Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - mare-nostrum početak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


mare-nostrum početak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7576777879 100>
Korisnik
Poruka
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2010 u 13:20
Ovdje treba doći bar dva puta dnevno, ako ne želiš nešto propustiti.
A bila bi šteta jer je sve lijepoooooooo
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2010 u 14:06

Mare,da iskoristim priliku dok sin nije zasjeo za kompić,ostala sam zatečena rođendanom pa onako zbunjena nisam niti komentirala radove.Luster ti je strašan ali zar nije imao gdje past nego baš na tvoju kutiju!odlična ideja,genijalna !Izgeda da smo tii ja na istoj valnoj dužini,prije nego mi je riknuo laptop,spremila sam neke sličice satova koje sam tako dugo i uprno tražila,htjela sam sebi napraviti jedan tanjur,četvrtasti sa printom sata ,ostade spremljeno,što se daščice tiče ja kao prava Slavonka strašno volim feferone i onaj lijepi crveni luk za salatu a dobila sam jednu takvu salvetu od jedna naše drage curice sa foruma i to će doći na red kad mi završi ova jurnjava sa jajima!Tvoja daščica je odlična,neću te kopirati ali moram i ja sebi nešto napraviti,jel tako prijo!Clap

Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2010 u 15:42
majstorice,meni vazda tvoje sto uradis izuzetno lijepo.smile75smile75
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2010 u 16:21
otok,slavica ,saritasmile79........slavice dal smo prije ili smo drugeWink .......a ta salveta je tako lijepa da je šteta da stoji neiskorištena .....
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2010 u 17:16

Ma normalno da treba sve iskoristiti(hahaha),šteta salvata da propadaju ili da se,ne dajBože,netko sa njima obriše njuškicu.A to što smo ako gledaš sa južne onda smo prije a ako gledaš sa sjeverne onda smo druge,nema veze,radi ti ,radi,ima Tatjana pravo,nisi svjesna koji si ti kapacitet!

Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2010 u 20:45
doooooobar tanjur, ali prazansmile220
a i daska ti je dobra, ali ja bi s druge strane malo kulenove seke ako može. pa tko će ti jesti samo suhog kruha?
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2010 u 20:50
može anastazije.......ja donesem dasku a ti kulenovu seku. pa ćemo rezati pod 45°......e da,donijet ću i kruhsmile96.........slavice hajde i ti dođi Smile
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2010 u 21:04
sad sam anastazije?
eto slučajno sam se sjetila onog što si pisala o onom svom velečasnom s prve pričesti.... ako se ne varam priča je išla tako nekako da se zvao Anastazije i dalje je bilo nešto o župljankama...daj me sjeti...LOL
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2010 u 21:13
sad ti moju "sposobnost" brzog i točnog pisanja koristiš da se izvučeš od donošenja kulenove seke.........smile59....viš kak sam spremna....
znaš ti da ja do sad nisam skužila to anastazijA-pater anastazije.......a o tome kako su se tete budle nedjeljom rano da stignu na misu sam iscrpno pisala prije nekoliko stranica......ccccc teško je vratiti se malo unazadsmile206
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2010 u 21:50
Draga mare, dopada mi se tvoja nova tema kuhinje i sve u vezi nje, naravno posebno tvoji smile91radovi. Prvo tanjur ti je prava mimikrija (kobojagi sat, a ono prazan tanjur)Kod tebe se zaguzvalo (cim se prica o hrani), ovaj razgovor o daski i kulenovoj seki je jako privlacan smile212pozivam se i ja (jesam se popravila?) smile78
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2010 u 22:32
Originalno poslano od člana mare-nostrum mare-nostrum napisao:

sad ti moju "sposobnost" brzog i točnog pisanja koristiš da se izvučeš od donošenja kulenove seke.........smile59....viš kak sam spremna....
znaš ti da ja do sad nisam skužila to anastazijA-pater anastazije.......a o tome kako su se tete budle nedjeljom rano da stignu na misu sam iscrpno pisala prije nekoliko stranica......ccccc teško je vratiti se malo unazadsmile206
 
ma sječam se ja cijele priče ali ne znam šta ti je sad pater na pameti pa da i mene prekrstiš nabrzakaConfused 
 
a kako se i slavica najavila da stiže bojim se da nam seka neće biti dosta. najbolje da i bracu ponesemLOLLOLLOL
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2010 u 22:35

vidiš sad si i mene smuvala.....mislim jedno - pišem drugo... ne slavica nego biljana. ali i slavica je dobrodošlaBig%20smile

Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2010 u 22:36
Originalno poslano od člana Biljana 59 Biljana 59 napisao:

Draga mare, dopada mi se tvoja nova tema kuhinje i sve u vezi nje, naravno posebno tvoji smile91radovi. Prvo tanjur ti je prava mimikrija (kobojagi sat, a ono prazan tanjur)Kod tebe se zaguzvalo (cim se prica o hrani), ovaj razgovor o daski i kulenovoj seki je jako privlacan smile212pozivam se i ja (jesam se popravila?) smile78
 
smile55 biljana to je komentar.......jes vidila kako se slavonke odmah okupile oko kulena......samo ti dođi,bit će za sve nas........
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2010 u 22:39
Originalno poslano od člana anastazija anastazija napisao:

Originalno poslano od člana mare-nostrum mare-nostrum napisao:

sad ti moju "sposobnost" brzog i točnog pisanja koristiš da se izvučeš od donošenja kulenove seke.........smile59....viš kak sam spremna....
znaš ti da ja do sad nisam skužila to anastazijA-pater anastazije.......a o tome kako su se tete budle nedjeljom rano da stignu na misu sam iscrpno pisala prije nekoliko stranica......ccccc teško je vratiti se malo unazadsmile206
 
ma sječam se ja cijele priče ali ne znam šta ti je sad pater na pameti pa da i mene prekrstiš nabrzakaConfused 
 
a kako se i slavica najavila da stiže bojim se da nam seka neće biti dosta. najbolje da i bracu ponesemLOLLOLLOL
 
ponesi ti i bracu.......vidiš da je sve više kandidata.......a ja ću uzeti dva kruha .....nek nam se nađuWink........slavica nek donese feferone i malo vina....smile164
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2010 u 22:50
E nećete bez mene,doneću  i feferone i vino ,ma sve za kulenovu seku!
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2010 u 22:50
Ja bum donijela kolace posto vucem Slavonske krvi i pozivam se sama na sijelo.
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2010 u 23:03
tatjana ma dobrodošla si i ti...........i obavezno donesi one svoje čuvene pijane kolačeThumbs%20Up
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2010 u 00:29
...cure dajte se skulirajte... korizma je još a i proljeće stiglo, kakva seka, kakav braco... malo salatice na onaj predivni tanjur, a dasku na zid k'o i svako umjetničko djelo...Dances%20At%20The%20Barre
 
...mada, sline su mi pocurile Hungry samo dok sam čitala vašu prepisku oko rezuckanja kuleove sekeHotdogpa vino Drinking%20Red%20Wine pa pijani kolači Waiter...jao, majko bolje da odem u neku drugu galeriju s manje izazova smile200
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2010 u 08:39
To ti i ja preporucujem, jer bi mogla ovako na slikama
jos i zgrijesiti, a onda ce biti svasta.
Pijane kolace ti mogu poslati, ali kulen i ostalo ne mogu znas da to Slavnoci dobro cuvaju.
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2010 u 12:15
Mare meni je nonić iz Hrvatskog Zagorja , a baka iz Vojvodine, znači Slavonija u sredini. Primate me li me , bez obzira šta nisam čistokrvana kao vi s pedigrejem?Nudim se da vam donesem tacnu s slatkim trešnjicama.smile166
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7576777879 100>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.