Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7778798081 159>
Korisnik
Poruka
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 01:25
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Hej vidim da si šetala mojim dvorištem, pa sam pretpostavila da će biti koja nova sličica i kod tebe.
Oleandri cvjetaju, super, nove bugice bit će prave ljepotice.
Balončić već cvjeta - kod mene tek pupoljci.
A koprive, svi smo se zarazili, pa lijepe su, čak i ja imam jednu.
A kad na jesen bude trebalo spremat sve to cvijeće, svi ćemo "kukati".
 
Hvala ti Triša na posjeti, ja nikako da ulovim slobodnog vremena da odgovorim na vaše komentare....Večeras pokušavam da barem dio toga sredim.Slažem se s tobom da sada svi uživamo u velikom broju sadnica cvijeća i da će problemi biti veliki kad krene zima....Svi to znamo, ali nema nam pomoći, samo gomilamo biljke u kojima uživamo i koje nas svakodnevno uveseljavaju....WinkWinkTongue
sutra je novi dan
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 01:36
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Jagoda, uživala sam u pogledu na tvoje mnogobrojne i raznolike cvjećke, a posebno me veseli što nam uvijek ime napišeš ispod cvjećki tako  da puno kod tebe naučim!!
 
Hvala ti Anaida na posjeti mojim cvjećkama....Drago mi je da možeš nešto i od mene naučiti, kao što sam ja puno toga naučila od Lore, Flavie, Rain, Korjenka, Triše i ostalih cura...Tu smo da si pomažemo i da razmjenjujemo iskustva....Imena volim napisati, ako ih znam, ali u zadnje vrijeme inzistiram na imenu biljke od prodavača, ukoliko nije napisano na posudici...Do pred godinu dana pojma nisam imala kako se zove većina mojih biljaka, a sada neke znam i na latinski....smile186
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 01:43
Originalno poslano od člana kontesaa kontesaa napisao:

oooooo bogek dragi pa jagoda kaj mi to radiš? smile39
ovaj posebni iris me iznenadio skroz na skroz, ali kaj je sad ange...angelonija? smile39
nego...čini mi se da je pogled sa balkona zanimljiv...okreni taj fotić ulijevo malo Wink
 
Konte draga hvala ti što me obilaziš...Onaj poseban iris bude iduće godine za rasađivanje, pa se javi da ne zaboravim....Pogled sa balkona je kažeš zanimljiv, što si to na lijevo snimila....Angelonija je neka nova biljčica koja lijepo cvjeta i ima je u tri nijanse, mislim da nije trajnica......
smile92
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 01:48
Originalno poslano od člana primorka primorka napisao:

Samo sam na brzinu došla škicnuti rožice i ostala paf na iris - stvarno je neodoljiv u svojoj ljepoti. Ni drugo nije ništa manje lijepo  smile55

I vjerujem ti da ti nedostaje vremena jer znam po sebi da mi je dan prekratak.  smile219
 
Primorka hvala ti što si svratila u moj vrt. Kažeš sviđa ti se onaj poseban iris. Vrlo je zanimljiv po boji i po kasnijem plodu i mislim da sam ga donijela negdje iz prirode....Dobro si zaključila da mi nedostaje vremena, jednostavno dan mi je prekratak..
WinkWinkSmile
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 01:59
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

Pozdrav draga Jagoda!Big%20smile Prvo pohvala za novitete, ma sve je ko da sam ti ja birala. Ooodlično ClapClapClap. Oleandri su ti prekrasni, bugice isto, poseban iris je savršen, a baš sam te htjela pitati za alemandu kako napreduje i ti postavila slikicu Big%20smile. Nadam se da će ti uskoro i procvasti, a to nam obavezno moraš pokazati smile113

 
Flavia draga hvala ti na posjeti. i pohvalama..Što se tiče alamande ona lijepo napreduje i sada stvara listove , a cvijetovi dolaze kasnije. Naravno da ću slikati kad se pokažu lijepi žuti cvijetovi...WinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 02:06
Predivno cvijeće i novitetiClap
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 03:17
Drage moje cvijetne prijateljice MIRA021, MALI KAKTUS, NIHO, SPRINQY, MEDVJED34, LORA, GIO, BERGENIA i OTOK hvala vam na obilasku mojih biljčica i hvala vam na pohvalama....Vi ste uvijek moji dragi gosti i drago mi je da svraćate...smile79.
sutra je novi dan
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 05:06

Moram po tiho, ti si tek išla na spavanje, a ja dmorna i naspavana šećem tvojim vrtom.

Vidim penstemon, nicandru nikotianu, koprivice! Neke moje na žalost nisu preživjele napad pužena, ali sam srećom imala sjemenke pa mi nove tek niču (a tvoje već cvatu na veliko). Ali, nisam tužna. Veseli me da će imati ovakav lijepi cvijet kao kod tebe!
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 01:35
Hoya i Smrcko hvala što ste svratile u posjet mojem cvijeću....Mene već duže nema, imala sam puno obaveza....Malo sam se oslobodila pa sam malo svratila da stavim nešto novih slika i pokažem vam što ima novoga....smile79
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 01:41
Tekoma se je lijepo raširila, baca pupove , uskoro će i cvijetove...
 
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 01:45
Evo i pupoljaka tekome....
 
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 02:01
Ugodno me je iznenadila magnolia sa ponovnim cvjetanjem....
 
 
Ljetni jorgovan je naglo bacio cvijetove...
 
  
 
Grevilea Johnsoni koju sam kupila na akciji lijepo napreduje i naveliko cvjeta i ima posebne cvjetove...
 
 
Gardenija ima jako puno cvijetova i miriši do susjeda...Danas sam nabrojila 30 otvorenih cvijetova.Ova slika ima ih manje jer je slikano pred 2 dana...
 
 
Glorioza, odnosno puzajući ljiljan je konačno krenuo, danas sam vidijela i jedan pupoljak...
 
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 02:27
Od gladiola prva je procvjetala ova ljubičasta....
 
 
Alstromerija kupljena na Flori procvala je, dok one od Hoye, nažalost sve
su propale, morati ću pokušati ponovo...Nadam se da su i Bergenijine isto procvale jer smo ih skupa kupile, isto kao i fuksije....
 
 
Još me je jedan cvijetak razveselio, felicia....
 
 
Plavi balončići odnosno platikodomi, cvjetaju punom parom...
 
 
Kalifornijski mak je posebno nježan...
 
 
 
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 06:16
Lip grm tekome,ona je meni draga sa syojim trubastim crvenim cvjetovima,a zanimljivo koliko je vole mravi,vidim da su i tvoju naseliliSmileLJetni jorgovan mmmm.......Tu Grevilea Johnsoni prvi put susrećem i jako je zanimljiv i lip,a imaš i drugo sve lipo kao gardeniju,gladiolu....smile64smile106
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 07:57
Čini mi se da su gardenije prilično zahtjevne za uzgoj, a vidi ove tvoje, prekrasne
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 11:44
smile71uh uh uh,a kaj da prvo pohvalim kad je sve tak lepo?
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 13:53
Draga moja, tebe čeka posađena hoya. Doduše, jastučac sam ti posadila pa se nije ulovio, ali ima ga pa ćemo ponoviti. A alstroemerie - znaš da ih ima još za tebe!
 
I kao i obično: gardenija, uh!
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 14:28
Grevilea Johnsoni je predivna, to prvi put vidim, baš mi je posebna! Dupli platikodoni su isto prelijepi, ja imam jednostruke i isto pojma nisam imala da ima i duplih Embarrassed. I moram još spomenuti ljetni jorgovan i gladiolu - Thumbs%20UpThumbs%20UpThumbs%20Up!
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 19:15
Toliko novih biljaka koje mame na uzdahe i kupovinu .
Tvoje kamelije su vec nadaleko poznate a sada i ova bela mirisljava i zahtevna lepotica kod tebe bas raskosna    . I moram ti se pohvaliti, cvetao mi jedan od onih tvojih oleanderasto si mi pos;lala po Ivani .
Neobicne je boje i svako me pita otkud mi. Ja ga zovem Rijecki mangup .
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 20:14
E, pa stvarno ovo je već telepatija! Koliko samo imamo istog cvijeća!
Ljubičaste gladiole - upravo takve - imam i ja - iako priznajem da su moje već ocvale.........Alstroemerie su mi procvjetale (ako se to uopće može nazvati cvjetanjem - dva cvjetićaCry) Što se tiče hoyinih alstroemeria mogu ti poslati i ja pa da vidimo čije će prve kod tebe procvjetati - riječke ili istarske-LOLWink
Ovaj tvoj balončić(platicodon) je nekako poseban jer moj je isto plavi ali nema tako dupli cvijet! krasan ti je kao i uostalo svo cvijeće!smile78
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7778798081 159>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.