Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trišino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trišino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 243>
Korisnik
Poruka
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2008 u 22:45
kale su predivne!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2008 u 18:26
Otkri mi, molim te tajnu, radiš li ti još nešto npr jedeš, spavaš ili samo njeguješ i pjevaš cvijećusmile55
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2008 u 22:08
Dobra fora ovo s pločicama. Opet recikliraš građevinski otpad
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2008 u 12:49
Opet si imalanapad inspiracije sa pločicama - super!!!
Moje noćne frajle cvjetaju imaju sigurno 10- cvjetića ali još ne mirišu...
 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2008 u 16:37

Ovih dana su najljepša cvijeće, koje cvate u mom dvorištu cinije

 
 
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2008 u 21:13
stvarno su predivne!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2008 u 20:13
Evo kako izgleda ograda prema susjedima. Salonit ploče naslonili smo na žičanu ogradu i vezali ih žicom. Visoke su 125 cm i uopće ne izgledaju loše,
 
 
 
Perunike koje smo skinuli zbog nove ograde morala sam premjestiti, ne znam dali će im to biti trajno stanište, ali za sada su tu.
 
 
Grane lovor višnje koju smo skresali prilično pripremila sam za ukorjenjivanje, kako su jučer savjetovali u "plodovima zemlje"
 
 
Počela sam sa skupljanjem i sortiranjem sjemenki
 
 
Inače dvorište izgleda dobro, pa mi je recimo procvalo ovo (ne znam dali mi je to poslala Andrea ili Šeflera - oprostite, ali sve mi se pomješalo.
 
 
Jasmin se tako razgranao, da sam baš sretna, šteta što više neće svjetati, ili možda hoće
 
 
Pasiflorice izviruju iz zemlje na nemogućim mjestima
 
 
Osim dalija i cinija dvorištem se jako šire noćne frajle i kad navečer izađem ne mogu da se ne divim njihovim šarenim cvjetovima.
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2008 u 20:53
bas divno!
i ja sam pocela da skupljam seme,al hocu da ostavljam i po boji(npr.cinije),da ne bude opste sarenilo
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2008 u 20:59
Ograda je super, a cinije jednostavno prekrasne.
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2008 u 22:07
Ograda ti je prava. Niti se vidite, niti se čujete, ako ne morate. A i tvojoj Triši se neće dogoditi što se dogodilo Tonijevoj ljepotici.smile176. Nego  što se passiflore tiče, pusti ti što priča MM. On često bubne i ostane živ. Zubarica mi je jako dobro napravila zube, pa kad pustim očnjake bude po mojem.smile101
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2008 u 22:11
sviđaju mi se tvoje cinije ,nezna se koja je ljepša boja.one su prave dame u vrtu.
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2008 u 22:35
Triša, onaj cvijetak koji ne znaš od koga si dobila točno tj. od mene. To je cleoma. Nadam se da se još negdje rascvala, ne samo kod tebe!!! Wink
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2008 u 07:46
Triša, super je! baš uživam u tvom vrtu! Hier%20klicken!
 
Kamenjar mi je lijep i bez cvijeća, a tek kad bude svašta u njemu.....a o onakvoj pasiflori iznad vrata mogu samo sanjati!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2008 u 08:36
Gledam slikice i čitam tamo u"vrtno cvijeće 08" i opet tu gledam i niš mi nije jasno!!!
Tamo  veliš da ti cvijeće nije nešto,kako to misliš??? Gledam ove slike i ne mogu naći neku"kilavu" biljkicu.
Kad ti nije baš nešto lijepo cvijeće,nebudem ga ni hvalilasmile64
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2008 u 09:19
shashice, ma moram se malo požaliti, jer pokazala sam samo ono što je lijepo, e da znaš staviti ću i ono što nije lijepo, nego nekakvo šugavo - naravno da ima i toga.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2008 u 13:05
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:

Triša, onaj cvijetak koji ne znaš od koga si dobila točno tj. od mene. To je cleoma. Nadam se da se još negdje rascvala, ne samo kod tebe!!! Wink
 
Ma da nisam bila sigurna, ali evo baš mi je drago, odlično se drži i kako vidiš cvjeta i preslatka je.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2008 u 13:21
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Gledam slikice i čitam tamo u"vrtno cvijeće 08" i opet tu gledam i niš mi nije jasno!!!
Tamo  veliš da ti cvijeće nije nešto,kako to misliš??? Gledam ove slike i ne mogu naći neku"kilavu" biljkicu.
 
 
Shasha će se  sada smijati, ali ja moram na ovo reagirati, i pokazati moje kako to ona lijepo kaže "kilavo " cvijeće, pa eto:
 
Ovo je nekad bila bakopa-bijela - ljuta što mi ne uspjeva bacila sam je u smeće.
 
 
Moj predivni divokozjak ili žute margerice, kako ga ja volim zvati prestao cvjetati i izgleda jadno - dobro naravno za njega ima nade i on neć u smeće
 
 
Fuksija, čije cvjetove nisam mogla prebrojiti, prestala cvjetati, niti raste, niti cvjeta, ajde još je zelena, ali ne napreduje.
 
 
Ovo je bila predivna ljubičasta petunija ili surfinija - nije važno, nakon što je dugo bila ljepljiva, sve sam probala i ona je na putu za smeće.
 
 
Novokupljena ruža penjačica borbu vodi s malim zelenim gusjenicama koje su joj pojele sve lišće. Tretiram s nekom kemijom, ali kad odem u vikendicu na tri dana one opet opustoše sve lišće, što je vrlo zgodno ne diraju druge ruže.
 
 
Ovaj afrički ljiljan u kojeg sam polagala veliku nadu , zaljubila se u tu biljku na prvi pogled kad sam je vidjela na forumu, a već i ptice na grani znaju da obožavam plavo cvijeće - neće cvasti da ga medom zaljevam.
 
 
Verbena i mini žuta ruža ne moram reći da su bile prekrasne, moj ponos, sada im hitno treba pomoć.
 
 
Karanfil cvijeta, ali masu mu se grančica osušilo, čak i neki pupoljci prije nego se otvore
 
 
Nije to sve "kilavo" cvijeće, nažalost ima ga još, ali mislim da će za ovaj put i ovo biti dovoljno.
Eto sad kritizirajte, pljuvajte po meni ako želite, naravno da sam neznalica, ali nešto neće, pa neće.
 
Normalno kad bih ja imala toliko vremena da posvetim svom dvorištu nekoliko sati dnevno i da mi je samo to preokupacija, vjerojatno bi se manje takvih stvari događalo. Ali stvarno obožavam cvijeće, ali ljudi moji pa ne mogu biti oko njega 24 sata.
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2008 u 13:33
Kad  bih mogla ovo imati.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2008 u 14:22
 Sve ti je jako lepo i bez  toga ali ces me stvarno naterati da dodjem i donesem ti ga !
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2008 u 14:25
Mimar, ma imam ga, ali što vredi kad ne cvate. Vidim po Rijeci cvatu po dvorištima, predivni su. Ovaj gore je tvoj naravno da si ga prepoznala, imam ga i u pozadini na kompu, to je stvarno nešto najljepše što sam vidjela.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 243>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.