Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kiki-Moja utjeha
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kiki-Moja utjeha

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7475767778 112>
Korisnik
Poruka
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2012 u 21:44
Moglo bi se skupiti poveće društvance.Heart
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2012 u 22:28
Moramo se onda potruditi da se društvance uistinu i okupi na jednoj Zd kavici! Unaprijed se veselim.....svi opušteni, nema žurbe......a dobra ekipa - ajmeeeee, jedva čekam curkeHeartHeart
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2012 u 09:57
Moja kći,naša forumašica Massha,zbog obaveza nema vremena za forum,a ima radova za pokazati i uvijek govori sutra ću,sutra ću.Ovaj put sam slikala neke njene radove pa ću ih i objaviti.Na isti način je ona mene uvela u ovaj svijet.Objavljivanjem mojih božičnih kuglica u svojoj galeriji.
 
Obnovljen stari novčanik.Decoupage sa platnom.
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2012 u 10:06
Kutija za u babinje.Roditelji vole bajkoviti fantasy svijet.Kutija je bila napravljena u rekordno kratkom roku jer je sate izgubila na biranju i pripremi uzoraka.Dno kutije je obloženo materijalom sa navlake za jastučić iz mog djetinjstva.Ime je napisano golom rukom.Sa svih strana je drugačija.
 
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2012 u 11:15
a sta da ti kazem majstorice,krasno,veselo,ugodno okusmile120
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2012 u 11:27
lijepo, lijepoClap
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2012 u 12:55
Bravo za mamu, bravo za Masshu! Ali zato mame služe, zar ne?
 
Vidi se da je uložila puno truda i u jedno i u drugo. Sviđa mi se pedantnost s kojom je sve napravljeno. Novčanik izgleda kao da je tvornički takav....uzorak koji jako volim i stavljala bih ga svugdje....
Kutija je baš bajkovita, fascinira me rukom napisano ime - umjetnica, nema štaClap
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2012 u 18:17

Clap   Thumbs%20Up   Clap

a više ne mogu smisliti nove pohvale,
a da ne ponavljam stalno jedno
te isto... Embarrassed 

Clap   Thumbs%20Up   Clap


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2012 u 11:24

Hvala u Mašino ime.Ona ni ne zna da sam je zakačila tu.Možda bi se ljutila Wink .Obečala mi je kad joj završe obaveze na faxu da će sve svoje zaostale radove staviti u svoju galeriju.

Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2012 u 19:24
Vidjela sam na forumu da si pred dosta vremena radila decoupage na namještaju od iverala. Zanimaju me tvoja iskustva kako se takav namještaj drži dugoročno i je li se boja pogulila. U dilemi sam da li se upustitim u bojanje ormara ili da jednostavno naručim nove fronte.
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2012 u 17:46
Bravo za mamu i kćer! Heart
Na vrh
kerber View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kerber Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2012 u 13:40
oduševljena sam...svaka častsmile211
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2012 u 13:47
Originalno poslano od člana Mima35 Mima35 napisao:

Vidjela sam na forumu da si pred dosta vremena radila decoupage na namještaju od iverala. Zanimaju me tvoja iskustva kako se takav namještaj drži dugoročno i je li se boja pogulila. U dilemi sam da li se upustitim u bojanje ormara ili da jednostavno naručim nove fronte.
Jedan ormar od iverala sam farbala(fronte) sa pravom bojom i to se godinama odlično drži.A ti valjda misliš na bijeli stolić sa ljubičicama?Tu se motiv malo gulio pa sam dio radila ponovo uz lagano brušenje podloge.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2012 u 13:49
Imala sam radionicu za djecu.Ovo je bio moj ogledni primjerak koji sam još doradila doma.
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2012 u 14:42
Dopada mi se i teglica i izvedba.
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2012 u 14:54
Toliko me nervirao bivši premali etui za naočale da sam si u dahu napravila drugi,duplo veći.
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2012 u 16:16
jako je lijep Kiki,ova salveta mu jako lijepo lezi....meni ne mogu dojaditi,uzivam radeci ih ,bilo mali ili veliki.
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2012 u 18:40
Ovo je maramica.Svi vole taj motiv.A ima  i malo tufkanja ružičaste oko papirnate čipke za tortu.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2012 u 18:27
Originalno poslano od člana Kiki-ko? Kiki-ko? napisao:

Originalno poslano od člana Mima35 Mima35 napisao:

Vidjela sam na forumu da si pred dosta vremena radila decoupage na namještaju od iverala. Zanimaju me tvoja iskustva kako se takav namještaj drži dugoročno i je li se boja pogulila. U dilemi sam da li se upustitim u bojanje ormara ili da jednostavno naručim nove fronte.
Jedan ormar od iverala sam farbala(fronte) sa pravom bojom i to se godinama odlično drži.A ti valjda misliš na bijeli stolić sa ljubičicama?Tu se motiv malo gulio pa sam dio radila ponovo uz lagano brušenje podloge.
A što ti to znači "sa pravom bojom"? Mislila si na akrilnu boju ili neku drugu? 
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2012 u 18:41

odličan ti je etui...

Thumbs%20Up    Thumbs%20Up   Thumbs%20Up





učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7475767778 112>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.