Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7677787980 159>
Korisnik
Poruka
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2010 u 21:31
Jako dobri noviteti,a "staro"cvijeće je predivno,slažem se s Hoyom i ja prvi put ćujem za neke tvoje biljkeClap
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2010 u 22:23
Uspješna kupovina nema što
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2010 u 00:49
Noviteti su ekstra,posebno Adenium,pa iris,bas je neobican
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2010 u 01:41
Drage moje posjetiteljice i cvijetne prijateljice GIO, ANČI39, MALI KAKTUS, HOYA, MIRA021, RETRIVER SARA, TRIŠA, ANAIDA I BAKA BEA hvala vam na posjeti mojem dvorištu i mojem cvijeću...Ja sam u debelom zaostatku sa odgovorima jer jednostavno ne stižem, previše imam aktivnosti i fali mi vremena....Večeras sam se odlučila da obavim taj dio posla i da vam pokažem i nove sličice....
BAKA-BEA hvala  ti  ze ime posebnog irisa, kojeg imam u vrtu već duže vrijeme, ali čini mi se da je prvi puta ove godine cvjetao sa veoma lijepim cvijetom..Neki dan je procvjetao i onaj tvoj šareni cvetek kojem nisam zapamtila ime, a mislila sam da je pestemon...Što se tiče adeniuma moguće da si vidijela uzgajivača u Arboretumu kad si bila, jer na teglici piše da je proizvođač iz Slovenije, a nije iz Holandije kao obično.Bilo bi mi drago da sam upoznala tog uzgajivača jer mi se adeniumi jako sviđaju i voljela bi malo čuti kakav pametan savjet. Za sada imam dvije odrasle biljke i tri malecke dobivene iz sjemenki...
TRIŠA pelcić od narančaste ruže biti će svakakako, još je dosta mala, ali narasti će...smile78
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2010 u 03:24
Evo malo noviteta...po ugledu na Loru i Smrckicu i ja sam kupila koprive....
 
 
Japanske mirta u dvije boje...
 
 
Nove bugice stablašice isto u dvije boje...
 
 
Lorina nicandra..
 
 
Coreopsis
 
 
Digitalis
 
 
Korjenkin pestemon
 
 
Pitanje da li je i ovo pestemon, koji mi je lanjska biljka u vrtu
 
 
Lorina nikodiana koja je preživjela napad puževa...
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2010 u 03:44
Procvjetali i oleandri...
 
 
Baka-Beina šarenolisna tovara virginiana je procvjetala
 
 
Prvi cvijet balončića..
 
 
Graničica, prvi cvijet
 
Ukrasna kadulja
 
sutra je novi dan
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2010 u 08:15
Hej vidim da si šetala mojim dvorištem, pa sam pretpostavila da će biti koja nova sličica i kod tebe.
Oleandri cvjetaju, super, nove bugice bit će prave ljepotice.
Balončić već cvjeta - kod mene tek pupoljci.
A koprive, svi smo se zarazili, pa lijepe su, čak i ja imam jednu.
A kad na jesen bude trebalo spremat sve to cvijeće, svi ćemo "kukati".
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2010 u 09:34
Jagoda, uživala sam u pogledu na tvoje mnogobrojne i raznolike cvjećke, a posebno me veseli što nam uvijek ime napišeš ispod cvjećki tako  da puno kod tebe naučim!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2010 u 11:20
Oleandri su lipih boja,kao i bugice i ostalo cviće ti jesmile55
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2010 u 11:37
oooooo bogek dragi pa jagoda kaj mi to radiš? smile39
ovaj posebni iris me iznenadio skroz na skroz, ali kaj je sad ange...angelonija? smile39
nego...čini mi se da je pogled sa balkona zanimljiv...okreni taj fotić ulijevo malo Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
primorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 769
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje primorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2010 u 12:29

Samo sam na brzinu došla škicnuti rožice i ostala paf na iris - stvarno je neodoljiv u svojoj ljepoti. Ni drugo nije ništa manje lijepo  smile55

I vjerujem ti da ti nedostaje vremena jer znam po sebi da mi je dan prekratak.  smile219
Tko ima "zašto" zbog kojeg živi, može se nositi s gotovo bilo kojim "kako"
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2010 u 15:33
smile71divila sam se lijepom cvijeću
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2010 u 16:02
Pa šta bi ja sad da napišem draga moja . Pišem 1 rukom i sad neću puno koment. ali nemam riječi ma svaki put sam zapanjena od ljepote kod tebe 
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2010 u 17:44
I ja se slažem da je onaj iris stvarno poseban! Ma sve je prekrasno! Stvarno se ima šta vidjeti!smile78
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2010 u 20:17

Pozdrav draga Jagoda!Big%20smile Prvo pohvala za novitete, ma sve je ko da sam ti ja birala. Ooodlično ClapClapClap. Oleandri su ti prekrasni, bugice isto, poseban iris je savršen, a baš sam te htjela pitati za alemandu kako napreduje i ti postavila slikicu Big%20smile. Nadam se da će ti uskoro i procvasti, a to nam obavezno moraš pokazati smile113

Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2010 u 20:30
Bok Jagoda! krasne su ti cvjećke! baš je užitak bilo "prošetati"
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2010 u 20:49
ti si u zaostatku s odgovorima, a ja u zaostatku sa posjetama vrtovima, pa tek sad stižem u tvoj....
 
Prekrasne su ti sve biljkice i sve je u raskošnom cvatuClapClapClapClap.....Kod mene su npr. oleandri u debelom zaostatku....

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2010 u 20:59
U potpunosti shvatam da ti fali vremena,kao i meni uostalom.Oleandru,bugice i sve ostalo predivno je ,ovakvoj umornoj setnja mi je prijala
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2010 u 21:13

smile227 koliko noviteta............tj. koliko sam ja u zaostatku!

Dobro da sam došla malo kod tebe i da vidim cvijet Baka Beine biljčice jer u svom vrtu nisam bila nekoliko dana! Tko zna možda je i moja procvjetala,.............iako sumnjam jer vidim da su i oleandri kod tebe već lijepo rascvjetani, a moji tek kreću! Znači da je ipak toplije kod tebe ili........Wink
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2010 u 21:46
Ljepotica kod tebe koliko hoćeš, opet si nam pokazala puno noviteta.
A pored svega još i dobri, stari oleandri smile55
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7677787980 159>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,312 sekundi.