Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zagorje zeleno ....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zagorje zeleno ....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7778798081 94>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 3 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2014 u 23:59
Originalno poslano od člana JosipaNu JosipaNu napisao:

ljepi hibiskusi...imala sam ih kod bivseg u kuci sve je posjekao....sljedeci put kad budem na kordun isla moram ih donjeti...ove godine mi je strina samo otkinula dvije grancice i dala, gurnila sam ih u zemlju al tesko bez korjena...poz iz nustraWink


Draga Josipa , ako zelis pink boje hibiskuse imam nekoliko mladica koje ti mogu odmah poslati !
Javi mi na pp !
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2014 u 00:02
Originalno poslano od člana catalpa catalpa napisao:

Prošetala ja malo draga po tvojim suncem obasjanim cvijećem ova kiša stvarno pretjeruje neću ni misliti na nju lp


Sigurno , kisha je napravila svoje ali jedan od razloga je takodjer da sam 7. i do polovice
ovog mjeseca stalno imala punu kucu ! Zaostala sam jako s poslom a to se najbolje vidi
vani !
                         smile79
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2014 u 00:08

     Carol &  Anabistrica

      drage moje , jos se oporavljam od turbulencija !  Vani nazalost izgleda sve nekako
      zalosno ! Ruzama je od te kishe opalo lisce i ne cvetaju vishe a drac me hoce unistiti !
      Danas sam cistila moju forumsku gredicu pa su me komarci tak ispikali da izgledam
      kao da imam vodene kozice ! Ah , nadam se boljim vremenima !
                                                                                                                        smile79
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2014 u 00:11
Ovo je bilo nase zagorsko nebo jucer i iz njega se je sve izlilo kaj se god moglo tekuceg na njemu
 najti :
                            

Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2014 u 00:14
Carol i Anabistrica pogledajte , spasila ga jesam ali jos uvijek kao da mi nesto pobolijeva !
A tako ga mazim i pazim ! Danas sam sve oko njega ocistila i dala mu zraka ! Foto je od
jucer :
                          

Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2014 u 00:20

   Ovo je Bogu za plakati ! To je moj paradajz !

                       

                                        jedan jedini zdravi plod :

                                       

           do tud je izrastao i poceo , kao i svi drugi , gnjiliti :

          

                          


Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2014 u 00:23
Malo radosti cini mi moj clerodendron , radost jer lijepo napreduje
ali nemisli jos pokazati ni najmanji cvijet :

                            

   i na njega se je neka cudna smedja muha namjerila :

                                                 


Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2014 u 00:27
A ovaj paket je danas dosao od Slavujcice ! O tome sutra vishe  (i slikice)
kad posadim :

                                        


Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2014 u 01:02
Evo me u kasne sate a kako znam da si i ti (u dalmaciji kažu) noćni đir ostavljam pozdrave. Nadoknadila sam zaostatke a kao i Camellia najviše sam se zadržala na sukulentima i gužvi na terasi, a i sve ostalo ostavlja bezdaha. Pogled u nebo je prekrasan i panorama su prekrasni. Da te ne žalosti ova vrsta paradajza (neznam kako se zove) i meni je trulila a nije dozrijevala dok druga vrsta i jabučar su sasvim lijepo dozrijevali. Dogodine sadim provjereno .smile55
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2014 u 22:50
Draga aralija , evo , to ti je ta vrsta ! Svaki bi trebao vagati , zrel , najmanje 300 grama :

 
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2014 u 23:05
Nakon jednog cijelog reda neuspjeha , zahvaljujuci nashoj Andini , opet sam u posjedu
Adenium obesuma ! Andina me zeli uvjeriti da nesmijem odustati i da ce ovaj puta sve biti dobro !
Hvala ti od  Heart  draga Andina !

    
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2014 u 23:47
Divni adeniumi maherice Andine.
Sutra je novi dan.
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2014 u 08:17
Ma nisu više moji nego naše Dobre vile! Smile Vidim, GF, da se dobro brineš o njima i da se dobro drže. Ja sam svojima maknula tanjurić ispod teglice, samo za vrijeme zalijevanja pazim da mi voda ne curi s balkona po prolaznicima.EmbarrassedBig smile Mislim da tako korijen ima više zraka i manju mogućnost truljenja.

Onaj crveni močvarac ti je divan, ružice, plumbago, gladiole... imaš ti prekrasnog cvijeća unatoč tome što nisi stalno ovdje! Posijat ću danas sjeme bijelog sljeza, ono malo što sam uspjela skupiti, pa ako nikne, imat ćeš i bijeli. Skupljam sjeme od svih koje si mi dala i nadam se da će ih dogodine biti pun vrt. Najljepši mi je onaj bordo, dupli. Fantazija od cvijeta!Puno ti hvala na tome. A drač... jako su mi poznate te muke!Smile
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2014 u 10:14
Samo da ti mahnem, draga moja, ne žalosti se zbog rajčica. Moji su već počupani, eno prazan vrt. Tako je ove godine, ne daj Bože da se ponovi dogodine. 

Zato imaš razloga uživati u prelijepoj cvjetnoj gužvici. smile106
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2014 u 09:59
Noviteti su ti jako lijepi i obećavajuči. Kutije od Slavuj izgleda zanimljivo što ima sve unutra. Kako su krtice. Jesu li se umorile i odustale. LOL
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2014 u 00:46

   @   lucy
         Clap , Andina je "maherica" ! Divna je , ja sam veliki pobornik njezinog projekta ,
          trebalo bi se reci , blago zemlji koja ima ovako talentirane pedagoge , koji ne
          samo da mladima prinose znanje nego im jos otvaraju pogled na vrline zivota
          i upucuju kroz ovakav rad na socijalno ponashanje ! Bravo njoj i njezinim "mravekima" !


Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2014 u 01:01

   @ Andina

       Imas pravo , maknuti cu i ja tanjurice . Brigu veliku mi zadaju ruze , izgubile su lisce ,
       gole su i nema tako reci ni jednog cvijeta ! Nadajmo se barem par dana u bloku bez
       kishe ! Ali to je izgleda u momentu neostvariv san !  Vidim u daljini , iza brega , kako
       se bliska !
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2014 u 01:07

    @ bugica

        A ja sam ti pak isto sve pocupala a ostavila sam samo onu jednu jedinu stabljiku
        sa tim jednim jedinim zdravim plodom  ali kompletno bez lisca !
        Anabistrica i Carol su se do suza nasmijale i rekle da izgleda kao grobek s krizom !
        Sutra , neeee , danas po danu cu ga snimiti pa bush vidla !

Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2014 u 01:10

     @ Karli

         Karton od Slavujcice sadrzi :
         lonicera
         spiraea bumalda

         nadam se da ce se lijepo uklopiti kod mene !
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2014 u 01:13

   A sad jos samo da vam pokazem zagorski taksi ! Ovako je najjednostavnije
   stici s jednog bregeka na drugi :

             

                          

                                          

                       


Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7778798081 94>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.