Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Penjačice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Klematis  - Clematis
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Klematis - Clematis

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7677787980 136>
Korisnik
Poruka
Klimatis View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 1360
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Klimatis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2011 u 07:49
Super su clematisi Gricka. E kad će naša Comtesse biti ovakva.
Neka se sve zeleni
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Gricka View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 04 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 1726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gricka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2011 u 08:54
Hvala Milice, hvala Klimatis. Ma biti će i tvoja Klimatis, ako ne ove, dogodine sigurno takva. Ona sama na neki način formira taj izgled. Ne raste pretjerano u visinu.Tongue
Na vrh
Klimatis View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 1360
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Klimatis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2011 u 09:05
Ma sve znam, ali to nam je bio najkržljaviji clematis. Izvađen iz vrta i vraćen u teglu. Sad ima da bude u tegli 2 god dok ne izraste u prekrasan veliki jaki clematis, pa će ponovou vrt. Na listi za njegovanje su i the president i hagley hibrid. Ostali rastu nebu pod oblake.
Prekrasan ti je avantgarde , to je već cijeli grm ili je to neki drugi uz njega?

A i niobe ima lijepu boju. Kad ostari bit će blijeđi. A kod mene isto R. cardinal lagano prelazi u ljubičastu.
Neka se sve zeleni
Na vrh
Klimatis View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 1360
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Klimatis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2011 u 09:14
Ne znam što se dogodilo s J. Lindmarkom. ako sad poslije ovih kiša ne procvate, počet ćemo se brinuti. Ni pupa još ne vidim.

A kako bilježim sve u tekicu, svi su cvali prije nego prošle godine, a on je vrsta koja među prvima cvate. Što se dogodilo, pojma nemam.
Neka se sve zeleni
Na vrh
Robby View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 04 Lipanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 20
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Robby Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2011 u 17:44
Evo konačno procvjetao i Westerplate, premda nije onako crven kao što je na kupljenoj deklaraciji. Iz iskustva najsigurnije ih je kupovati ako ima koji otvoreni cvijet, naravno prije kupnje.....
Klimatis , bravo, vodi se i tekicaThumbs%20Up
 
Na vrh
Gricka View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 04 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 1726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gricka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2011 u 21:08
Lijep je RobbySmile
Na vrh
Gricka View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 04 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 1726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gricka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2011 u 17:39
Juče je procvjetao još jedan klematis: Nelly Thompson




Na vrh
pluton View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 21 Studeni 2010
Status: Offline
Bodovi: 51
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pluton Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2011 u 17:49
Je li moguće da su mi škarice (ili kako se već zovu) pojele cvijetove clematisa???? I ako jesu one s čim da ih se riješim? Nikakve druge bube nisam vidjela....Unhappy
Na vrh
pluton View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 21 Studeni 2010
Status: Offline
Bodovi: 51
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pluton Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2011 u 17:51
C.de Bouchaud i piluu mi više ne cvijetaju...dali da ih sad orežem ili??? Kako? Koliko??? A president? I njega mogu cepnut?
Na vrh
Robby View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 04 Lipanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 20
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Robby Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2011 u 22:56
Da, sigurno su ga pojele uholaže/škarice/. Obožavaju jesti mlade pupoljke i listove.Danju se skrivaju, a noću hrane.Imeni je trebalo da skužim da su oni u pitanju , kada sam vidio jednog kako spava u cvijetu tijekom dana sve mi je bilo jasno. Pomaže prskanje bifentrinom ili ih sačekaj uživo pa.... 
Ejjj Gricka inetresantan Mrs Nelly Thompson  Embarrassed
 
Na vrh
keeka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 252
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje keeka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2011 u 14:27
Plutin, i ja sam opet danas naisla na uholaz unutar otvorenog cvijeta se sakrio, pa sam ga uhvatila i tu mu je bio kraj :)
Nema ih puno pa to mogu tako suzbit, za sad ne spricam
Na vrh
d.i.n.a. View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 495
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje d.i.n.a. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2011 u 15:44
Khm, kak izgleda taj uholaž?
Tena 28.3.2010
Na vrh
Klimatis View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 1360
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Klimatis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2011 u 17:55
Pluton nemoj ništa rezat osim ocvalih cvjetova !
Neka se sve zeleni
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2011 u 21:10
D.i.n.a. ukucaj u tražilicu - slike pa ćeš vidjeti odvratnu bubu. Kažu da je zapravo i korisna ali ne volim ju. Naročito se voli uvlačiti u opranu robu dok se suši. Moram dobro paziti kad suhu robu unosim u kuću da dobro otresem nezvane goste.
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
d.i.n.a. View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 495
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje d.i.n.a. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2011 u 12:40
Hvala milice, bome ću i ja pripaziti sa vešom...
Baš je lijep Nelly Thompson, plavoljubičasti....
Tena 28.3.2010
Na vrh
Gricka View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 04 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 1726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gricka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2011 u 17:16
Hvala D.i.n.a.Tongue
Na vrh
morena View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 30 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 193
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje morena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2011 u 18:50

Ova ljepota nažalost nije moje vlasništvo već moje susjede.Molila bi vas da mi kažete koji je to Clematis?
Na vrh
pluton View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 21 Studeni 2010
Status: Offline
Bodovi: 51
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pluton Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2011 u 20:27
Danas sam ih potamanila sigurno 6-7.!!! Ima ih krcato! Mrzim ih,odvratne su! Po cijeloj kući ih imam,fuj! Ok,pošišala sam sam ocvale cvijetove,hvala!
Na vrh
Gricka View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 04 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 1726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gricka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2011 u 21:09
Prekrasan je Morena. Baš prekrasanTongueTongueTongue
Na vrh
Maggie View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 243
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Maggie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2011 u 22:03
Morena, živiš u lijepoj ulici.
Mislim da je clematis na slici Jackmanii.

smile161

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7677787980 136>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.