Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7475767778 272>
Korisnik
Poruka
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2009 u 20:06
evo,samo da se prijavim i setam tvojim vrtom
:)
moram se i pozaliti,moje alstromerije nigde nema:(,kad sam polazila na more poasla je,izbacila listice,a sad je nigde nema...a hoya je o.k
krumpirko i scaevola a.su vauu
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 12:30
Idem odgovoriti unatrag jer sam smotana i sve naopako danas radim:
gio - ako ne uspiju alstroemerie čekat će te nove. Samo javi!
 
Flavia - ne znam da li je scaevola aemula tranica . Dudek bi rekao: Neki veliju da je - neki da ni !
U svakom slučaju, ako prezimi - tu sam, javite se!
Alstroemerie - naravno - dobit ćeš nove!
A ja čekam smile230
 
smrcko - što ću s tobom, pola vrta sam ti namjenila !
 
Kontesaa - bila je treća sreća!
 
korijenko - šaš lako ponovimo u proljeće, njemu je i ovako vrijeme da se smiri i osuši - hvala na nazivu "žuće" !
 
bromelija - smile213imam lijepe koprive  smile64
 
Triša - čekam te!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Zrinka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zrinka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 12:53
Hoya, prošetala i ja tvojim dvorištem i sve pohvale za vrijedne ručice. Cvijeće ti je super, bugica i  scaevola aemula me potpuno oborile.  Alstromeria nešto potpuno novo za mene, već sam se zainteresirala.
Jako lijepo, zeleno, prozračno, koprivnjak odlična ideja Wink
 
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 13:17
Hvala zrinka!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2009 u 00:16
Grmi sjeva, tresem se od straha.  Mislim na tvoje cvijeće i jesi li ga sklonila? Ako nisi da ga dođem pohvatati ispod balkonaWinkLOL

Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2009 u 10:56
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Lilika oba cvijeta traže dosta sunca, ako nemaju slabije će cvastiWink
 
Istina da moji nisu baš na direktnom suncu. Hvala,sad znam ,druge godine će ići na drugo mjesto.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2009 u 12:42
Ja sam prije ko mali bedaček samo fotkice gledala, sad sam si i pročitala.
 
Koprivnjak Wink sviđa mi se ta riječ, a i koprivnjak mi se dopada
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2009 u 14:44

Danas sam, Tija kod Lore užicala još jednu vrstu koprive. Nižem ...

Žurim farbati grilje. Nastojat ću eskivirati koliko god budem mogla. Ljepše mi je u vrtu.
Ali, prije nego odem moram vam pokazati cvijet koji mi je žena moga direktora donjela uz ove riječi:
"Evo je tebi, pa ako ti se ne sviđa baci. To je tako bez veze. Ne sliči ni na cvijet ni na korov. Najviše mi sliči koprivi ! (joj, joj, smrcko ...)
Naravno, najprije sam je dobro natopila vodom, uredno povezala i sad se ponosno vama hvalim. Nakon žute, roze od korijenka, jedne od lantane kojoj ne znam boju jer tek treba otvoriti cvijet - imam i ovu i za slijedeću godinu: Imat ću i lantanjak LOLLOLLOL
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2009 u 16:15
lijepa lantana Thumbs%20Up i ja imam ovu boju zahvaljujuči shashi Tongue

super imati ćeš i lantanjak  smile141
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2009 u 23:32


A čuj bila sam neiskusna , zelena. Sada sam lantana eksperti otkrivam lantane kao kušač starih vina
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2009 u 01:01
E sad ćeš vidjeti što imam još:
 
 
Ajde molim te redom: 1...2...3... Pretpostavljam za neke sjemenke što su, ali samo za neke!
 
Joooj, ženo što mi radiš! Vidi u koje doba namačem biljke i stavljam sjeme na identifikaciju LOLLOL
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2009 u 09:48
Svaki dan ukradem malo vremena i prošetam nečijim vrtom,za tvoj mi je bome trebalo čak dva dana,ali sam stvarno uživala.
Cvijeće,voće,povrće sve ti je prekrasno,vidi se da uživaš u tome.
Ja nažalost imam malo dvorište i još neuređeno(fale škarpe,popločeno dvorište...)ali se nadam da ću jednom imati tako puno  lijepog cvijeća kao i ti.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2009 u 10:50
Hvala piramida, bila si mi dragi gost.
Ni moje dvorište nije uređeno, a ono što jest nije baš po mom guštu. Ja volim prirodne neravnine, kamen ... Zato se i divim Hortinom kamenjaru kojeg si ti imala sreće vidjeti.
Ako uređuješ okoliš i ako bilo što trebaš samo reci!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2009 u 23:34
1. anemone mix

2. alisium bijeli cvate cijelo ljeto, to je jedino sjeme što sam trenutno imala



3.ovaj rozi cvijet



4. lupinus koji si jednom rekla da bi voljela imati.

5.ovaj bijeli cvijet



6. biljka ne znam ime , sjeme miriše prekrasno, biljka je lijepa i kad je u sjemenu. Mislila sam patentirati parfem sa tom biljkomWink
Evo našla sam sliku iz mog vrta ove čupave ljepotice. Niski su.


Ja sam ti kao vampir, radim noću.Wink


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 09:36
Slika 6. Cvijet s prekrasnim cvijetom je Nigella damascena -crnjika i ljetnica je, dakle skupi si sjeme ako želiš uživati u njoj i iduće godine. Moj dragi je radio super slike s njom.
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 09:40
Sljezovi su predivni, a tek crnjika...smile71
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 11:16
smrcko hvala na detaljnom opisu sjemenčica.
 
Tija, meni se ta nigelica svidjela ove godine u vašim vrtovima. Smrcko ni nezna koliko me usrećila Wink
Željka, jesu, ali na žalost - slike su iz smrckinog vrta, a ne moga Wink
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 11:38
Hoya, meni nigella svako proljeće nikne na istom mjestu, kad ju jednom posadiš na tom će ti je mjestu biti svake godine. Preko ljeta se ospe sjemenje, tu preživi zimu i na proljeće imaš hrpu biljkica, ja ih još i prorjeđujem.
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 12:12
Super, već znam gdje će biti ! E, a koliko im ljeti vode treba?
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 14:17
Hoya, evo odgovaram ja, a cure neka me dopune. S crnjikom je vrlo jednostavno. Šti se vode tiče - onako.. Neki prosjek, iako ih ja nikada nisam nešto posebno mazila i pazila, zalila sam ih više usput kad sam druge biljkice zalijevala. Moje sjeme crnjike se samo rasulo i već mi naveliko niču nove biljčice.. nadam se, ipak, da će poneko sjeme u zemlji čekati i pravo vrijeme za nicanje - proljeće.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7475767778 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,422 sekundi.