Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Chat - Brbljaonica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Chat - Brbljaonica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7475767778 113>
Korisnik
Poruka
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 23:20
....Iris,  treba  mi    tvoja    metla  za ovo  silno  lišće  što  je  počelo  padat   po  taraci  i  đardinu.....
 
 
.....kaća,  sad  ne  frflja   i  nije   lipkovnica....a  sutra  'ko  zna...Ouch
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 10:06
e da...sad bi svi moju metlu koja sama mete Tongue
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 10:13
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

e da...sad bi svi moju metlu koja sama mete Tongue
 
Uh da mi je jedna takva za po doma LOL
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 10:36
možda da ju počmem iznajmljivati LOL
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 10:47

Rent-a-metla LOL

Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 18:02
Upravo sam se vratila s jedne kavice na kojoj sam upoznala Mayu08.
Maya je jedna draga i simpatična mlada žena pa iako nas dijeli pokoja godina tema za razgovor nije nedostajalo.Salvete,ljepila ,boce i kutijice su bile glavna tema.A dotakle smo malo i neke druge teme.Sve u svemu vrlo lijepo i ugodno provedeno vrijeme i dogovor da ćemo to ponoviti.
Maya drago mi je da sam te upoznala iTongue
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 15:00
rijecanke najjace stesmile120..ne sumnjam da ste se lijepo i ugodno druzilesmile79
i mi iz splita i okolice sutra imamo dogovor za kavicu,pa ako ima netko tko jos ne zna,dogovor je ispred f-caffea u 17 sati..ja se vec sad veselim sutrasnjem danu,jupiiiiiiiiiiiiiiiiiii,vidimo seeeeeeeeeeeeeee
Na vrh
martina1306 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1306 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 08:27
A jeli ima koga iz Zadra za kavicu Big%20smile
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 10:11
to ne znam
pogledaj na okupljanjima forumaša....tamo su sve kavice pa se javi na zadarsku....nadam se da ima netko sa salveticama i od tamo....a sa cvijetnog dijela znam da ima Smile
Na vrh
Petko View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Petko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 23:17
Drage djevojke, dobro veće.
Evo ja sam sada prvi puta ovdje na forumu i za početak bi željela reći da mi se sviđa vaš način komunikacije i radovi.
Nis baš neki specijalac u tome svemu jer i ja još puno toga istražujem, pa bi vam se voljela pridružit u izmjenjivanju iskustva.
Nadam se da će te me prihvatiti...
Embarrassed Petko
 
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 23:23
dobro nam došla Petko Smile
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 00:58
petko lijepi pozdrav i dobro nam doslasmile73
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 08:04
Petko i ja se pridružujem dobrodošlici smile75
 
Nadam se da će ti druženje sa nama biti ugodno.Smile
 
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 08:48
Petko pozdrav dobrodošlice iz rijeke smile169
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 09:32
Hej ljudi , ja jutros nešto gledam i ne vjerujem očima.
 
Izzy je postala moderator!!!!
 
Izzy draga, čestitam ti od srca!!!smile78
 
A to za tebe znači da sada moraš " visiti" na forumu, a za nas to znači da ćemo ti zachatavati teme i  hvatati krivine a ti nas uhvati ako možeš LOL
Na vrh
Petko View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Petko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 09:46
Dobro jutro svima!
Hvala što me primate u svoje malo carstvo..
Mene za početak zanima kako upotrebljavati ovaj formu da ne mučim vas koji se o njemu brinete pa da me morate prebacivati (kao ovu prvu poruku). Ja sam vam sad ko totalni tuntlek, stoga molim POMOĆ!
Hvala..
;)
Na vrh
Maya08 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 29 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 155
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Maya08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 10:06
Mare, i meni je dragosmile188
A godinice, ma tko gleda na 3-4 god razlike...smile58
 
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 10:11
Originalno poslano od člana Petko Petko napisao:

Dobro jutro svima!
Hvala što me primate u svoje malo carstvo..
Mene za početak zanima kako upotrebljavati ovaj formu da ne mučim vas koji se o njemu brinete pa da me morate prebacivati (kao ovu prvu poruku). Ja sam vam sad ko totalni tuntlek, stoga molim POMOĆ!
Hvala..
;)
 
ciao Petko...vidit ćeš da nije problem služiti se forumom Smile
 
svoju galeriju sa radovima možeš otvoriti ovdje:
 
sva pitanja oko decoupagea postavljaš tu....neke teme već postoje a ako ne nađeš odgovarajuću temu onda otvori novu 
 
a razmjena salveta i nabavka materijala su tu:
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 10:20
Maya baš si me nasmijala Tongue
 
Uostalom nitko nije star neki su samo rođeni malo ranije Wink
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 16:20
čestitke Izzy na novoj tituli!smile73
 
valjda nas sad više neće tako zanemarivati kao u posljednje vrijemeWink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7475767778 113>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.