Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7475767778 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2009 u 21:21
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Originalno poslano od člana gioiaa gioiaa napisao:

dzomba ni ja ovih dana nisam u elementu,svaki cas bi mogla zaplakati,veliki pozz
Lantana vec znas da mi se svidja setati tvojim vrtom:)


Izgleda Gio da smo svi u "elementu", takva su vremena.Wink
 
 
Gio..sjetila sam se pjesme :"Teska vremena prijatelju moj,djavo ih odnio..."... pa valjda i bude tako..veliki pozdrav i tebi Tongue...a Lantana sto se tice tvog vrta..cvijeca..sve ove ljepote koju nesebicno dijelis s nama..tvoje slobodno vrijeme Embarrassed...sta covjek moze reci nego,Hvala ti od srca i veliko cmokkkk.....Complimenti ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap...!!!!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2009 u 21:53

Naša Niho još nije komentirala ovog žutog ljepotana, vjerojatno se je onesvjestila Wink a kako i ne bi kad je tako divan!!!!

Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2009 u 22:36
kod tebe su svi kaktusi u cvatu...i to sve jedan ljepši od drugogSmileSmileSmileSmileSmile....a o ostalom nemoram ni pričati...prava si sretnica boraviti u toj ljepoti SmileSmileSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 00:54
Ona j kaktus sa žutim cvijetom izgleda kao prava princeza sa krunomsmile183
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 11:05
Ma evo ti zlatna medalja ovog foruma - zasluženo prvo mjesto i kruna kraljice foruma - bez konkurencije
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 11:36
Kings%20Crown
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 11:39
Ma daj Triša nemoj pretjerivati, tu ima toliko prekrasnih vrtova i puno vrijednijih vrtlara od mene, a to što moji kaktusi i neko cvijeće bolje cvate čini priroda, a ne ja, ja jednostavno imam više sunca i bolje cvatu, a osim toga tvoj je Agapanthus ljepši od moga LOL.

Hvala svima, kaktusi u cvatu i mene uvijek oduševe, dok mi je npr. normalno da je bugenvilia puna cvijeća, jer su kod nas sve tako rascvjetane, lantane nitko ni ne gleda jer je normalno da cvatu, oleandri su mi se zamjerili za cijeli život jer toliko ludo rastu da sam ih jedne godine rezala cijeli dan i dobila upalu tetive (tri dana nisam ni jela ni spavala).

Korijenko dobro si rekla, nema Nihe, a ja njoj namjenila ovaj post sa rascjetanim kaktusomWink

Zato ja imam neke ljubimce koji nisu uobičajeni kod mene i njih više gledam i pazim. Evo jednog od njih

Liatris








život je more
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 11:47
smile227koji lijep cvjetić.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 11:51
šridružujem se svim pohvalama, stvarno se nema što dodati ovoj krasoti, zapeo mi je za oko ovaj lijepi kamen od ribe??
predivnoooo!
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 11:55
E baš sam ponovo morala vidjeti ove agapantuse - ma zlato kažem ja.smile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 12:02
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Hvala vam svima drage moje smile79, vidim da su favoriti bugenvilija i afrički ljiljan (a ima ga i Triša Wink), ma to je uvijek tako kad je nešto u punom cvatu onda je tog momenta to najljepše.

Danas samo za Nihu kaktusi i sukulenti u cvatu.

Ove godine kaktusi ludo cvatu, mora da im je kiša ipak dobro učinila. Ovaj ima 7 cvjetova u kruni.



















smile220


----Eto mene po njismile98
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 13:06
Lantana opet sam uživala...
 
Ali...
 
Kako se zove ovaj cvijet???
Da li on kod tebe raste grmoliko???
Kod mene je puzavac.
 
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 13:08
Ovaj cvijet na gornjoj slici mi nešto tamani, izgleda da ima velike zube , rupe su poveće.Cry Idem tražiti gusjenicu i to odmah.Angry
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 14:39
joj otkad nisam svratila....jednostavno ne stižem više sve pregledati Embarrassed
a sve ti je tako lijepo i rascvjetano Clap
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 14:49
Smrcko liatris ima i u bijeloj boji, taj mi je još ljepši, dugo cvate i baš je interesantan.

Minimode, to mi idemo na Vidovu goru i tamo se nađe kamenja svakakvih oblika, što priroda napravi to je nevjerojatno.

Triša samo ga ti gledaj i doma i na forumu, još malo pa gotovo sa cvatnjom, ali znaš moramo nabaviti bijele.

E Niho tebe sam čekala, mislim da i ti imaš ovaj kaktus što cvate žuto, samo mu treba puno godina da bude ovako rascvjetan. Samo ti dođi, ali čitala sam kod Otok da nećeš dalje od mora, a kod mene isto moraš preko mora, pa onda ću ja morati kod tebe do Bihaća.

Proljeće to je aptenija, puzavac, mislim da sam ti toga malo poslala, jer toga imam puno, već je na dva mjesta prekrila zid i lako se ukorijeni.

Smrcko vjerojatno su gusjenice.
život je more
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 15:23
tvoj vrt me uvijek oduševi
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 15:26
fantasticno!!!smile71...sve mi se svida..od detalja pa na dalje...bravo!!!!!!!!
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 22:25
Sigurno su gusjenice, ostavljaju i izmet. Ali na ovom gore cvijetu nisam našla, valjda je kidnula. Našla sam na begonijama na drugom kraju kuće, i neku paučinu i gusjenicu i listove odsjekla i gnijezdo napravila. Ima ugriz kao lavAngry
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 23:05
Ja se u potpunosti slažem sa Trišom i Otok.....Lantani i zlatna medalja i kruna.....smile141smile72
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 23:14
isuse kaj si dobila medalju kaj lavor veliku Big%20smile  je ipak si zavrijedila..stalno skakućem po tvom vrtu ne bi čovjek vjerovo ali od početkaEmbarrassed
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7475767778 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,336 sekundi.