Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moje slike
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moje slike

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 17>
Korisnik
Poruka
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 08:09
Rama je super, ali slika.......... govori tisuću riječi!
ANĐELKA
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 10:03
hvala vam drage moje i sama sam iznenađena kako je sve to dobro ispalo,slika djeluje elegantno što se možda na slici ne vidi a nije ni mala 85x30 cm.smile150
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 10:32
jako lijepa slika Clap
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 21:11
Slažem se, jako lijepa slika kao uostalom i svi tvoji radovi
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2009 u 15:36
Prelijepa slika!
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 22:05




Sory za pozadinu, sve je trebalo biti gotovo (flaše, jer sam kutiju imala od prije) za jednu večer, slikala na brzinu jer je ovo kao komplet(kutija i 2 flaše9 išle  za Ameriku za poklon

Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 22:09




Mali izlet u salvetnu tehniku. stari telefon nađen na tavanu, upravo završeno, olakirano.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 22:15
boce su lijepe ali telefon me oduševio....baš mi je luuuuudilo Clap
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 22:28
boce su predivne ali telefon je ludilo. genijalna ideja!
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 22:39
Uvijek kad završim neki rad imam problem kako lakirati. Ovaj telefon sam olakirala lakom za čamce(zbog visokog sjaja) a to će se sve sušiti 2-3 dana, pomekad koristimn akrilni lak u spreju ali nisam baš zadovoljnja. Zna li netko od vas neku drugu mogućnost.
Da napomenem ,imam onaj lak na vodenoj bazi, ali je preskup za veće površinesmile60
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 22:45
meni je lak u spreju skroz ok....šta se tebi ne sviđa?
a ima bezbojnih akrilnih lakova za drvo....nedavno sam kupila od Heliosa 0,75 L košta oko 50 kuna.....ali stvarno dosta dugo traje
mislim da nešto puno jeftinije baš i nema
ali možda neko drugi zna
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 01:40
Dakle, ono što mene najviše oduševljava kod tebe draga Brani, naravno osim tvog iznimnog talenta, je brzina kojom slikaš...Ponovo ne mogu vjerovati da je ovaj nevjerovatno lijepi komplet za Ameriku nastao za jednu večer Shocked
 
...ali telefon....stvarno pravo ludilo...smile141
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 09:57
Draga moja, imam ti mušterije(čitaj rodbinu) kojoj treba poklon što bi se reklo jučer, onda slaži i maži kako umiješ i znaš, najviše uupotrebi je fen.Ovaj rad sa kutijomi flašama mi je pomogla šogorica sa feniranjem.
Ja sa ti osoba koja ako nema pred sobom barem tri sata slobodnog vremena
ne počinjem i normalno da sam znatiželjnja kakav će biti kraj pa se u principu moj rad počinje izavršava u danu. smile64
Na vrh
orca View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje orca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 12:15
meni su tvoji radovi prekrasni...razigrani, maštoviti, fini, uredni.....................
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 21:52
Drage moje, danas popodne sjedim  na terasi , malo nešto pokušavam slikati, sinoć olakiran telefon(lak za čamce) obješen ljulja se na vjetru i suši se, počinje kiša , a ja uopće ne reagiram i poslije kedno pola sata primjetim moj telefon, a ono sva se salveta digla i počela na mjestima skidati. Napominjem da je popodne nije bio suh ali ni mokar , onako napola. Onoliko truda i vremena..... djevojke moje pitanjue je zaaašššto????????
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 10:46

neeeeeeee, ne telefon. ajme, užas!smile220

Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 11:16
Onaj poklon za Ameriku ostavlja bez daha!
ANĐELKA
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 20:34


[IMG]http://i772.photobucket.com/albums/yy10/brani_2009/IMG_1487.jpg[/IMG
ove dvij čaše rađene danas popodne, sutra ću ih odnijetikod djevojke koja drži kozmet,salon, a tamo vam zalaze buduće mladenke pa možda kojoj zapne za oko....šta mislite na ovu ideju??????

Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 20:36



mali bokalčić za vino ili rakiju
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 20:43
Hots%20for%20youČaše odlično oslikane, a ideja s kozmetičkim prvoklasna...doduše, i ja sam to probala s jednim frizerajem, ali bez nekih većih rezultata...ne znam gdje živiš, no u Zagrebu je jako teško probiti led bilo gdje, nevjerojatno zvuči, ali u manjim mjestima se lakše prodaju stvari, valjda zato što nema velike ponude...
 
...a vrč za vino, vrlo lijep i koristan, čak bi mi bilo žal bilo što u njega stavljati Wink
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 17>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.