista desetka!
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2009 u 22:55
I ti još kukaš da imaš malo cvijeća "samo balkon" Ima kod tebe više toga nego što sam vidjela na terenima većim od mojeg. Da, vlasnici žive tamo i u najboljim godinama su. Treba samo volje i ljubavi pa je i balkon raj na zemlji. Hoćete vi Dalmošice, hoćete. Imate vi dobro oko za ljepotu.Clap
Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2009 u 23:12
hvala cure moje,najljepsa i od srcasmile79..
bergenija nista ti neznam,a nisam jos stigla malo proguglat,znam samo da sam bila presretna kad sam ga ugledala,jer rijetko nesto slicno mogu nac u vrtnim centrima..

Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2009 u 07:33

Sve je divno. Ali sam se ja opet "ubola" za jedno. Kalanhoe! Pa nisam nikad vidjela takve, duple....Prekrasno.

A sad sam i ukrala od tebe ideju. Jer sam počela razmišjati s čim zamijeniti maćuhice ako počnu "odlaziti". S novima! I baš su ti super ovako male i velike...

Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2009 u 07:55
Ja opet upala u tvoje cvjetno carstvo od prve do zadnje strane, mene oduševljava ta bujna cvatnja, čini mi se da na mojim biljčicama bude manje cvijeća - što im radiš?
Jučer sam kupila isti takav milion bels, pa sve mislim kako će tvoj imati milion cvjetića, a moj bar upola manje
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2009 u 08:34
ostići su jako lijepi novi sam zaljubljenik u njih smile71 tvoji su krasni,a tek maćuhice Thumbs%20Up teglicu od maćuhica si sama oslikavala? super je Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2009 u 08:46

Kako volim početi jutro kad ovako upadnem u cvijetno carstvo. Maćuhice - obaraju s nogu (srećom sjedim) !!!!. Strašno mi se sviđa sukulent gdje su zapiknute male gljivice, lijepo si se obnovila Clap

Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2009 u 09:50
Predivna kombinacija mačuhica, uskršnja vazica mala ali slatka, a ovo novo smile93dobro je rekla Korjenko sreća da sjedim.

Kad dođem u Split na kavicu vodite me u te vrtne centre, da barem malo pasem oči, a nešto ćemo i kupiti smile91
život je more
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2009 u 09:56
wow kaća,koje krasno cvjeće smile71 smile141
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2009 u 10:54
cure uljepsale ste mi jutro sa predivnim komentarima,hvala vamsmile72
otok,draga neman bas srece sa million bells,tako da bi bas bilo lijepo da bude bar milion cvijeticasmile198,bas sam skromna,jelda..a tvoj bar duploWink..
kontesa teglice sam sama oslikavala,ima tu jos puno oslikanih,ali sam istaknula biljcice,pa se ne videTongue
lantana sljedeci put kavica i posjet vrtnom centru,to bi bilo super,moramo to organiziratsmile79


Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2009 u 11:20
Znala sam kaćo da ćeš me oduševiti !!!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2009 u 11:23
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Znala sam kaćo da ćeš me oduševiti !!!

Thank%20YouValentine%20kiss
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2009 u 11:23
Ne znam da li su ti lipši pitari ili cviće!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2009 u 11:55
Bože moj Hoja uvijek spominje neke pitare šta je to nju nesmijem pitati samo se smijesmile143
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2009 u 12:33
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Bože moj Hoja uvijek spominje neke pitare šta je to nju nesmijem pitati samo se smijesmile143
 
Niho
 
pitar= saksija (tegla za cvijeće)
WinkWinkWinkWinkWinkWink
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2009 u 22:46
Zabušavaš kaćo ? Doći ću te tamo probuditi slijedeći vikend!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 12:25
Ja uletila bez pitanja ovdje ali opet kad se ne sruši od ljepote ------Legendooooosmile78
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.