Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7778798081 260>
Korisnik
Poruka
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 11:16
Nisam baš neki fan krizantemica u vrtu....ali moja sveki ih voli i kupili smo nekoliko vrsta radi popravljanja jesenske "boje" u vrtu....pa i nije tako loše....ovo su sve neke niske vrste i lijepo ih je vidjeti...
 
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 11:20
Bijeli ostići (sa ljubičastom sredinom i pozadinom)....opet imaju "val" cvatnje....šta da radim s njima preko zime...da li da vadim....ili da jednostavno ostavim u zemlji...pa šta bude....Naime, imam i nekoliko ostića (osteospoon - bijele i ljubičaste, tamno-ljubičaste obične i žuto-narančasto-lila) koji su posađeni u teglama, ali su mi baš loši u odnosu na one koji su u vrtu. Mogu li oni prezimiti u teglama u kući ili da im tražim udomitelje?
evo malo bijelih...
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 11:24
Vinca major....mlada biljčica posađena na proljeće baš se dobro "snašla" i dobro napreduje.....nadam se lijepim plavim cvjetićima na proljeće...
 
a plumbago cvate bolje nego ljeti....valjda mu paše ovo šuć-muć vrijeme...
 
od svih dalija jedino ovu nije napala pepelnica.....
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 11:30
Alstromeriama su ti zadnji trzaji. Možda i sada bace, ali najprije će to učiniti na proljeće. Ali ne brini - spremit ću ti još jedan paketić!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 11:30
Predivne boje Flavia..Krizanteme su ti divne.
Što se ostića tiče i ja sam u dilemi.Imam u dvije saksije,jedna kao ova kod tebe ,druga lila.Živa ne znam šta sa njima,jer ih imam prvi put.Na net-u san čitala da mogu u hladnije prostorije preko zime,i da opstanu do proljeća.Ja ću pokušati na taj način da ih sačuvam pa šta im bude.U svakom slučaju, na proljeće ima popravni
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 11:34
Alisa...hvala na posjeti...i ja ću tako probat s ostićima...ovih bijelih i svjetlolila kakve imam u vrtu ima za kupiti svugdje, ali su mi ovi žličasti baš dragi i jedva sam ih nabavila...pa ne bi htjela ostati bez njih...ali vidjet ćemo! Probat ćemo ih spremit pa kako im bude, zar ne?
Daj pogledaj na prethodnoj stranici moju palmu...meni se sve nekako čini da nije Trachicarpus fortunei...nekako su joj listovi dosta svjetliji....smile78
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 11:41
flavija sviđaju mi se krizanteme unose živost u vrt mada je kod tebe i sada vedro, a plumbago izgleda sviježe kao da je proljeće tako je i moj živnuo i ima više cvijeta nego do sada jako zahvalan cvijet smile79
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 11:48
Flavia,gledam tvoju palmu,slična je mojoj,skoro pa ista.Samo su kod tvoje grane tanje,listovi svijetliji,i lepeza krhkija.Moje zapažanje,ovako odokativno.Guglala sam malo i mislim da si u pravu.Može biti da je to niska žumara(Chamaerops humilis),ali nisam sigurna.Nisam expert,samo neko ko voli i skuplja palme.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 19:24
Flavia od jesenji ruza meni je bela najsladja,a sto se tice ostica skrati ih i ostavi u prostoriju gde se ne grije.
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 20:23
uh Flavija, kod tebe svaki dan ima novosti i stvarno si vrijedna, krizanteme će te uveseljavati još dugo i baš će ti osvježiti vrt kada dođu sivi oblaci....
a eto meni je baš tu daliju napala pepelnica i mislim da je propala, ne znam da li da joj sačuvam gomolj ili ne..
smile78
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2009 u 20:01
Bromi, Alisa, Gio, Minimode....smile79....minimode...mislim da ti pepelnica nije oštetila gomolj tako da ga možeš spremiti.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2009 u 20:16
A danas nisam baš neke volje...drži me neka prehlada već par dana....ali ipak evo par novih sličica! Danas samo ružice....
 
penjačica Wonderful
 
penjačica Colette Romantica 
 
 
penjačica Don Juan
 
 
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2009 u 20:18
kažeš ne voliš krizanteme,........... ali one žute su ti pravi pogodak!
Tako krasno izgledaju! Thumbs%20Up
............ali ustvari, što kod tebe ne izgleda lijepo............
 
P.S. Prehlada je ovih dana zarazna jer se ni ja ne osjećam baš najbolje! CCuri mi na nos i kosti me bole...uf,uf.............nije valjda ona sv......... gripa!
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2009 u 20:22
Pozdrav Bergenia za tebe Hug...ma nije da ne volim krizanteme...ali nešto....mogla bi i bez njih LOL...i meni su nešto najbolje od svih te žute i to one čupave! Big%20smile
....za gripu....ma valjda nije...(pročitala sam negdje koji su simptomi....ja baš i ne spadam u tu kategoriju, fala bogu, a nadam se da i kod tebe nisu takvi simptomi) Wink
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2009 u 20:30

Čajevka Duftrausch

Bonica
 
Abraham Darby
 
 
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2009 u 20:35
pupoljak penjačice Holiday
 
penjačica Haendel
 
floribunda Lavaglut
 
 
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2009 u 20:46
Svaka čast Flavia, sve cvijeće ti je predivno, plumbago je super a margarete će lijepo razbiti jesensku monotoniju..
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2009 u 20:55
ruže su prekrasne smile94
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2009 u 20:55
Čuj,mislim da si ozbiljan konkurent vrtlariji Horvat.
Gospon Alojzije bi se moral zamisliti .

Ruže su ko iz bajke o Trnoružici .
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2009 u 20:56
lijepe ruže,jesi sigurna da ti je ono Don Juan? Malo mi ima pre kuglaste cvjetove, možda red eden rose?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7778798081 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,516 sekundi.