Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moje dvorišče
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moje dvorišče

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7677787980 89>
Korisnik
Poruka
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2009 u 11:56
da bas predivno,nije mi zao sto sam navratila:)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2009 u 12:30
prekrasno......
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2009 u 20:07
smile78Curičke
Proljeće,mislim da se sjećam kad si tu travu kupila(i čemu ono K....??Pa napiši konzum,ok nemoj ak je možda kauflandLOL)Iskreno,meni se čini da to nisu iste biljke.Slične da,no iste ne.Ne znaš šta je pisalo na tegli?
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2009 u 11:37
LOL Shasha Konzum je imaš pravo!!!
 
A kako se zvao cvijet, znala jesam ali više ne znam. Otok mi je bila napisala ( nešto u ovom stilu efinus ......) i po imenu sam našla na netu, da je to trava za oko bazena Confused i da voli močvarno tlo. Pa ti sada budi pametan???
Ali jaaako brzo je nestala, samo požutila i to je to....šteta Confused
 
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2010 u 15:19
Shasha draga, ti si prestala fotke stavljati taman kada sam ja došla na forum pa sam tek sada došla u tvoj vrt i pregledala ga od početka. I zbilja sam se nauživala gledajući tvoje cvijeće. Jako je lijepo, bujno i imaš ga puno vrsta, a uz to si i raspored u vrtu lijepo osmislila.
 A zar nisi imala niti jednu zimsku slikicu da nam pokažeš kako ti u zimi vrt izgleda?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2010 u 20:26
Uhhhsmile182jedva sam našla svoj vrtLOL.
Za Cimi i ostale koje pitati di su slike.
Vjerovali ili ne,moj vrt zimi miriju a na žalost i ja sa njime.
Ma nije mi se slikao snijeg,jedino čega je bilo,jer ga je već dosta.
 
Još se danas samo mjestimice nazire snijeg  pa se nadam da je to zadnji,do zime.
Vani ničeg nema,nešto je počelo nicati,par jaglaca imaju cvijet još od jeseni i to je to.
No,kako sam izašla uslikati zlatoglavicu,ovjekovječila  sam,za vas i jednog malog vjesnika proljeća i puno malih tek niknulih biljkica.
 
 
smile78
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2010 u 07:38
Ja bih gornju sliku nazvala: znaci života!Big%20smile
A to jako puno znači, da poslije ove žestoke zime ima života u tvom vrtu!
Bit će on opet cvijetni korzo! Ne bojim se!WinkBig%20smile
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2010 u 08:45
Aha, izvukla si svoj vrt iz prašine Wink. Bravo Shasha, viš da i kod nas ima naznaka proljeća...
Na vrh
primorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 769
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje primorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2010 u 08:59
Stiže nam proljeće i kod Shashe!
A sad kad krene rapsodija boja... Smile
Tko ima "zašto" zbog kojeg živi, može se nositi s gotovo bilo kojim "kako"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2010 u 09:36
uskoro ce biti cvjetni raj
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2010 u 09:52

Aaaa, shasha, krenulo je!

Podsjetila si me na zlatoglavicu. Čim si mi je poslala ja sam sijala jer bi htjela da čim prije cvate. Lijepo je niknula i zimu su bez problema "zelene vlasi" izdržale. Imam ih nekoliko. Moram ih presaditi, ali ne znam na koji razmak.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2010 u 11:21
I moja-tvoja zlatoglavica je kod mene već velika, ima i mlade Wink
Tvoj se vrt i njegovi stanovnici s nestrpljenjem očekuju.... barem ja Hug
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2010 u 12:38
a ja sam sljedeća na redu za zlatoglavicu, pa Štefki kolko se sjećam...
 
Nadam se da prepoznaješ sve ono kaj ti je niknulo. Veselim se proljeću u tvojem vrtu!
Lijepi pozdrav
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2010 u 13:55
izgleda da će biti hrpa  kokotića Wink 
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2010 u 14:52
Budi se budi i vrt i Shasha LOL Clap
život je more
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2010 u 19:51
Sve je počelo s visibabama....
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2010 u 20:03
Konačno si se pokrenula.Smile
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2010 u 20:09
hehehe.ma bravo Konteeeee.Viš kak žena zna kaj je niknulo uz visibabuLOL
Što se zlatoglavice tiče,njoj ne smeta ako su na hrpi,jedna uz drugu,Hoya.Vidjela si i na slikama da je to velik grm od mnoštva malih grmića. Kao što rekoh,ne smeta joj a ljepše je vidjeti kada procvate 10-15 cvjetnih stapki na hrpi nego gdje-gdje po jednu.
Ma već su i drijemovci provirili,narcise,zumbuli,tulipani......Jaglaci cvatu,neki grmić mi je već i ocvao.Nisam ga stigla slikati jer je cvao,tj.primjetila sam ga,kad je bilo pola metra snijega a bijeli cvijet ima.E ne znam kak se zove,jesenas sam ga kupila i nisam znala da cvate zimi.
Lantana,danas sam se stvarno ,onako proljetno,probudila.Vani 15 u plusu i naravno da sam morala obići dvorište i malo počeprkati.Uživala samsmile159
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2010 u 20:57
a slikice, gdje su slikice.....nestrpljivo očekumWink

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2010 u 21:35
Lora,sve je to još jadno.Ispred ,u kamenjaru,je još snijeg.Bude slika kad bude nešto prolistalo,procvaloWink
Ako vrijeme ostane ovakvo,to bude jako brzoBig%20smile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7677787980 89>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.