Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali vrt - moja dva kvadrata
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali vrt - moja dva kvadrata

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7576777879 176>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2013 u 14:43
E draga moja iz dana u dan sve lijepše, ova ruža je stvarno fenomenalna. Baš mi je drago da ti se callistemon izdigao iz pepela kako kažeš, izgleda odlično.

Ali... s onom slikom mora si me nekak piknula u srčeko sad, odmah mi došlo da se spakiram i krenem dole malo..

smile79
belica,zagreb
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2013 u 14:18
Originalno poslano od člana kamenjar kamenjar napisao:

zaista su biljke jace nego sto mi mislimo,ove tvoje petunije to pokazuju....ja gledam  kod zene di radim,pelagonije cijelu godinu pod vedrim nebom,zimus ih kisa prala ,jos podmetac imaju pod teglom,plivale u vodi ,a eno ih lijepe i zdrave ,a ja moje pazila i one propale 
Uzmi pelcer.To su valjda starinske kojima ništa ne smeta.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2013 u 14:23
I dalje sam oduševljena bijelim teglama.Oduševila me jerihonska ruža.Čudo!Žuta penjačica na šljivi,pokojna roza penjačica,trešnje s balkona...Samo se pitam di ti to sve stane u onaj mali vrt.Još i povrtnjak.Novi kamenjer će biti prekrasan.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2013 u 18:12
Originalno poslano od člana belica belica napisao:

E draga moja iz dana u dan sve lijepše, ova ruža je stvarno fenomenalna. Baš mi je drago da ti se callistemon izdigao iz pepela kako kažeš, izgleda odlično.

Ali... s onom slikom mora si me nekak piknula u srčeko sad, odmah mi došlo da se spakiram i krenem dole malo..

smile79
Belice spakuj se i dođi sad je kod nas najljepše, nema gužve, ma što pričam ti to najbolje znaš zato iskoristi vikend i put Posed,,,,,kasno proljeće ili rano ljeto ono je pravosmile79
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2013 u 18:21
Originalno poslano od člana Kiki-ko? Kiki-ko? napisao:

I dalje sam oduševljena bijelim teglama.Oduševila me jerihonska ruža.Čudo!Žuta penjačica na šljivi,pokojna roza penjačica,trešnje s balkona...Samo se pitam di ti to sve stane u onaj mali vrt.Još i povrtnjak.Novi kamenjer će biti prekrasan.
e Kiki da je stinski belić (predhodni post) čisto sumljam ali valjda se privikao na nedaće. Trešnaja će biti i ove godine, ne onoliko ko lani jer je kišurina napravila svoje, pčelice po kiši ih nisu opršile ali fala bogu ima ih za naše druženje koje ćemo valjda opet kao i lani upriličiti u Marexu kad sazriju. A Jerihonica evo da vidiš kako danas izgleda stoji na šanku začahurena i suha, oživit ću je opet na Velu Gospu , pamti pa ćeš opet vidjeti čudo oživljavanja
 

 

 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2013 u 20:59
Ti si čudo od žene-da nisam vidila koliko je mali vrt(doduše u mraku) mislila bi da imaš  cili hektar oko kuće! Kako ih samo uspiješ sve nagurati u tako malo prostora?
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2013 u 21:34
Ovi tvoji pogledi s prozora me uvijek razvesele,a posebno ovaj s otoka.Sempervivumi su ti mrak,a oni tvoji su mi se raširili po kamenjaru kao ni jedni do sada.Volim šetati tvojim vrtom i veseli me svaka nova slika.
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2013 u 22:00
Originalno poslano od člana anđelkad anđelkad napisao:

Ti si čudo od žene-da nisam vidila koliko je mali vrt(doduše u mraku) mislila bi da imaš  cili hektar oko kuće! Kako ih samo uspiješ sve nagurati u tako malo prostora?
 
Anđo moja doći ćeš ti i po danu pa da vidiš zasvitla moja dva kvadrata, ma valjda u se navikle gurati a i hranim ih kao i ukućaneLOL kad su svi siti onda su i zadovoljni pa rastu (dica 194 cm i 179 cmWink)
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2013 u 22:05
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Originalno poslano od člana anđelkad anđelkad napisao:

Ti si čudo od žene-da nisam vidila koliko je mali vrt(doduše u mraku) mislila bi da imaš  cili hektar oko kuće! Kako ih samo uspiješ sve nagurati u tako malo prostora?
 
Anđo moja doći ćeš ti i po danu pa da vidiš zasvitla moja dva kvadrata, ma valjda u se navikle gurati a i hranim ih kao i ukućaneLOL kad su svi siti onda su i zadovoljni pa rastu (dica 194 cm i 179 cmWink)
Da vidiš imam i o
vo

 

 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2013 u 22:12
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:

Ovi tvoji pogledi s prozora me uvijek razvesele,a posebno ovaj s otoka.Sempervivumi su ti mrak,a oni tvoji su mi se raširili po kamenjaru kao ni jedni do sada.Volim šetati tvojim vrtom i veseli me svaka nova slika.
Draga moja znam što voliš pa evo ovo što još nije na balkonu već na katu kojeg uređuje maja damica a tamo ima više sunca
 

 
 

 
 
ovdje nakrivi glavu ne mogu okrenuti


 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2013 u 22:12
Draga aralija, pogled s prozora roditeljske kuće je tako izazovan da bih radije ljetni godišnji zamjenila sa mjesecom svibnjem. 

A još uza sve, sretni smo dok ih imamo. Sretni smo dok nas ima tko dočekati i sa sjetom u oku otpratiti čekajući neki novi susret. Zato ih čuvajmo i podijelimo im bezgraničnu ljubav. Heart





Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2013 u 22:17
Jooj Aralija u kakvoj ti divoti zivis more,more Clap Presladak ti je cvijet onaj crveni cupavi prvi put to vidim.
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2013 u 22:17
i ovaj je pocrnio kao da je iz Arfike a mali bebolinci su ispod samo da staro lišće otpadne
 
 

Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2013 u 22:18
Znači li to da si i damicu zarazila sukulentima :)) 

Rajčica ti je ljepša nego moja na kontinentu. Ma sve ti je  prelijepo.
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2013 u 22:32
Originalno poslano od člana PUSTOLOV PUSTOLOV napisao:

Jooj Aralija u kakvoj ti divoti zivis more,more Clap Presladak ti je cvijet onaj crveni cupavi prvi put to vidim.
 
Pustolov hvala na posjeti, taj čupavac je Calistemon ili narodno četkavac jer liči na četku za pranje dječjih bočica, stvarno je preljep grm, a kod nas uz more bez problema prezimi vanismile79
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2013 u 22:36
Originalno poslano od člana bucka123 bucka123 napisao:

Znači li to da si i damicu zarazila sukulentima :)) 

Rajčica ti je ljepša nego moja na kontinentu. Ma sve ti je  prelijepo.
 
Ha, ha, znaš ono mamaaaa koliko je ovo zahtjevno, ma nije zaljeva se rijetko a zimi gotovo nikako, "E to je onda za mene"LOL
 
Rajčica j slikana prije par dana a danas već cvijeta, ali moram se pohvaliti nisam kupovala već sam ove godine sama zasijavala sjeme i to su moje sadnice, malo ali slatko, isto tako i krastavac je moja sadnica,
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2013 u 16:12
e draga moja ja sam ti tako i planirala kako ću dole na jedno tjedan dana u 5 mj, ali ... ništ od mojih planova za sad. Znam ja točno kako je divno baš sad dole prije nego ljeto zazviždi.  Ali ne brini čim stignem, znat ćeš, jer kavu ne propuštam
belica,zagreb
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2013 u 19:24
Baš se radujem, vjerujem da zvizdan neće uništiti sve ali zato uvijek postoji terasa zaklonjena trešnjama pa u smiraj dana na njoj je užitak sjediti  a usput svoj dom preko ljeta tu nađu sukulenti koji uživaju u polusjenismile79 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2013 u 20:51
Moj calistemon (četkovac) se lijepo razrastao i počeo cvijetati ali kako se sprema nevreme (jugo i kiša a oni su kod mene velika napast) slikala dok je raizgran i lijep po mon sudu)
 

 
 

 
i juka se sprema cvjetati
 

Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2013 u 20:58
Kolaž
 
Božur

 
 
cvijet stabljašoce ( šljiva+ ruža)

 
Penjačica + cvijet
 

 
 

 

 
nije snijeg, (nismo se vratili u zimu) već latice ruže ispod šljive
 

 

 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7576777879 176>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.