Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trišino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trišino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7576777879 243>
Korisnik
Poruka
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 11:19
Triša znaš šta?
Pošto idem uskoro na more, ponijet ću kakvo konopče i cijeli tvoj vrt dovući k sebi doma. Imam tu jedan prazan komad zemlje gdje bi tvoj vrt savršeno pristajao. Tongue
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 13:42
Super si se to dosjetio, ma treba ti samo jedna prikolica, ali ako već ideš na more javi nam se ako si u ovim krajevima, riječanke bi vrlo rado popile s tobom kavicu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 14:06
Samo sam upalila autosmile115 i došla da t kažem da brišeš poruke ......a evo usput ću pogledati ricinus
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 14:08
Samo da ti pokažem moje brugmansije, pa onda možeš ići doma, jer ionako neće cvjetati dok ti odlučiš doći
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 14:18
Prekrasne su , samo čekam vozačku registrovali smo auto tako da bi trebala iduće sedmice doći----eto ati ako ne budu cvijetala stavi 1 cvijet u vaznu da me čeka-----smile72
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 14:22
Ma za tebe sve, uskoro bi trebale cvjetati i dature, a cvijet je praktički isti, pa vidjet ćemo.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 14:28
Prekrasna je trublja,i moja će uskoro cvjetati.
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 14:29
smile227burgmasija, stvarno je lijepa i ima puno cvijetova,

a moju sin pokosio i sad je malo potjerala ali sigurno nebude cvijetala
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 22:57
pasiflora, ricinus, brugmansija.................to je previše za moje srce...stani malo triša!
Stvarno lijepo!Wink
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 23:02
Jel ti dozvoliš nekome da otvara ona vrata sa pasiflorom?
Svaki komentar je suvišansmile90ma ne samo za nju nego za cijelo tvoje dvorištesmile64
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2009 u 08:34
Moju pasifloru sve nešto jede a ne znam šta . Ja prašila a o ni opet navalili ko ludi . Izgleda da ću je morati presaditi u vaznu i inijeti u kuću -ili tebe ponovo opljačkati za  velikuuuuuuusmile52
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2009 u 08:39
joj trisa fantasticno ti je cvijece...a da ne kazem za andeoske trube...smile107...strvarno super...
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2009 u 11:24

uh samo sam prozujala kroz tvoj vrt, sve ti je prekrasno...baš se pitam dal postoji koji cvit da ga ti nemaš...

Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
tajčica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tajčica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2009 u 11:29
krasne su ti brugmansije.
 
Da li ih i preko zime imaš ukopane u zemlju ili ih vadiš van?
 
 
 
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2009 u 12:38
Ova žena baš čisti kuću nema je u njezinom vrtu. Ma hajde ostavi kuću neću ja nikome reći kako jesmile139vjeruj mi ili kupuješ cvijeća i sadiš da ne primijetim da je komšije slikano cvijećesmile96
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2009 u 12:50
Roza truba je prava ljepotica,a bome i ricinus mi se sviđa,i pasiflora,i ono nešto plavo kao zvončići, iii...
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2009 u 13:44
Hvala svima, ostvit ću trublje i zemji, lani su bile u vazi, pa su preživjele, a trebale bi u zemlji još lakše.
Niho pasiflora ima za izvoz, pa ću ti sačuvati nekoliko.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2009 u 15:06

Triša kada sam sve ovo tvoje cvijeće pregledala, više nisam mogla naći niti slova na tipkovnici da izrazim divljenje.

Tebi se valjda sve što zapikneš u zemlju primi....
 
A  moja pasiflora još niti jednog pupoljka,Ermm već sam se pomirlila da moram čekati do druge godine.
 
Ali je zato tvoja prekrasna...ma svo cvijeće ti je kao iz onih vrtnih časopisa...
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2009 u 21:28
Hvala proljeće.
Danas me razveselilo nešto što sam držala u "zapećku", a ispalo da je lantana, sad imam 4.
Ovo je iznenađenje
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2009 u 21:44
Ciaooooooo
ja sam tu
 
cvijeće prekrasno....brugmansija....
 
 
 
Ne mogu tako brzo pohvatat konce, ne znam gdje da idem najprijeBig%20smile

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7576777879 243>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.