Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7677787980 203>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2010 u 18:02
nema nista od davljenja,ja uzivam na tvojoj hacijendi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2010 u 19:40
smile162-preljepo kao i uvijek baš uživam obilaziti po nekoliko puta tvoj vrt
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2010 u 21:53
Ja ću reći samo jednu riječ: Veličanstveno!ClapClapClap
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2010 u 22:32
Kod tebe izgleda divno sada u rano proljeceClap.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 09:03

Cure moje drage, ja sam jučer šaplastila po vašim vrtovima a uopće nisam bila u svom i vidjela da ste za vikend bile kod mene......smile232, hvala vam na obilasku.....

Šmrcko tebi moram ogovoriti na pitanje..... nisam nikad čula da bi taj noćurak bio ljekovit, možda da provjerim u onim knjižicama od ljekovitog bilja od Lesingera pa javim, od ljekovitih biljki poznam one standardne klasične koje se upotrebljavaju kao čajevi i masti a sve drugo ne bi baš sama isprobavala, jedino da mi netko stručan baš pripremi....
 
Zvrk....konačno si opet s nama...Hugda znaš da si nam falila, znaš da ja volim landrati a Engleska mi je poseban gušt  Smile
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 09:24
Ajme koliko zumbulaaaaaaa,jesu procvali???smile39
Meni je ovaj crijep baš lijep.Zašto bi samo kamenje moralo biti.
Dva puta sam pregledavala i opet mi pred očima ostali samo zubuli.Stvarno,koliko si ih posadila?
Šmjc,i ostalo mi da nema kalistemonasmile43
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 10:49
Shasha......danas slikam zumbule, obavezno, ajme da ih sad vidiš svi su se rascvali i oni u ružičnjaku. Ovaj je vikend moja susjeda "provalila" da su toliko lijepi i savršeni da izgledaju ko plastični Wink.
Procvali su mi i prvi tulipani, oni mini "pinokio"...... sve se je "zalaufalo"....
slikice uskoro stižuuuu........
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 13:35
Ponadala sam se da je to ovaj noćurakEmbarrassed

Univerzalni kraljevski lijek

njenih pola kilograma daje snagu kao 100 kilograma govedine!
<>http://www.nezavisne.com/mojdom/vijesti/21149/Univerzalni-kraljevski-lijek.html

Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 14:39
smile149
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 17:53
baš je predivno krenulo a zumbuli su  smile64nemam rijeći
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 20:14
smile213malo sam nestrpljivaaa,čekam zubulčekesmile213
Na vrh
primorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 769
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje primorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 22:23
Ala Korijenko fotić u ruke...  mi nestrpljivo čekamo nove sličice smile187
Tko ima "zašto" zbog kojeg živi, može se nositi s gotovo bilo kojim "kako"
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 23:57
navratila sam da vidim zumbule, doći ću opet.
lijepi pozdrav
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 02:24
kad god prošetam tvojom hacijendom zaglavim skoro pa do jutra. Toliko toga lijepoga da se ne mogu odlijepiti od lapa. Imaš predivnu hacijendu, puno prostora i možeš zaista dati mašti na volju. Tvoja će hacijenda jednoga dana kada dodješ u moje godine biti sigurno na daleko poznata i svi će htjeti da vide tu čar i ljepotu.....Mada mislim da i sada imaš puno obožavatelja sve te ljepote
 
.

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 07:46
Wow, ti stvarno znaš iskoristiti ono što ti priroda pruža, a sve tako uredno, prekrasno!!!
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 09:05
Svim curkama koje nestrpljivo čekaju slike zumbula poručujem da su slikani i samo da stavim slike na photobucket i tu su danas za čas......Wink
 
Hvala vam što me svaki put toliko ishvalite Hug......Lora tvoje su me riječi i pohvale baš dirnule...danas se nekako posebno raznježim.....
 
Mačak sjetila si me na poruku koju mi je davno u prvom ili drugom osnovne
moj tata (moj veliki cvjetni guru) napisao u spomenaru, tada su spomenari bili jako popularni. Nacrtao mi je predivnu granu ruže i granu cica mace. Ispod toga napisao je "Pup do pupa, do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža...."  mislim da mi je s time sve poručio Hug. Te su riječi sigurno temelj svega ovoga lijepoga što smo nas dvoje zajedno napravili na haciendi i onoga što ćemo još osmisliti......i na tome sam mu beskrajno zahvalna Hug.
Evo opet sam se raznježila, ali eto... kad me toliko hvalite....Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 10:02
Korijenko i ja čekam i čekam i čekam...pripremi mi moju klupicu dok čekam Wink
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 21:49
Evo me opet....da izvršim obećanje, svima koji su čekali zumbule.......
Samo mi je žao što se na slikama ne vidi ona lijepa prava roza boja.
 
Evo ih ispod magnolije a tulipani kraj njih samo što nisu....
 
 
 
 
Evo ih u ružičnjaku...
 
 
 
ti su malo sitniji jer su to bile već zadnje malo sitnije lukovice
 
Žute margarete- prve koje cvatu
 
 
 
Batići - preslice-soldatini- ne mogu im se sjetit pravog imena Ermm
 
 
 
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 21:50
Mini tulipani - pinokio
 
 
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 21:56
Vrt - krug, svi su se ćuki rascvali samo još jedna sitna ali jako mirisna sorta nije koju mi zovemo "maričice", one dođu najkasnije a skoro svake godine krajem aprila ili odmah iza 1. maja idemo u Ćićariju tamo se na proplancima sve bijeli od maričica.......
 
 
 
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7677787980 203>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.