Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - LORIN vrt i cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


LORIN vrt i cvijeće

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7677787980 111>
Korisnik
Poruka
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2010 u 23:08
zaboravila sam pitati znaš li koliko imaš kaktusa i sukulenata?
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 00:06
Lora , zavidim ti na tvojoj zbirkismile186
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 01:53
Napisala poruku, stavila slike pa me lijepo izbacilo Skoro sam odustala da ponovim, no kako mi nije još vrijeme za spavanje idem još jednom pokušati......

Hoya dogodine dobivaju sunčanije mjesto, pa se nadam da će zaista biti lijepše.

Vilmač, Gioia Lani negdje u 6.,mj kad sam došla na ovaj forum imala sam TRI kaktusa i po neki sukulent. Sad je kolekcija narasla. A nisam poslikala pojedinačno one u kamenjaru i još neke.

Zvonkica može nema problema šaljem ih tebi na prezimljavanje Usput pampasica polako ali sigurno napreduje.

Smail Za sada još ima nešto mjesta. No ako ovako nastavim, netko će morati iz kuće ili ja i kaktusi ili MM

Anronija pojma nemam, morat ću pobrojati

Gute polako, i ti ćeš sakupiti, s njima ti je najmanje posla.

A sad malo cvijetića, najprije iz vrta pa kućnoga

Loropetalum Fire Dance zamijenio godišnje doba, umjesto u proljeće cvijeta sada





Prekrasna Vinsko-crvena boja Hoyine Kochie Scoparie




Gazanije još cvijetaju










Lantana iz mog pelcera, pola cvijeta u jednoj pola u drugoj boji





Helycrisum



Jesenji Aster





Gentiana



Korijenko tvoja Anemona Honorine Joberrt, kod mene procvala u nježno roza boji



Kiwi





Pobiru se drugom polovinom novembra, pozvani ste na degustaciju

I moja gredica iznad terase u novoj postavi /Bergi tu su završile maćuhice/





Nastavljam sa kućnim cvijećem......

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 02:13
Kućne biljke vratile se sa ljetovanja na terasi

Ovako izgleda u DB



Kalanchoe






A za kraj nešto [to sam nekada imala i žarko ponovo željela.
Dobila sam posredstvom drage Hoye od drage K.Ree IREZINEEEE..... K.Rea i ovim putem puno hvala, iznenadila si me i posebno obradovala.
Kao me izbacilo, jednostavno sam zaboravila svima zahvaliti na posjetam i lijepim riječima pohvale. Malo sam se i
SVIMA



Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 05:19
Draga Lora, kod tebe puno lijepih sukulenata i bodljikavaca-pikavaca! Pa onda nimalo ne zaostaju vrtne biljkice, a u kući pravi cvjetni raj!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 07:30
Okućnica rascvitana i još sa kivijem koji je bome dobro urodio,a i u kući puno cvića,a naročito su mi lipe te kalanhoice sa tim ružicamasmile64
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 08:59
sto se tice vrta najvise me odusevila dihondra,valjda sto je vec dugo zelim u mom vrtu
o kucnom cvijecu sve pohvale,vidi se da je njegovano s ljubavlju.
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 09:12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
puno lipih stvari si nam pokazala, vani cvijeće kao da je proljeće, unutra rascvijetano isto kao u srcu proljeća, kivi izgleda jako slasno, mljacThumbs%20Up
 
 
 
 
 
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 09:24
I vani i unutra - svuda prekrasne biljke.
Posebna pohvala za naraslu kolekciju kaktusa i sukulenata.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 09:27
A jesmo te navukli na kaktuse i sukulente, postaješ ozbiljna konkurencija Otok, Korijenku, Nihi, men, ali i ostalima. Vidim da neki od ovih i ne moraju u zimovalište. Ostalo je sve rascvjetano kao da je ljeto. Obično nemam običaj nešto izdvajati, ali ovaj puta moram ovu kalnhou.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 10:06

E sad mi je još jasnija situacija u novo pretumbanoj gredici gdje si posadila maćuhice, baš je lijepa kuglasta tuja i mala patuljasta smrekica Thumbs%20Up

Samo mala obavijest a meni jedna naznaka u bilježnicu da ti na proljeće iskopam bijelu anemonu gđicu Honorinu Embarrassed, a ova roza je "September Charme"

WooW koji kiwi, fantastičan urod Thumbs%20Up, javljam se za degustaciju Wink, obožavam ih !!!
Kućne biljkice su već na zimovanju Clap ti si to nekako brzo spakirala, moje biljke su još sve vani, jedino sam kaktuse kod mame spremila jer to mi je veliko delo pa to uvijek najprije riješim.....
E da i moram ti pohvaliti prošireni kamenjar Thumbs%20Up, super je, a u buduće ako nema mjesta u širinu, uvijek se možeš zapomoć u visinu Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 10:27
supeeeeeeeeeeeer! moja kalahoa lijepo lista več 2-3 godine, ali nikad više nije procvala. a kako ja ne mogu baciti ništa dok je još živo... eno je lista i dalje Tongue
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 10:51
sjajno izgleda sve, ali kivi me posebno oduševio. je li to dvospolna biljka ili imaš muški i ženski?
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 11:29
Draga Lora čim sazriju kiwiji eto mene na degustaciju pa makar virtualno, kalanhoe su uistinu lijepe.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 13:33
Lijepa kolekcija u DB, a u vrtu pravi vatromet boja Clap
život je more
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 14:59
lore...kako krasna cvjetna kolekcija u dnevnom boravaku, moraš priznati da ti je bio malo pust kad ti je cvijeće bilo na terasiLOLLOL,jel da?!
vidim da imaš i klupice na prozoru unutra...blago tvom cvijeću!!!!
ja imam klupice samo s vanjske strane,nažalost,pa sad cvijeće stavljam po podu,šta ću.. a ima i to svoje prednosti,kud god krenem-cvijeće!
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 19:21
Lijepa kolekcija kaktusa i sukulenata,cvijeće ti je super lijepo a i ja ću doći na degustacijuClap
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 19:39
smile39Neću se s tobom više družiti!ConfusedWinkLOL
 
Pa koliko ti imaš kaktusa i sukulenata.... I taman sam se nadivila i načudila, koliko si toga uspjela krasnog skupiti, evo slika s cvijećem....
 
A i ja ću se kao triša posebno popiknuti na kalanhou.Pa prekrasna je i krcata cvjetovima....što joj radiš zaboga!WinkBig%20smile
 
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2010 u 22:59
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2010 u 01:29
Kod tebe kao da tek kreće sezona cvjetanja.

Predivno je kad imaš prostor za skloniti cvijeće i to gdje boraviš stalno, i cijelu zimu možeš uživati poput zimskog vrtasmilie_girl_089.gif
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7677787980 111>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.