Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Duda-Lave -moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Duda-Lave -moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7778798081 133>
Korisnik
Poruka
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 22:10
Originalno poslano od člana Duda-Lave Duda-Lave napisao:

e cure bok i hvala na dolasku malo me ima pa me nema ..Lave mi je opet bolesna nakon samo mjesec dana u vrtiću pa to je da čovjek poludi,kašlje nos začepljen nervozna do neba jojjjj...al kad zaspe evo me opet sa slikicama..
niho moja uopće ne spavam pa sam već luda..
---- ma nisam ti draga ni ja baš naj-naj-čerka mi je veliki alergičar na sve i svašta pa i kod nje nervoze ubija a tako i mene sa njom a dosta mis vega-ali izdržaćemo mi sve toWink-poljubi curicu pa se ćujemoTongue
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 02:02
Originalno poslano od člana Duda-Lave Duda-Lave napisao:

i za kraj večeras
 
Duda-Lave nije me duže bilo kod tebe pa sam malo detaljnije pregledala slike tvoga cvijeća.Sve ti je prekrasno, rascvjetano, rapsodija boja...Ovu sliku moram izdvojiti jer jesmile227....Obožavam ove lampriće, naročito kad ovako bujno cvatu i prekrivaju zidove ili padine, a kad je uz njih i tvoja ljepotica onda je to pravi raj za oči....Žao mi je da ti je bolesna, ali tako je to sa djecom u vrtiću...Kad malo odraste  to će proći i neće više biti tako osjetljiva....
sutra je novi dan
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 09:44
cure hvala na podstreku ..noćas sam spavala samo 1h..mala kašlje ko luda čepi joj se nos al mala utjeha bar nema temp,..kod mene ljeva kiša ko iz kabla,jučer sam počela vaditi djetelinu ma krasna je kako cvate ali jednostavno mi je previše se razrasla i guši gazanije i ostale biljke pa ću ostavit samo 2-3 grmića..dakle ja bi poslala jedan paket u Zg te djeteline pa da si na kavici to raspodijelite..jel ima  dobrovoljca da to sve primi poštom? 
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 16:54
e da sam ti blize pa da ti posaljem guscju mast za kasalj...
vidim imas isti problem sa djetelinom,i ja moram malo rascupati ,vrt ti je sve bujniji
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 17:27

U šetnji tvojim vrtom uvijek me najaviše raznježi tvoj mali cvijetak. Sad kažeš da je i bolesna. Jadničak mali ( a i ti s njom). Sve će to proći samo da nam se vrijem popravi! Bit će vremena za cvijeće!

Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 20:40
ehej cure evo me.. hvala na brizi za moj vijetak smile78danas je lavi malo bolje pa se nadam da će uspijeti zaspati na vrijeme i da će noć proć bez frke..umorna sam ko pes..ružno je vrijeme nisam uspijela nešto poslikati ponovno a bila sam izbrisala sa aparata a nisam prenjela na kompjuter(malo sma smotana ovih par dana)..uf
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 21:00
Baš mi je žao što ti je malena bubana,no to ti jetako normalno u ranom djetinjstvuno vjerujem da je sad bolje i da ćete mirno provesti noć.Slike su prekrasne.Tongue
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 10:27
ovih je dana malo valovito kod nas al ipak imamo i sunčana razdoblja u toku dana
ovdije se je fino raširio puzavac baš i nemogu slikati da se vidi ta hrpa cvijtova
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 10:34
bas mi odgovaraju ove slike,kod mene je kisovito...puzavac se bas rasirio.
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 10:41
 
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 11:10
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 11:19
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 11:35
Duda-lave tvoj vrt je prekrasan,tako bujan i rascvjetansmile57Dugo promatram tvoj vrt i vidim da nekako svaka biljkica ima svoje pravo mjesto,a to me interesira zato što ja uvijek pogrješimUnhappyTvoj vrt je predivanClap
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 12:04
Slažem se s Mirom, svaka biljka ima svoje pravo mjesto
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 12:22
Ne znaš koja je slika ljepša ova morska ili one satvojom Dudom iz dvorišta!?
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 15:46
Vrt je sve bujniji i bujniji, lijepo je kad je ovako sve rascvjetano. A i kiša tada nije tako siva i dosadna.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 19:09
Lijepo si sve poslikala
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 19:17
Prekrasne slikice, ali vi ste obje dva najljepša cvjetka.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 20:41

savršeno bajkovito - sve što ću ovom prilikom reći!

lijepi pozdrav
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 20:48
ej saroo vratila si se ..baš fino nedostajala si...nego cure hvala vam na pohvaliama ali ja nekako sumnjam da sam vrt posložila kako treba mislim da nije dobro ajd sad ču vam sutra poslikat recimo jedan od problema,imam sve u svemu mali vrt al čudno je to neka cvijećka livo neće rast a presadim ne na desni dio i tam raste ,za poludit,ja volim kad je ko u džungli krpa zelenila i cvijeća(da ne vidim beton,,mrzim ga)al imam osijećaj da neki dijelovi nisu dobro posloženi jer vidim da biljke smetaju jedna drugoj evo naprimjer ova roza djetelina tako je jako narasla da guši sve oko sebe pa ju jednostavno moram vadit ima još stvari kao lavanda sad je ogromna i zaklanja palme koje su još malea i druge cvijetke  ..neznam moram dio po dio vrta proštudirat i malo izmijenjat
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7778798081 133>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.