Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj vrt pokraj Save
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj vrt pokraj Save

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7576777879 109>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 1,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2013 u 21:05
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Krasni vijesnici proljeća Clap
draga Lantana puno pusa ti šaljemsmile78
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2013 u 21:09
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

Vidim da voda nije došla do tebe, samo neka tako i ostane. Iduća dva dana bi trebalao i sunčeko zasjati pa će biti lakše, a tvoji cvjetići će biti još ljepši.
Hvala na brizi Ana , sve je dobro dok samo njive plivalju-mada bit će štete- samo neka u kuću nejde
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2013 u 21:13
Leona to ti je divokozjak a za latinski nisam baš sigurna misli da se kaže dorcijum -prekrasna proljetnica ,trajnica koju mi je naš slavujčić poslao-hvala mu od srca
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2013 u 21:24
draga blu,evo stigo slavuj u tvoj vrt.

divokozjak ili žuta proljetna ivančicase na latinskom zove Doronicum orientale.
svi djelovi biljke su otrovni.
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2013 u 21:31
i tebi procveto divokzaj,lijep je ,upravo danas i mene moj obradovo 
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2013 u 21:43
Originalno poslano od člana SlavujVk SlavujVk napisao:

draga blu,evo stigo slavuj u tvoj vrt.

divokozjak ili žuta proljetna ivančicase na latinskom zove Doronicum orientale.
svi djelovi biljke su otrovni.
i to pravi slavuj koji toliko o biljčicama znaHeartinače ih također pročavam kroz kojekakve knjige ,enciklpedije ali mi latinski neideConfused a i nisam nekakav tip koji se zna tekstualno tako lijepo izraziti ,ti to radiš savršeno kao i naša Cimi ,uvjek se divim takvim ljudima -ja sam ti više vizalni tip i mislim da je to dragi Bog lijepo posložijo svakom nekakav talent kao i vrtu sa raznim biljkama ima svega u tome i je čarSmile
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2013 u 21:48
Originalno poslano od člana kamenjar kamenjar napisao:

i tebi procveto divokzaj,lijep je ,upravo danas i mene moj obradovo 
čudo jedno kako jedan mali cvijetak zna razveselitismile78
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2013 u 23:48
ljubičice su divne
Na vrh
erutrina View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2013
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 66
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje erutrina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2013 u 08:28
  ClapClapClap  Krenula sam u setnju tvojim vrtom( _PLAVO NEBO -  POKRAJ SAVE) i stala sam kod 10 strane ( nastavicu ja sigurno al  ) da kazem-- Sava (volim setnju pored vode) - konji Big%20smile ( moje rano detinjstvo je bilo uz njih- ogromna ljubav al samo uspomene i neostvarena zelja da ih ponovo imam u svom okruzenju)-- ljubav prema ruzama i SEJANJE -- ija ocekujem cvet mojih sejanaca ove god.-- u stvari htela sam da kazem  -setnjom kroz tvoj vrt osecam se taaaaako lepo, uzbudljivo i ispunjeno da prosto ne mogu da se odvojim od njega--dodje mi kao terapija za dusu. Hvala ti sto si otvorila svoju ( virtualnu ) kapiju i omogucila nam da uzivaaamo u ovom bogatstvu-  Znam da su mnogi pre mene rekli al   - zaista je diiivno  sve i vidim da svemu sto imas dajes celu sebe i uvek.  smile120
ako
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2013 u 08:38
Samo da mahnem!smile219
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2013 u 22:07
Moon baš te je lijepo vidjetiHug
Dijana mašem i ja tebismile219smile78
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2013 u 22:19
Erutrina dobro nam došlasmile169 na cif i u moj vrt .Ovaj tvoj post sam čitala po nekoliko puta i nemogu vjerovati da ti se toliko svidijo moj vrtEmbarrassed  Osobito kada znam da ima toliko prekrasnih vrtova,baš sam ponosna što ti se toliko svidijo,moram napomenuti da je to seosko dvorište a moje cvijeće nekako uklapam da nikome nesmeta i sa godinama ih učim da na moj cvijetni prostor nemaju pristupa sa kojekakvim strojevima i traktoromWink Inače bi se oni širili sa svojim "kršom" svud širom  . Hvala na prekrasnom komentaru i još jednom dobro došlasmile78
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2013 u 07:31
draga blu, baš bih voljela vidjeti to tvoje seosko dvorište.
pokaži nam ga na slikama.ako ima "krša" to nije važno jer to je krš sa kojim se radi i koji mora biti tamo a tvoje cvijeće se sigurno llijepo uklopilo u sve to.
ti znaš da su od davnih vremena slavonska dvorišta uvijek imala cvijeća i da je svakodnevna briga o njemu bila posao kao i nahraniti životinje.
prije su ljudi radili na polju cijeli dan a djeca su dobila zadatak ,između ostalog-zaliti cvijeće!
još se sjećam imena biljaka koje su tada rasle u dvorištima:
muškatle, špineri,šumice, cintre,dikin brk,švalerovo oko,zečji lad...
znaš li koji cvijet je aleluja?
Na vrh
erutrina View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2013
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 66
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje erutrina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2013 u 07:46
  E to seosko je meni najjj ( jer sam i ja seljancica) - zato me i privuklo, kroz slike sam osetila zvuke pripode i mirise koje  ona ima u svako doba godine razlicito ali cisto, zdravo i prijatno.   ---a moje cvijeće nekako uklapam da nikome nesmeta i sa godinama ih učim da na moj cvijetni prostor nemaju pristupa sa kojekakvim strojevima i traktoromWink Inače bi se oni širili sa svojim "kršom" svud širom   --- da li mi verujes da je isto i kod mene  ( imam osecaj da je druga ja u tvojoj kozi)Hug Hvala na dobrodoslici, svraticu ja uvek obavezno .....
ako
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2013 u 22:15
Originalno poslano od člana SlavujVk SlavujVk napisao:

draga blu, baš bih voljela vidjeti to tvoje seosko dvorište.
pokaži nam ga na slikama.ako ima "krša" to nije važno jer to je krš sa kojim se radi i koji mora biti tamo a tvoje cvijeće se sigurno llijepo uklopilo u sve to.
ti znaš da su od davnih vremena slavonska dvorišta uvijek imala cvijeća i da je svakodnevna briga o njemu bila posao kao i nahraniti životinje.
prije su ljudi radili na polju cijeli dan a djeca su dobila zadatak ,između ostalog-zaliti cvijeće!
još se sjećam imena biljaka koje su tada rasle u dvorištima:
muškatle, špineri,šumice, cintre,dikin brk,švalerovo oko,zečji lad...
znaš li koji cvijet je aleluja?
Draga Slavujčice pokazati ću jednom u cjelini samo neznam kadaLOLkada skupim hrabrostiWinkali imam  i problema  sa novim fotićem kada je fotka malo obilnija i ima puno megapiksela onda mi neće prihvatiti  a ja još uvijek nisam ovladala ovom tehnikom da to sredim. Za cvijet ovdje kod nas nikad nisam čula da neki cvijet ima ime Aleluja bit će mi drago da i to znamsmile78
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2013 u 22:21
Erutina  ovih dana sam tražila tvoj vrtek i nisam uspila naći ,dali ga još nisi postavila? Drago mi je da me razumiješ u vezi selskog dvorišta Wink Ali važna je ova ljubav koju imamo za ovo naše cvijeće,i jedva čekam da vidim kako se ti izboruješ za svoj cvijetni prostorsmile78 
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2013 u 22:23
Evo malo sličica .Kapela na Savi
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2013 u 22:24

kavkavska potočnica
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2013 u 22:25
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2013 u 22:25
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7576777879 109>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.